Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 345
Малко информация ако някой реши да се оперира от липом - Направих си операция (1 липом) в Токуда при д-р Стоянов - страхотен доктор. Самата операция продължи около 1мин - около 3 със зашиването.  Операцията беше с местна упойка и ме пуснаха да си ходя след 2 часа.
Като цяло за Токуда - попаднах на добри условия и страхотен хирург. Същевременно с това има някой неща доста ме издразниха примерно - стреса преди операцията определено можеха да ми го спестят.. Ако някой има нужда от повече информация (от първа ръка) да пише.

# 346
Здравейте,
 Преди 2 години ми оперираха липом под мишницата. По принцип не ми пречеше, но започнах да имам лек натиск и дискомфорт, затова и реших да се оперирам. Всичко премина добре. От около 2,3 седмици усещам обаче, че имам отново лек дискомфорт и се притеснявам, че липома отново се появява. Какви са възможностите в такъв случай? Все пак не мога да се оперирам през 2 години Sad

# 347
  • София
Преглед от същия лекар, който Ви е оперирал и изследване на ехограф.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт