Сега въпрос за овулацията.

  • 1 937
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 171
Не съм Роксан, но ще си позволя аз да ти го обясня Grinning.
Ако (Не дай си, Боже!!!) опитваш безуспешно месеци наред да забременееш, започваш да си задаваш въпроса "къде греша' и "какво не е наред". Тогава започваш да четеш и да се информираш, ровиш се навсякъде и научаваш неща, които не си и предполагала че ще са ти нужни някога. Роксан искаше всъщност да ти пожелае никога да не се сблъскваш с тези проблеми и да забременееш бързо Peace. Явно с първата ти бременност така е станало, ако съдя по нещата, които си писала и за които питаш.
Аз също ти пожелавам успех и повярвай - никой не иска да се заяжда с теб Peace. Просто ти задаваш въпрос, получаваш отговор, който не ти харесва и продължаваш да държиш на своето, което в случая е погрешно. Това е дразнещото.

# 16
  • Мнения: 2 309
Пожелавам ти да не стане нужно да се интересуваш от всички детайли по функционирането на репродуктивната ти система, но да настояваш за неща, за които очевидно не си права, дразни.


Ей това не го разбрах!Обясни ми пожеланието си!
В превод:
Пожелава ти да забременееш съвсем скоро и да не се налага да се срещаш с лекари...Добронамерено е,не се дразни...

# 17
  • Мнения: 862
Фанта, пожеланието на Рокси е да забременееш колкото може по-скоро. Аз го разбрах  Hug

# 18
  • Мнения: 205
Тъй като по принцип не съм груб човек, момичетата от форума ще го потвърдят, бих искала да се извиня на тези на които моя пост е прозвучал така.

А сега по темата:
Фанта, повечето момичета, които ти отговориха, са чели чели темите в библиотеката десетки пъти, която между другото е много подробна и пълна. Съветът ми е и ти да го сториш и тогава ако има нещо неясно да попиташ. Всичко останало е губене на време.

# 19
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Добре МИР!  bouquet
Тъй като въпросът ми прерастна в спор около нещо друго, аз ще си позволя отново да задам основния си въпрос:
Ако съм забременяла, естествено по време на овулация  Laughing, но тази овулация да е била ранна, възможно ли е сега /14 ден от цикъла/ да чувствам симптоми, наподобяващи обичайната заподозряна /овулация/?
Благодаря ви, извинявайте, аз наистина забременях от първия път и съм с илюзията че и сега ще стане така и затова съм боса и гола в тази сфера с процесите в моя организъм!!!

# 20
  • Мнения: 2 309
Аз пак ти казвам,че често ми се случва да усещам признаци на предстоящ цикъл през13-14 ден...доста далеч е от истината,нали!? ThinkingА и все пак,можеш да отсееш отговорите,въпреки,че ти звучат агресивно...
Позволи ме да те питам,от кога правиш опити за второ,че се взираш толкова в тази материя!? Thinking

# 21
  • Мнения: 268
Ако съм забременяла, естествено по време на овулация  Laughing, но тази овулация да е била ранна, възможно ли е сега /14 ден от цикъла/ да чувствам симптоми, наподобяващи обичайната заподозряна /овулация/?

ако си забременяла преди 7 дена да речем, няма как сега да имаш симптоми на овулация, защото ако си бременна, няма да имаш уволация. ако все пак имаш някакви странни усещания, вариантите са 2 според мен: или действително сега ти е уволацията, или си забременяла преди 7 дни - по-точно яйцеклетката е била оплодена преди 7 дни и сега чувстваш имплантирането й. малко объркано стана, дано да съм била горе-долу ясна  Rolling Eyes.
успех със забременяването, дано стане по-скоро!

# 22
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Аз пак ти казвам,че често ми се случва да усещам признаци на предстоящ цикъл през13-14 ден...доста далеч е от истината,нали!? ThinkingА и все пак,можеш да отсееш отговорите,въпреки,че ти звучат агресивно...
Позволи ме да те питам,от кога правиш опити за второ,че се взираш толкова в тази материя!? Thinking

С риск да стана за смях - направили сме един-единствен опит!!!!!!!!

# 23
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Ако съм забременяла, естествено по време на овулация  Laughing, но тази овулация да е била ранна, възможно ли е сега /14 ден от цикъла/ да чувствам симптоми, наподобяващи обичайната заподозряна /овулация/?

ако си забременяла преди 7 дена да речем, няма как сега да имаш симптоми на овулация, защото ако си бременна, няма да имаш уволация. ако все пак имаш някакви странни усещания, вариантите са 2 според мен: или действително сега ти е уволацията, или си забременяла преди 7 дни - по-точно яйцеклетката е била оплодена преди 7 дни и сега чувстваш имплантирането й. малко объркано стана, дано да съм била горе-долу ясна  Rolling Eyes.
успех със забременяването, дано стане по-скоро!

разбрах всичко.благодаря

# 24
  • Мнения: 2 309
Аз пак ти казвам,че често ми се случва да усещам признаци на предстоящ цикъл през13-14 ден...доста далеч е от истината,нали!? ThinkingА и все пак,можеш да отсееш отговорите,въпреки,че ти звучат агресивно...
Позволи ме да те питам,от кога правиш опити за второ,че се взираш толкова в тази материя!? Thinking

С риск да стана за смях - направили сме един-единствен опит!!!!!!!!
Определено,форума ти е пропил мозъка Mr. Green
Я върви пий едно кафе и внимавай с кофеина - може и да си бременна Hug

# 25
Здравейте, имам въпрос -случвало ли ви се е по време на овулация да имате леко и по-бледо кървене, говоря за малко количество подобно на течение? На мен ми се случи точно сега на 15 ден и се чудя  ThinkingПреди години имах веднъж такова нещо и се консултирах с лекар, която ми каза че е нормално. Но все пак искам да попитам случвало ли сее и с други, на лекар бях преди 6месеца и нямаше проблем ама пусти страх  сега...

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Здравейте, имам въпрос -случвало ли ви се е по време на овулация да имате леко и по-бледо кървене, говоря за малко количество подобно на течение? На мен ми се случи точно сега на 15 ден и се чудя  ThinkingПреди години имах веднъж такова нещо и се консултирах с лекар, която ми каза че е нормално. Но все пак искам да попитам случвало ли сее и с други, на лекар бях преди 6месеца и нямаше проблем ама пусти страх  сега...
Нарича се розова овулация - теми бол по въпроса , в библиотеката.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт