ЕДНО ЗАПИТВАНЕ

  • 1 348
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 119
ЗДРВЕЙТЕ МАМИ,АЗ ИСКАМ ДА ВИ ПИТАМ  НЕЩО,ИМАМ ПРИЯТЕЛКА,КОЯТО ИМА БЛИЗНАЦИ,СЪОТВЕТНО ИМА И ДВОЙНА КОЛИ4КА,ОБА4Е СИ ТЪРСИ ДЪЖДОБРАН ЗА НЕЯ И НЕ МОЖЕ ДА ОТКРИЕ.АКО НЯКОЯ МАМА ОТ ВАС ЗНАЕ ОТ КЪДЕ МОЖЕ ДА СЕ ПОРЪ4А ИЛИ КУПИ ТАКЪВ,МОЛЯ ДА ПИШЕ,ЗАЩОТО НИЕ СМЕ ОТ МАЛЪК ГРАД И НЯМА НИКЪДЕ ПО МАГАЗИНИТЕ.КОЛИ4КАТА Е 4ИПОЛИНО TWINY.МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ И ЖЕЛАЯ МНОГО ЗДРАВЕ НА ВАШИТЕ ДЕЦА!

# 1
  • Мнения: 125
На мен ми донесоха от Гърция,,два дъждобрана за единични  колички и се наслагват .Ефектът е чудесен

# 2
  • Мнения: 7 640
В София в Пинокио продават двойни, виж в сайта не можеш ли да си го поръчаш

# 3
  • София
  • Мнения: 1 110
Аз за Тандема (влакчето) си заших два единични. Това също е вариант, ако няма откъде да поръчате. Иначе за Туинито преди това ползвах един от количка Хоук.

# 4
  • Мнения: 3 336
Аз мо го купих от бебемаркет в София, близо до южния парк, мога да обясня къде точно, винаги има там Peace Понеже съм купувала 2/единия го затрих със все количката/, та знам Joy

# 5
  • Мнения: 119
Ами,ако не те затруднява би ли питала в магазина за тел.номер,и моята приятелка ще се свърже с тях да си говори.Ние сме от Дупница и малко трудно ще те разбера къде се намира магазина,но много ти благодаря.Бях се от4аяла,4е няма да намеря такъв дъждобран,а пък тя милата всеки ден ме пита дали някой не ми е отговорил положително.Благодаря на вси4ки отговорили мами!Ще 4акам резултати.

# 6
  • Мнения: 2 950
Бебе Маркет има сайт, в който има и адрес, и телефон. Напиши в google бебе маркет и ще излезе. Иначе ето телефоните:
- 02 951 65 04 и 0886 220 330 - това са в магазина до Южния парк.

- 02 973 38 77 - това е в кв. Изток

# 7
  • Мнения: 119
Много благодаря!

# 8
  • Мнения: 405
В Бебе Маркет и Пинокио нямаше до преди няколко дни! Аз си го купих вчера от магазин Креми от А до Я в Люлин,за количката на Бертони тип пийка

Общи условия

Активация на акаунт