Мара-Отварачката в "Горещо"

  • 9 165
  • 107
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 417
Само да напомня за фенките и антифенките на Мара, че тази вечер е гост на Венета.  Whistling

# 1
  • на село
  • Мнения: 1 028
От колко часа?

# 2
  • Мнения: 6 417
В 22.30 по Нова тв.

# 3
  • Мнения: 619
Обезателно ще го гледам   Mr. Green

# 4
  • Мнения: 417
Тя не е ли била вече гост на Венета?Или се бъркам.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 951
Обезателно ще го гледам   Mr. Green
За също ще гледам.

# 6
  • Мнения: 3 745
Тя не е ли била вече гост на Венета?Или се бъркам.
Била е.

При повторното си гостуване в „Горещо” Мария показа, че от разкрепостена фолк фурия се е превърнала в консервативна съпруга.
Тази събота – 29 септември 2007 година специален гост в студиото на „Горещо” е една от най-горещите жени – фолк певицата Мария. Повторното й гостуване в „Горещо” е провокирано от многобройните слухове за развода на Мария със съпруга й - красивия и богат Димитър. Екипът на предаването бе изненадан от промяната, настъпила в Мария. Всички си спомнят нейното фриволно поведение при гостуването й преди три години. Тогава Мария не само не спря да предлага на Венета Райкова да я целуне по устните, за да провери има ли силикон в тях, но и щедро подложи гърдите си на проверка дали не са хирургически променени. Тогава водещата на „Горещо” доста се притесняваше да я целува или пипа пред камерите на предаването, но в името на истината Венета Райкова го направи и установи, че никъде няма силикон, а целувката между двете бе доста коментирана навремето. Този път водещата на „Горещо”, която в момента е в развод, се бе приготвила да направи същата проверка, но изненадата за всички бе огромна, когато фолк дивата многократно отказа целувки с водещата. Вярна на себе си Венета Райкова отбеляза и факта, че стилът на обличане и гримиране на Мария се е променил коренно отпреди три години – сега Мария бе със стилен костюм с много малко бижута и с пестелив грим. Но водещата на „Горещо” не пропусна да забележи, че всичко по фолк дивата бе марково и доста скъпо. Мария пристигна на снимките с черен Мерцедес „S” класа, придружена от съпруга си, шофьор и бодигард, с което опроверга слуховете, че се развежда. Венета Райкова бе любопитна да разбере дали освен примерна съпруга, Мария е и ревнива, на което Мария отговори, че ако види някое момиче да говори със съпруга й, веднага то ще й се удари в шамара.

http://life.dir.bg/2007/09/27/news2152211.html

# 7
  • Мнения: 3 622
Ще го гледам  Laughing

# 8
  • Мнения: 6 417
Превърнала се в консервативна съпруга?! Да бе! И затова се снима полугола за FHM  newsm78

# 9
  • Мнения: 3 622
Тя пък специално не ми прилича на консервативна с тази нейна визия  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 7 186
Ибахти устата извади smile3544

# 11
  • Мнения: 6 417
На Марчиту устата й май от година на година става все по-голяма  newsm78

# 12
  • Мнения: 4 451
Да живее силикона!

# 13
  • Мнения: 15 512
А защо не е била на турнето  newsm78. Бях чела преди някъде, че е имала пререкания с някой от Пайнер и била много разочарована, но ми е много мътно

# 14
  • Мнения: 3 760
Само да напомня за фенките и антифенките на Мара, че тази вечер е гост на Венета.  Whistling

Ама тя и фенки ли има  Shocked

# 15
  • Мнения: 5 713
И какво стана? Май предаването е към края. Някоя клюка, ала-бала?

# 16
  • на село
  • Мнения: 1 028
Пфу! Изпуснах го! Само дето толкова се каних да го гледам...

# 17
  • Мнения: 7 186
Аз я мярнах за малко, ама смених канала. Не мога да я изтрая  comp03

# 18
  • Варна
  • Мнения: 917
Колко време говориха и нищо не каза...кво толкова се крият не мога да ги разбера- хем идва интервю да дава, хем не ще да говори. За какво крие толкова, ми изкарва си пари, кажи си какво си си купила. Щяла да дразни зрителите- тя нас за овце ли ни взима Laughing

# 19
  • Мнения: 2 498
Наистина нищо не каза-нито каква кола кара, нито за хонорара си, нито къде е била на почивка...то големи тайни, голямо нещо Crossing Arms....

