Заведения, които посещавате с бебетата си

  • 3 032
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 172
Здравейте,
имам въпрос към майките от София: кои заведения посещавате с бебетата си - имам предвид кафенета, ресторанти, пицарии и т.н.? Основното, което ме притеснява, е цигарения дим. И бих предпочела да ходим в заведения с добра вентилационна система или с отделен салон за непушачи.

Няма как да излезем без бебо. Нямаме баби наоколо, така че си го водим навсякъде с нас. Аз поне не намирам за удачно да наема детегледачка, която да го гледа 3-4 часа докато ние с таткото си пием кафето/бирата с приятели. Някак си няма да се чувствам нито комфортно, нито спокойна... А от друга страна не можем да се затворим само у нас и да не се виждаме с никой, или пък непрекъснато да посрещаме и изпращаме гости.
Вашата информация за подходящи заведения в по-източните райони на София (Младост, Дружба, Дървеница, Изток, и т.н.) ще ми бъде наистина много полезна... Благодаря ви!

P.S.  Досега сме ходили само в Мак Доналдс, но взе да ми писва все там.

# 1
  • Мнения: 3 200
Никъде не ходя с беба, седим си в къщи. Където и да се отиде на заведение е като следвоенна обстановка: смърдящо и димящо.
Явно изобщо нямат намерение да прилагат новия закон за отделяне на непушачите от пушачите и то истинско отделяне, а не надпис "маса за непушачи" и точно до нея "маса за пушачи".
Просто в България тютюнопушенето се толерира, явно държавата добре печели от пушачите.

# 2
  • Мнения: 5 255
Онзи ден за първи път бяхме "на закрито" в пицария "Виктория" в Драгалевци.
Преди това само в ресторанти с градини.
Не са малко  Blush .
Още не беше навършила и един месец от раждането си Лора знаеше какво е заведение  Wink .

# 3
  • София
  • Мнения: 3 679
В заведенията на София ленд ходим  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 153
В София Ленд и в Милениум в Дружба до момента на закрито.

# 5
  • Мнения: 46 484
На закрито никъде с беба!

# 6
  • Мнения: 5 228
На закрито само в Нов Стандарт на ул. Шипка - отлична вентилация и целият първи етаж е за непушачи. Всяка неделя ходим там на обяд с приятелски семейства с бебета и става голяма веселба.

# 7
  • Мнения: 248
В Милениум в Дружба непушачите са абсолютно отделно. Много е приятничко, топло и тихо. Става за майки с бебета - през деня няма много хора, но вечер е пълно.
Също става МакДоналдс до Окръжна болница, една нова пицария има и в Дружба 2 (не си спомням името, но е до магазина на ТСМ) - там има огромно отделено помещение за непушачи, което в повечето случаи е съвсем празно.
А, сетих се за още две местенца - Кентъки на пл. Гарибалди и виенски салон Лагуна - на ул. Христо Белчев - също има салон за непушачи.
Ами, това е от мен.

# 8
  • Мнения: 2 534
Не сме ходили досега на закрито заведение .

# 9
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 239
Ще прозвучи като реклама ама..... Макдоналдс! Там никога не се пуши. Кафето е сносно, а има и вестници, които може да прочетеш. А като поотраснаха близнаците все си намираха и някоя кака от персонала, която се занимаваше с тях.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 958
В "О! Шипка" 1 също има отделен салон за непушачи! Точно срещу Нов стандарт се намира!

# 11
  • Мнения: 1 172
Много ви благодаря!
Със сигурност ще посетим заведенията, които сте изброили :)

# 12
  • Мнения: 1 413
В Арена- пуши се,но има много добра вентилация, просторно е и се охранява, има и детски кът-за каката. Доколкото чух ще правят Арена и към Младост,но дали е така Thinking

# 13
  • Мнения: 242
В Гудис на пл. Света неделя има салан за непушачи и в пицария Дон домат на гърба на ЦУМ.

# 14
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Da House в Младост 1
Happy

.....абе май почти навсякъде ги мъкнем горките

Общи условия

Активация на акаунт