Детска стокова борса "вис виталис" в Пловдив

  • 50 136
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
Ние сме доволни от магазина. Жалко, че нямат и в София такъв. Ходим до там отвреме-навреме специално за дрешки.

# 16
  • Мнения: 171
Аз също купувам, вече повече от година, техни бодита, потничета, панталонки и др. такива на малката. Доволна съм от качеството и от цената. Сега след като откриха и етаж с дрешки и обувки за по-големи дечица спокойно намирам неща, които ми харесват и не са за бебета.  Памперси и млека от там не купувам, защото наистина са по-скъпи от търговиите например, откъдето ги вземам, но козметика и играчки съм купувала и съм също доволна.
Peace

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Не съм доволна от обслужването. Колкото и пъти да ги питам неЩо все ми се zъбят. Иначе наитина имат хубава стока и всичко е наедно.
И аз така. Освен това явно сме каръци, защото не ни е близо и като ходим там все гледам да купя нещо и все нашия номер няма. Ровя като побъркана половин час да намеря от съответната блузка нашия номер и се оказва, че няма. Спирам се на друг модел, от който има, ама точно в тоя цвят и точно нашия размер няма. Накрая взимам долно бельо и си тръгваме.
Последния път (някъде преди месец) видях сладки якенца, не зимни, а за есента, обаче вече си имахме подобно и за какво ми са 2. На пролет няма да й става със сигурност.

# 18
  • Мнения: 295
На нас ни се скъсаха 2-3 копчета тик-так от боди и то преди да сме ги облякли.Но иначе съм доволна-купих си чаршафи,козметика,дрешки,има и дрешки на някаква английска марка.Голямо разнообразие има на олекотени завивки,легла,козметика и шишета.В Търновскиа Хиполенд и изобщо в повечето магазини във Велико Търново дрешките са от Вис Виталис.

# 19
  • Мнения: 2 214
Шишета, биберони, залъгалки и подобни - да. Имат някакави английски бодита - гащиризони - хубави са. Но всичко, което е тяхно производство (дрехи, пеленки) е с много ниско качество.
100% съм съгласна

# 20
  • Мнения: 204
I az sum dovolna ot boditata, hodila sum samo 2 puti poneje ne sum ot plovdiv, no bjaha mnogo mili i ljubezni. preporuchvam vi go.

# 21
  • Мнения: 678
днес ходихме там - разочарована съм .
наистина голям избор на дрешки и какво ли не , но цените са доста по - скъпи от колкото ги купувам в родния си град Shocked
никога по-вече няма да отида там...!

# 22
А да знаете дали във Вис Виталис се продават детските колички Peg Perego?

# 23
  • Мнения: 1 251
А да знаете дали във Вис Виталис се продават детските колички Peg Perego?

Защо направо не отидеш в магазина на вносителя, намира се точно до пешеходния мост, срещу Дома за красота където беше преди.

# 24
  • Мнения: 2 047
  Въобще не им се радвам - заключват 40 мин преди края на обявеното работно време за да се "приготвят" за затваряне.

# 25
А да знаете дали във Вис Виталис се продават детските колички Peg Perego?

Защо направо не отидеш в магазина на вносителя, намира се точно до пешеходния мост, срещу Дома за красота където беше преди.
Ами не съм от Пловдив и не мога да се ориентирам така.Може ли за по-точни координати  bouquet.Ако някой знае и телефон на въпросния магазин ще съм много благодарна  bouquet

# 26
  • Мнения: 5 592

[/quote]
Ами не съм от Пловдив и не мога да се ориентирам така.Може ли за по-точни координати  bouquet.Ако някой знае и телефон на въпросния магазин ще съм много благодарна  bouquet
[/quote]

Регистрирай се и ми пиши на лични,да не занимаваме хората с обяснения Simple Smile

# 27
  • Мнения: 4 428
Не ми харесва този магазин  Naughty
Първото и най-важно нещо е, че цените са по-високи от съвсем отделни магазини от фирмата в София. Според мен във фирмен магазин, цените трябва да са поне, като по другите магазини, а не по-високи.
Второто нещо е намусените продавачки. Особено на касите. А и не мога да разбера как може толкова голям магазин, още да няма възможност за плащане с карта.
Стоките са твърде посредствени за тези цени. Вярно има и хубави неща, но те са откровено скъпи. Не може да слагат цени малко под тези на дрехите на Барби примерно. С малко отгоре ще купя нещо на Бенетон. Особено като има намаления.
Общо взето аз не бих пазарувала от там  Naughty

# 28
  • Мнения: 1 216
Има страхотни чаршафчета!!!! Луда фенка съм на теюзи от трико
Купувала съм боксерки за баткото и бодита за беб
Всички играчки и аксесоари бяха на добра цена.

# 29
  • Мнения: 624
Не съм впечатлена особено от магазина,доста от нещата,които съм търсила са липсвали.

Общи условия

Активация на акаунт