# 20
# 21
  • Мнения: 126
Мен лично марчето ми харесва има визия на супер перверзна кучка....е не че това е нещо кой знае колко хубаво де,но поне на клипове и плакати я докарват!
Да живее пластичната хирургия Praynig

# 22
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
А на Венетка не й ли е пораснал много бюста? newsm78

# 23
  • на село
  • Мнения: 1 028
От изказванията си направих заключението , че  явно се смята за изпълнената мечта на фолк - певачките - да седне в нечия S-класа.

Защо въобше се е съгласила да участва, като през цялото време чупеше стойки и "не коментираше"?!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 672
Наистина нищо не каза-нито каква кола кара, нито за хонорара си, нито къде е била на почивка...то големи тайни, голямо нещо Crossing Arms....


Аз четох че била дошла за интервюто придружена от съпруга си и с S-класа, и с бодигард .

# 25
  • Мнения: 323
Нищо не каза по същество,само се глези и лигави на Венета.Но си личеше ,4е темата за Пайнер не й е приятна,има нещо ....

# 26
  • Мнения: 5 622
Превърнала се в консервативна съпруга?! Да бе! И затова се снима полугола за FHM  newsm78

Е, ако по бански е полугола(не че не е голота, но не и тази, която визираме всъщност казвайки"полугола"), то и аз значи се развявам полугола на снимките в албума си  Crazy

На мен ми харесаха интервюто с Мария. Не каза много неща, но може би, наистина за да не дразни обикновените зрители и да им набива в очите почивките, колите си и прочие...Не знам от къде съм дочула, но май карала Бентли  newsm78

Явно наистина си го харесва съпруга и може би не е само взаимна изгода брака им. Кой знае... Пък и не е от голямо значение де...

# 27
  • Мнения: 2 229
И аз я гледах, тая уста... Sick Sick Sick
По време на отварачката пак ли беше също толкова противна, не помня. Thinking

# 28
  • Мнения: 562
Марчето повече ми харесва на екран. Видях я в Сити Центъра един ден с мъжа й, заприлича ми на голямо дете облечено в дамски дрехи  Tired

# 29
  • Мнения: 5 622
Тя май е доста ниска, наистина. А мъжът и колко е висок? В смисъл като Крачун и Малчо ли са или изглеждат по-нормално един до друг(което ще означава, че и мъжът и не е особено висок)

На мен друго ми е странно. Тоя Димитър, мъжът и, защо никога  не бях чувала за него, като е толкова богат и нам си къв?И как така не го е грабнала някоя кака, до сега? Както става с Коко Динев(Там е голяма навалица, направо да се чуди човек... Thinking)?Хем не е от най-лицеприятните хора, които съм виждала...  Sick

# 30
  • London, baby
  • Мнения: 800
Сега гледам клипчетата в vbox7, същата курветина си изглежда. Пак с много грим, същият стил на обличане ... много е противна  Sick и кой я е излъгал, че устните и са хубави....

# 31
# 32
  • Мнения: 3 622
Въобще не ми хареса Марчето снощи изглеждаше ужасно  Confused И незнам кого иска да убеди, че няма силикон в устата - че то е видимо.
Венета пък супер много ме издразни с държанието си и постоянното си повтаряне за тази тяхна целувка

# 33
  • London, baby
  • Мнения: 800
Линк-а не ми се отваря. Според мен е лесно, защото само с тази си визия тя спечели публика.

