Айдеее, темата пак стана ЗА и ПРОТИВ Макдоналдс...

Клубове в София - колкото искаш. Обиколили сме ги повечето от тях. Толкова са еднакви, че след петия/шестия посетен клуб сина ми напълно загуби интерес и вече дори на рождени дни не ходи с желание (защото и торта не обича).  Повече или по-малко луксозна обстановка, повече или по-малко усмихнати какички, +- лев/два в цените... Съжалявам, ако четат собственици на софийски клубчета, но нито един от тях няма ЛИЦЕ - като го видиш, да кажеш - А, това е от ... ! Между другото не знам с какво предлаганите по клубовете сандвичи и пици в детските менюта са тооооооолкова пък по-здравословни и полезни от един мак-тост например. А натуралните сокчета навсякъде са еднакви. Да не говорим, че във всички клубове с барче ЗАДЪЛЖИТЕЛНО се продават близалки, чипсове и прочие вредности.

Колкото до Макдоналдс - до четвъртия си рожден ден сина ми не беше стъпвал там. След поредната разгорещена тема тук обаче си рекох - абе я да отидем да го видим тоя Макдоналдс, толкова ли пък е страшно??? Е, не е страшно. Играчките, на които сме попадали до сега са страхотни (особено серията от Шрек), синът ми сандвичи по принцип не яде - изпива един сок, изяжда една зелена салата и отива да си играе на пързалките.
Досега не се е случвало да ни поканят на рожден ден там, но съм сигурна, че не би било по-неприятно от поредния мижав клуб.

Така че хайде да престанем с пренебрежителното "клубно" високомерие и  да  позволим на всеки да се чувства добре там, където пожелае  Hug