Сладка мама с коремчето напред, знае че ФЕВРУАРИ ще й е на късмет!

  • 13 275
  • 277
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 8 848
А аз си купих един сукман от дънкова разтеглива материя. Много се стресирах, защото в повечето модели за бременни изглеждам като в...13-ия месец. Все едно си нахлузила някаква каца. Това смятам да е единствената дреха, с която ще си карам до края на бременността.

Разби ме! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Седя си сама и се хиля! Ако някой ме види ще си каже ''Тая не стига ,  че е бременна ами и луда'' хохохоохохоохохоохохохо

 Hug Hug Hug

# 271
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравей Плам плам! И моят брат е в Испания  и като купуваше количка лятна за малката ми племенничка каза  ,че са много по скъпи от българските. А зимна му даде един приятел там българин.  И аз като споделих тук че резултатите ми за даун са добри една мама каза че това не значело нищо и риск си имало и аз още повече се разтревожих ,но сега ме успокоихте.

# 272
  • Мнения: 70
Здравейте, момичета. Не мога да насмогна да ви изчета.
 Аз като цяло се чувствам добре-бременея, дебелея....все приятни нещица. Мойта мома много взе да беснее. И то особено когато държа лаптопа в скута си. Дали е опасно това? Все си мисля, че от загряването на компа или вибрацията на диска, но тогава шава като луда....
И друго да ви споделя...Чета тук, че на повечето бебоците вървят даже седмица напред. За мойта кукла казаха , че се развива седмица назад. Тежеше 280гр( в понеделник). И се чудя дали има причина за притеснение, макар че док каза,че няма....Ама аз да ви питам, де newsm78

Последна редакция: пт, 05 окт 2007, 14:45 от yzida

# 273
  • София
  • Мнения: 717
Алинка, беше ли на преглед?

# 274
  • Мнения: 8 848
Алинка, беше ли на преглед?

Галадриел е в 15:40
Аз съм в 17:20
Готика е в 18:40

Стискайте палци и мислете хубави неща!
Довечера ще пиша!

 Hug Hug Hug

# 275
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте момичета!

Ивка, добре дошла сред нас! Лека бременност и пухкаво и здраво бебче февруари!

Галадриел, Готика и Алинка, и ние с бебка стискаме палци!   bouquet

Леди Ви, Честито дипломиране и много професионални успехи!

Да ви се оплача момичета, нощес се събудих от ужасно схващане и болка в прасеца, както някоя от вас беше писала!  #Cussing out Много неприятно!

Относно килограмите, +6 съм, пълнея си "бавно и напоително", а дрехите от магазина за бременни ми стават 2 месеца мах. и отесняват! Embarassed

Поздрави и усмихнат петъчен ден!

# 276
  • гр.София, далече, далече на Запад
  • Мнения: 16
Алинка, стискаме и на трите палци и да знаете, че всичко ще е наред...и ще се порадвате на нови фотоси на бебчовците Joy
Чакаме довечера отчет моля Joy
Колкото до дрехите за бременни-абсолютно съм съгласна с Пухка, но важното е как се чувства човек я  Joy Желая на всички хубав слънчев ден...и само добри новини днес  Hug

# 277
  • Варна
  • Мнения: 245
Привет мами  Smile
Тъй като излизам, а като ви знам колко бързо пишете ви пускам новата темата, ако искате допишете тук и се прехвърляйте после там Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=229075.0
Заглавията сама ги решавам, защото гледам от всеки да има нещо,но ако искате давайте ще продължим с гласуване нататък Wink А и нещо понамаляха идеите за заглавия за следващите теми така че действайте. Надявам се Изабела няма нищо напротив че пускам темата и че малко я поизмених, просто ми беше интересно и си поиграх, а понеделник почвам работа и надали ще има време вече за това но ми беше много забавно  Simple Smile За тези на които не им казват колко тежат бебоците съм сложила табличка по която можете да сметнете теглото ако имате размерите на главичката, крачетата и коремчето ако не се лъжа.
IVKA-79 добре дошла при нас и лека бременност, добавила съм те в нашето вълшебно списъче Wink Наистина 02 февруари се очаква много плодовит  Smile
Галдриел,Алина,Готика чакаме хубавите новини Wink
GoldenEyeful  за Тантум Вереде не се бях сетила, благодаря ти!
yzida и моето е малко назад не се притеснявай, случва се  Hug

Последна редакция: пт, 05 окт 2007, 17:16 от Lady V

Общи условия

Активация на акаунт