# 34
  • Мнения: 5 622

Ми да де. Пък и как изглеждаш и каква си всъщност са две различни неща  Grinning

А и да си курва(в леглото), няма нищо лошо(Но курва и курветина са две малко различни по своя смисъл неща). Но не на всеки се отдава  Wink Не случайно са казали хоората, че перфектната жена трябва да е"Дама в обществото, готвачка в кухнята и курва в леглото"  Sunglasses

# 35
  • Мнения: 185
Направо не знам как си държи главата изправена от толкоз джуки ooooh!

# 36
  • Мнения: 6 417
Тя май е доста ниска, наистина. А мъжът и колко е висок? В смисъл като Крачун и Малчо ли са или изглеждат по-нормално един до друг(което ще означава, че и мъжът и не е особено висок)

На мен друго ми е странно. Тоя Димитър, мъжът и, защо никога  не бях чувала за него, като е толкова богат и нам си къв?И как така не го е грабнала някоя кака, до сега? Както става с Коко Динев(Там е голяма навалица, направо да се чуди човек... Thinking)?Хем не е от най-лицеприятните хора, които съм виждала...  Sick
Не е много висок. При Коко Динев е навалица, щото си е женкар.

# 37
  • Мнения: 2 673
Направо не знам как си държи главата изправена от толкоз джуки ooooh!

 Joy Joy Joyда, ама пък със сигурност няма никога да се удави..все ще изплува на повърхността Joy

# 38
  • Мнения: 4 371
..........сега Мария бе със стилен костюм с много малко бижута и с пестелив грим.
Стилен? Циците й пак навън, грима си е същия.......... newsm78

# 39
  • Мнения: 5 622
При Коко Динев е навалица, щото си е женкар.

Още един минус. Продължавам да се чудя тогава   ooooh!

# 40
При Коко Динев е навалица, щото си е женкар.
Още един минус. Продължавам да се чудя тогава   ooooh!
Ех, няма оправия. Все нещо недоволни! А защо не кажем, че около Коко Динев има навалица, защото го харесват жените!!? Те всичките около него да не са случайно глупави?
Ето защо го харесват:
Уважава чуждата собственост: http://kliuki.net/view-article.php?t=93
Бие се хубаво: http://kliuki.net/view-article.php?t=239
И други качества си има младежът Simple Smile

# 41
  • Мнения: 5 622
При Коко Динев е навалица, щото си е женкар.
Още един минус. Продължавам да се чудя тогава   ooooh!
Ех, няма оправия. Все нещо недоволни! А защо не кажем, че около Коко Динев има навалица, защото го харесват жените!!? Те всичките около него да не са случайно глупави?
Ето защо го харесват:
Уважава чуждата собственост: http://kliuki.net/view-article.php?t=93
Бие се хубаво: http://kliuki.net/view-article.php?t=239
И други качества си има младежът Simple Smile

 Crazy  Joy  Joy  Joy

# 42
  • Мнения: 3 576
Мен пък Мария ме кефи, сладка е.
Преди мноого време я бях гледала в шоуто на Слави и оттогава си промених мнението за нея в положителна насока.

# 43
  • Мнения: 67
Интервюто на Мария в Блясък-бих казала че е доста откровенно :
http://i15.tinypic.com/5zn71oh.jpg
http://i15.tinypic.com/4unkktw.jpg
http://i9.tinypic.com/4m1q51e.jpg

# 44
  • Мнения: 4 435
Аз харесвам Мария много.Не разбирам какво толкова е длъжна да казва някакви супер подробности.Ако пък чак толкова ви вълнува хонорара и е 3000лв.Колата и е поръчково  Бентли,което може да се види в клипа '' Луда нощ''.Мъжът и я носи на ръце и нея и маика и.Дори преди известно време купи на маика и апартамент в Слънчев бряг.  Много се обичат и аз им се радвам искренно.

