Какво сте гълтали...

  • 13 166
  • 121
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 595
Много обичах да ям сапуни и доста....
Сигурно не са те водили на баня.. Joy Joy Joy

# 31
  • Мнения: 2 427
Малии,още за какво се сетих,много обичах да си хапвам сухи сополки от нослето.До 4 годична възраст голямо хрупане падаше.Все ме тормозиха с това да престана,що бой съм изяла...много бяха вкуснички,соленки,мням-мням Crazy.Блякккккккккк Sick

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 213
Луковици от лалета. Спомням си, че ми се сториха на лук/чесън и много ми се прияде Embarassed, но като ги схрусках, беше отвратително.

# 33
  • Мнения: 720
Малии,още за какво се сетих,много обичах да си хапвам сухи сополки от нослето.До 4 годична възраст голямо хрупане падаше.Все ме тормозиха с това да престана,що бой съм изяла...много бяха вкуснички,соленки,мням-мням Crazy.Блякккккккккк Sick



ха ха,боже и ти ли...това ми беше специалитета в детската градина.ужас.... Sick
/сега като знам що микроби и 4удесии има вътре../

# 34
  • Мнения: 2 427
Налииии,еййй какви вкуснотии бяха,да си оближеш пръстите чак Mr. Green.Чипса ряпа да яде!
Нямах търпение да дочакам майка ми да излезе от стаята да остана насаме със себе си и да  си похапна на спокойствие Crazy.

# 35
  • Мнения: 3 372
Пробвала съм на баба къната #Crazy  SickПомислих, че е течен шоколад Joy

# 36
  • Мнения: 595
За първи път като купих на детето пластелин,докато се усетя изяде кафявото парче.

# 37
  • Мнения: 891
Яла съм пясък.  Sick Според майка ми доста честичко.
Пред къщата ни е имало купчина с пясък и само съм чакала мама да ме изтърве
от поглед, за да се налапам с пясък.
Явно ми е бил вкусен  Sick

# 38
  • до канала
  • Мнения: 518
Обожавах да си хапвам барута от кибритените клечки  ooooh!

# 39
  • Мнения: 419
Гелтала съм водорасло и съм хапвала от на баба коламаската.

# 40
  • Мнения: 2 195
Спомням си , че ядяхме с моите приятелки цветя от рози и акация . Иначе веднъж се задавих с бонбон "Фуре" (май така се казваше  newsm78 ) , заседна ми в гърлото както го смучех и тогава беше първия път в живота ми , в който си помислих , че ще умра  Rolling Eyes  Задушавах се ,, не можех да си поема въздух , че нямаше и никой покрай мен да реагира . След доста усилия успях да го глътна и си поех въздух.
Пила съм веро , защото имах двойка по история . Мислех си , че ще се наложи да ме заведат нашите в болница и ще се размине скандала  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 750
Малии,още за какво се сетих,много обичах да си хапвам сухи сополки от нослето.До 4 годична възраст голямо хрупане падаше.Все ме тормозиха с това да престана,що бой съм изяла...много бяха вкуснички,соленки,мням-мням Crazy.Блякккккккккк Sick
doh
Tи ме уби!

# 42
  • Мнения: 730
За себе си не знам, но сестра ми редовно си хапваше фасове по улицата , както и тоалетна хартия ,като издебнеше никой да не я види си дърпаше от ролката в тоалетната  Joy

# 43
  • Мнения: 1 044
гълтала съм  1 стотинка като бебе.справила съм се сама с проблема Laughing и са я открили в гърнето ми

# 44
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз не съм гълтала нищо, доколкото знам, но дъщеря ми /на 8 месеца беше тогава/ беше глътнала фибичка за коса, която свалила от главата си. Аз не забелязах Embarassed и когато я видях в памперса, изакана, просто изтръпнах. И до ден днешен не мога да си го простя този пропуск... ooooh! Добре, че нищо не й стана.

Общи условия

Активация на акаунт