Ай сега казвайте какво да правя....

  • 4 234
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 396
Е кво-отваряш и ти мирише на природа,на кон,на сено,...идилия.Няма нужда да ходиш в провинцията да релаксираш.Разбирам да се оплакваш,че ти мирише на изгорели газове,а ти пък за един кон се оплакваш. Laughing

# 16
  • Мнения: 750
Ако това може те утеши.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes.... когато застудее, няма да се разнасят така...  hahaha hahaha hahaha аруматити


и за да не кажеш че само злорадствам... тоз кон сигур живей в нещо ... което неща още по-сигур е нИзаконно строителсво и ша го бутнат ако се оплачеш... ама не от коня ами от къщурката му.....bowuu bowuu и като застудей... и няма къщичка ша го махнат и кончитуууу
 Laughing Laughing
Мале,мила...днес то4но това си мислех! :mrgreen:4акам зимата с нетърпение! Joy
А коня живее ...на гърба на у4илището където детето ми у4и! Tired
Има няк'ва строителна фирма...ма'триали разни мъкнат с туй нИщастнУ кон4и!Уж туй кон4И,не го хранят много...ама много ака бе! Crazy
И то не къщърка ами...нещо като навес4е си има там и там пребивава...Ама ми се струва,4е ве4ер го няма там! ThinkingНе цвили! Mr. GreenМай си го прибират манговците ве4ер...и сутрин в 6 коня строен пак на улицата.... Close
Ама нИзнайш как миришИ Sick
Малеее

# 17
  • Мнения: 750
отрови го, застреляй го, залей го с вряла вода ..... начини много ако собственика не вземе мерки
Ти сериозно ли? Shocked

# 18
  • Мнения: 7 716
Ама за София ли става въпрос? Thinking

# 19
  • Мнения: 750
дай сто лева на някой мургавелко да го отведе в друг квартал newsm47
Да бре...100 лева...Той мургавелко дали е виждал стотак! Mr. Green
И това не става.... Tired

# 20
  • Мнения: 750
Ама за София ли става въпрос? Thinking
Е па Софето мацко...на центъра...До МОЛА...Мда!Столица! Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: X
Просто незнаеш какво е в двора ти да живеят 3 прасета и 30 кокошки а комшиите ви с които ви дели телена преграда да гледат овце, кози, крави, куче и прасета, ти да седнеш в лятната вечер да похапнеш навън под навеса с ракийка и салатка , и да подухне вятър разнасящ миризмите! Кон звучи прекрасно!
 П.С. Абе ти сериозно ли го имаш това за проблем. Аз наште прасета ги усмивам а ти....че съседски, че на другата улица чак.....

# 22
  • Мнения: 750

 П.С. Абе ти сериозно ли го имаш това за проблем...
А,не бре...майтап си прая!Лаф да става! Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 1 951
Chanel oт твоите мнения не мога да се успокоя от смях.Стоейки си до нищо не подозиращия ми мъж аз избухвам в истеричен смях. и сълзи,

# 24
  • Мнения: 750
Chanel oт твоите мнения не мога да се успокоя от смях.Стоейки си до нищо не подозиращия ми мъж аз избухвам в истеричен смях. и сълзи,
И то защо....защото си ме представи как ска4ам от терасата върху коня...Като на Зоро сестра му...И яяххуууу....в див галоп препускам из Софето да развея коси! rotfImao rotfImbo

Шанел,казвала ли съм ти 4е те оби4ам! Heart Eyes

# 25
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Това с коня е много готино!!! Нали сте в Софията бре!Насред центъра - какъв кон?!Аз живея в дълбоката провинция и сутрин ме будят петел , куче и малко кученце, което вие на умряло, ти от от един безмълвен кон ще се оплакваш.
Карай си джипа и хич да ни ти пука за коня.

# 26
  • Мнения: 84
 newsm62Оххххххх, благодаря ви, посмях се от съце! Егати скапаната държава! bg

# 27
  • Мнения: 750
Това с коня е много готино!!! Нали сте в Софията бре!Насред центъра - какъв кон?!Аз живея в дълбоката провинция и сутрин ме будят петел , куче и малко кученце, което вие на умряло, ти от от един безмълвен кон ще се оплакваш.
Карай си джипа и хич да ни ти пука за коня.
Ти да не си ми комшийка..... Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 750
newsm62Оххххххх, благодаря ви, посмях се от съце! Егати скапаната държава! bg
Абе що каквато и тема да пусна...все се хилите! Thinking
Странно.... Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 84
Не ненене, тва с коня ме уби!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт