Споделете 23

  • 25 525
  • 1 343
  •   1
Отговори
# 30
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
А на моя десктоп е Зъбчо Heart Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 819
Споделям, че съм фенка на децата на ДЕ ВАня, особено на Деничка Hug

# 32
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Благодаря, Пети, и аз съм им фенка Laughing

# 33
  • Мнения: 2 212
И аз съм от фен клуба  Hug

# 34
  • Мнения: 7 110
Вчера се вбесих от софийската община.
Разрешили събиране на 500 учители пред Партийния дом, че разрешили.
Да бяха организирали и движението в центъра. Дано на никой да не му се е налагало да разчита на Бърза помощ.

Нищо няма да споделя за Ксена.  Wink

# 35
  • Мнения: 2 070
Що бе? Френдки ли сте?

Естер, почна ли лекарствата? Може и от тях да е.
Я разкажи по-подробно. Много интересно.

# 36
  • Мнения: 2 891
Само аз няма мнение за Ксения, така ли  Rolling Eyes

# 37
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Споделям, че и аз съм от партията на недоспалите. Легнах към 4.30 (м***а му и форум, и табла, и фотошоп), и станах в 8.30  Tired Така е от доста време. Всяка сутрин си казвам - Довечера лягам с детето. Ама не. До кога така?!  ooooh!

А я вие споделете имате ли q, qip или каквото и да е там. Имам предвид дали ви работят в момента. Мойто от 1 час се опитва да се кънектне.  newsm78

# 38
  • Мнения: 2 212
ДеЩо, почнах ги, днес пих четвъртото, общо са 10...ако е от тях не ми се мисли какво ще трябва да сънувам докато ги изпия  Laughing
Значи по-подробно, таз форумка е от София, много е красива и фина, затова тоз младеж сигурно с 10 години по-малък беше много влюбен в нея, ама тя не криеше и то хора някакви събрани готови за някакви такива евакуационни действия заради наводнение, а тез двамата се награбиха пред очите ни  Crazy но после явно не им беше удобно и се навряха в някакъв шкаф такъв голям, но аз сякаш ги виждах и през шкафа...После тя изобщо не беше гузна.... Ужас, полудявам бавно и сигурно, повече сигурно, отколкото бавно  Joy

# 39
  • Мнения: 516
Деб, при мен няма проблеми кюто.

# 40
  • Мнения: 2 070
Естер, хубаво е хаповете да вървят с терапия. На теб ще ти е по-интересно предполагам. Ще си тълкувате сънища, ще има пред кой да се изприказваш, само не се знае ще те слушат ли.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
понякога имам чувството, че xenia е Liorena, ако разбирате какво искам да кажа все пак Simple Smile

Да, имат доста общи неща.  Laughing
Тц, нямат според мен. Лио е също язвително, но не е злобна. Готова е да помогне. И според мен никога не би писала под чуждо име, тя има достойнство. xenia направо си злобее и освен да критикува никога не е дала смислено предложение.

ми аз да уточня - нямах предвид, че е наистина Лиорена. А че xenia се забавлява, пишейки по този начин/със сигурност помниш темата на лио за 1000та лева, или колкото там бяха, и как масово се върза народът/. Стилът ми напомни за това, особено последните писания на xenia в една тема за гърнетата. А ако не се забавлява, а е сериозна, опазил Господ  Praynig
Забавлява, забавлява, ама постоянно злобее. Явно темата за акуратното хранене и е била малко, пак се е изпльокала в "Нашият дом".

# 42
  • Мнения: 2 212
ДеЩо, страхувам се, че ако почна да споделям на 100 % с някой, еле пък и сънищата си ей такива като този, ще ме освидетелстват тотално и ще стана illegally insane  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 3 405
Хубаво е хаповете да не се пият, ама щом си започнала довърши ги, Естер.
Обаче, внимавай, при следващо такова състояние не прибягвай до тях, а се мобилизирай  Grinning
Веществата в тях дават фалшиви сигнали на мозъка и водят до пристрастяване.
Уплаши се, де  Misc Ghost

# 44
  • Мнения: 4 300
Ксения си е баш реална според мен - то преди темата за масата имаше подобни за чаршафите, за това дали си слагаме кувертюра върху леглото и още нещо, ама го забравих вече newsm78

Общи условия

Активация на акаунт