Orange Fitness- Варна

  • 32 281
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 622
Просто този фитнес ще бъде една снобария и съревнование  Wink
"Аз пък ходя на фитнес в Orange Fitness " Mr. Green

# 16
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Мали, мали, миришат ми чорапите за там, че нашата кола по ефтина от годишната им карта бре

Последна редакция: нд, 30 сеп 2007, 12:34 от KaliMa

# 17
  • Мнения: 1 540
Момичета, разбихте ми фантазиите. Тъкмо вчера вечерта се зачудих колко струва да си взема карта в този фитнес и проверих в интернет сайта им, но нямаха никакви цени. Живея точно до фитнеса и днес щях да ходя да питам, ама сега ме отказахте! Цените са наистина луди. Ужас. Не мога да си позволя такова нещо, а така ми се искаше... Сега уж дават картите на преференциални цени. Представете си после ако пуснат месечни, на какви цени ще бъдат.... Тц тц тц...

# 18
  • Мнения: 389
Много е скъпо! Хората с тия пари по цяла година живеят. Confused

Скоро започвам пак фитнеса и се ослушвам за места. В Палах знам, че е около 5 лв. и условията също са добри. Някой ходил ли е там?



# 19
  • Мнения: 1 540
Много е скъпо! Хората с тия пари по цяла година живеят. Confused

Скоро започвам пак фитнеса и се ослушвам за места. В Палах знам, че е около 5 лв. и условията също са добри. Някой ходил ли е там?

Рони Бо, вземи ме и мен на фитнес!!!

# 20
  • Мнения: 389
Ами хайде  Peace На 22.10 се връщам и веднага почваме, пък ти ще проучиш местата предварително.  Mr. Green

Искам да си кажа "Чао" с общо 7 килограма  Crazy

# 21
  • Мнения: 1 540
Супер, навита съм  Simple Smile Аз искам да разкарам да речем пет кила, ама и като цяло трябва да се стегна, че се друсам като желе  Blush

# 22
  • Мнения: 3 622
Много е скъпо! Хората с тия пари по цяла година живеят. Confused

Скоро започвам пак фитнеса и се ослушвам за места. В Палах знам, че е около 5 лв. и условията също са добри. Някой ходил ли е там?

Аз ходех зимата и пролетта там и съм доволна, обаче се преориентирах към йогата пак там и сякаш по ме влече

# 23
  • Мнения: 1 540
И аз съм останала с впечатлението, че Палах е хубав фитнес, и на кажи-речи нормални цени. Трябва да ида и да видя как изглежда и точно колко струва.

# 24
  • Мнения: 573
И аз съм останала с впечатлението, че Палах е хубав фитнес, и на кажи-речи нормални цени. Трябва да ида и да видя как изглежда и точно колко струва.
Разбрах ,че малко са си вдигнали цените......
За да не пускам нова тема ,някой дали е посещавал фитнеса на салон''Финес''?

# 25
  • Мнения: X
Аз ходя на Палах - бях си взела 3-месечна карта с право за 2 тренировки дневно всеки ден - струваше 210 лева. За 12 посещения месечно цената беше 42 лева до 16 часа. Цените след 16 часа бяха по-високи. Почивах си един месец и утре пак ще почвам тренировките - май има промяна в цените, но на място ще разбера.

# 26
  • Мнения: 1 540
Разбрах ,че малко са си вдигнали цените......
За да не пускам нова тема ,някой дали е посещавал фитнеса на салон''Финес''?

Аз ходих във "Финес" в началото на лятото - не съм доволна. Вътре става страшна жега и задуха, няма проветрение. Макар и да ходех в 7 сутринта, когато отварят фитнеса, все трябваше да се състезавам със една жена за кростренажора, който беше единствен. Е, бяха два, но единия беше пред счупване - клатеше се настрани и скърцаше заплашително и никой не го ползваше. Плащах по 3 лв на тренировка. Не е никак скъпо, ама много задушно ми ставаше, при положение, че тогава още не беше почнало да се стопля времето.

# 27
  • Мнения: 13 512
Това ще са цените и замисълът на собствениците е именно такъв- да ходят малко хора, а не да се изчакват по уредите както в другите зали. Така стои  въпросът и с басейна и с останалите съоръжения.

# 28
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Да, малко хора с големи възможности  Mr. Green

# 29
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Ето тук намерих малко ценови изражения на картите в Gym Palace
Нямат басейн и аква аеробика и разни глезотии...., но за тук не смърдя...Ако ще ходите свирнете и на моя милост да се присъедини към вас Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт