Колко се плаща за преглед при хомеопат???

  • 5 477
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 182
Здравейте, мили мамички! Аз съм от Пловдив и съм решила да заведа детенцето си при известен хомеопат в града. Не съм наясно, обаче колко ще ми струва първото посещение, а пък и след това. Ще ви бъда благодарна, ако ме просветлите по въпроса. Може и на лични  bouquet

# 1
  • Мнения: 705
Аз платих 30 лв за преглед и лекарство, което ми направиха на място. Казаха, че следващия път ще е 20 лв. Това беше преди месец в София.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 225
При нашата хомеопатка първичния преглед е 50 лв., следващите вече са по 20 лв.В тази цена е включено лекарството, което хомеопата ни приготвя.

Последна редакция: нд, 30 сеп 2007, 09:45 от krasito

# 3
  • Мнения: 386
40 лв за първата консултация и отделно за лекарството. следващите пъти по 10.

# 4
  • Мнения: 137
Първото посещение за дете беше 15 лв, а за върастен 20 лв (но това е от преди 1-1,5 год.), а всяко следващо посещение е по 5 лв. Консултациите по телефона са безплатни.

# 5
  • Мнения: 344
Взела съм телефоните на един хомеопат.При него първия преглед е 40 лв.Отделно си плащаш лекарствата.На всеки следващ преглед плащаш по 20 лв.

# 6
  • Мнения: 6
ivelinaB,аз също сам от Пловдив,и мн се интересувах за детето си да го отведа на хомеопатичен лекър,така и не разбрах за някой по-добър,и го отведох при първия който намерих в нета.Въпроса ми е дали можеш да ми дадеш координати на този лекър при когото вие ще ходите?

# 7
  • Мнения: 131
Въпроса ми е дали можеш да ми дадеш координати на този лекър при когото вие ще ходите?

 Praynig

И аз ще чакам...

# 8
  • Мнения: 182
Аз се отказах да ходя./ засега поне/

# 9
  • Мнения: 353
в Ст. Загора първичен преглед е 20лв, а вторичен 10лв.
без значение за деца или за възрастни.

# 10
  • Мнения: 13 512
Отделно си плащаш лекарствата.
Колко плащаш за лекарствата?  #Crazy те струват стотинки newsm78

# 11
  • Мнения: 1 559
Отделно си плащаш лекарствата.
Колко плащаш за лекарствата?  #Crazy те струват стотинки newsm78

Ако не си при Боаронски "хомеопат" и нямаш изписани 10тина лекарства, които е предвидено в схемата бързичко да ти свършат, за да ги смениш с нови...права си.

# 12
Аз също съм от Пловдив.Първият преглед е 30лв,После ми взе25.Записахме се преди 3 месеца и за този период съм я водила 5 пъти при хомеопатката.Последният път ми взе 20лв. и ми каза,че тепърва прегледите ще намалят като сума.Много съм доволна,защото бяхме пред изписване на помпичка за астма с недоказан произход.Откакто сме на хомеопатично лечение не ми е правила спазми,а иначе ги правеше всеки месец.Цените са с включените лекарства вътре,даже ми дава за вкъщи да си имаме.

# 13
  • Мнения: 69
В София - 40 лв. първия преглед и после всеки път по 25лв.Това ми включва и лекарствата.По- доре мисля аз така отколкото после всеки път по 40 лв. само за антибиотици
Успех на всички! Hug

# 14
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
Аз платих първият път 30лв. като ми даде и за вкъщи 2 лекарства.Тези пари важат за цял месец ако се наложи да е потърся за нещо по телефона или в кабинета не ни взима пари.Когато месеца изтече се плаща отново но незная още колко.Днес ще разбера.

Общи условия

Активация на акаунт