# 45
  • Мнения: 1 153
И на мен мио се стори ,че устните и бяха по големи или може и да е от грима ooooh!

# 46
  • Мнения: 3 622
Интервюто на Мария в Блясък-бих казала че е доста откровенно :
http://i15.tinypic.com/5zn71oh.jpg
http://i15.tinypic.com/4unkktw.jpg
http://i9.tinypic.com/4m1q51e.jpg

От това интервю научих много повече неща за Мария от колкото снощи като гостенка на Венетка

# 47
  • Мнения: 4 435
Според мен устните й отиват.Аз си я харесвам.

# 48
  • Мнения: 67
Интервюто на Мария в Блясък-бих казала че е доста откровенно :
http://i15.tinypic.com/5zn71oh.jpg
http://i15.tinypic.com/4unkktw.jpg
http://i9.tinypic.com/4m1q51e.jpg

От това интервю научих много повече неща за Мария от колкото снощи като гостенка на Венетка
Аз също  Peace

# 49
  • Мнения: 1 417
На мен друго ми е странно. Тоя Димитър, мъжът и, защо никога  не бях чувала за него, като е толкова богат и нам си къв?
Ами той доста дълго ходеше с една мацка, съвсем неизвестна, ама Мара явно е била доста напориста и е ударила джакпота Wink Доколкото знам е строителен инвеститор.
А пък наистина за най-богатите в Бг малко са чували Wink

# 50
  • Мнения: 619
На мен друго ми е странно. Тоя Димитър, мъжът и, защо никога  не бях чувала за него, като е толкова богат и нам си къв?
Ами той доста дълго ходеше с една мацка, съвсем неизвестна, ама Мара явно е била доста напориста и е ударила джакпота Wink Доколкото знам е строителен инвеститор.
А пък наистина за най-богатите в Бг малко са чували Wink
newsm78
Тя каза ,че той я е свалял...

# 51
  • Мнения: 4 292
На мен Мария винаги ми е харесвала. Решила е да си сложи силикон, колаген, или каквото там се слага в устните, ок - това си е нейна работа. Щом се харесва, да си слага. Кара бентли, s класа, купува скъпи дизайнерски дрехи, бижута, козметика, ами нека - има пари мацката, защо да не си угажда. И аз бих го правила, ама нямам тази възможност, уви  Rolling Eyes Мажът и я обича, има щастлив  брак (дай боже да продължи по-дълго) изглежда добре, има си и своята кариера. Казват че била надута, но аз пък смятам че такова поведение  е за предпочитане, пред това на някои други "диви" от бранша им, които не са надскочили поведението и вида на "квартално гадже"  Laughing

# 52
  • Мнения: 4 435
На мен Мария винаги ми е харесвала. Решила е да си сложи силикон, колаген, или каквото там се слага в устните, ок - това си е нейна работа. Щом се харесва, да си слага. Кара бентли, s класа, купува скъпи дизайнерски дрехи, бижута, козметика, ами нека - има пари мацката, защо да не си угажда. И аз бих го правила, ама нямам тази възможност, уви  Rolling Eyes Мажът и я обича, има щастлив  брак (дай боже да продължи по-дълго) изглежда добре, има си и своята кариера. Казват че била надута, но аз пък смятам че такова поведение  е за предпочитане, пред това на някои други "диви" от бранша им, които не са надскочили поведението и вида на "квартално гадже"  Laughing
Браво.Много ми хареса всичко което си написала.Абсолютно съм съгласна с тебе.

# 53
  • Мнения: 4 435
И много е тъпо тва да я наричат нон-стоп Мара-отворачката.Супер грозно е,особено от жени.Поне според мен  де....

# 54
  • Мнения: 677
Лъха интелект и стил от тва момиче. Личи си, че е от сой.

# 55
  • Мнения: 6 417
И много е тъпо тва да я наричат нон-стоп Мара-отворачката.Супер грозно е,особено от жени.Поне според мен  де....

В Кърджали как й казват?  newsm78

# 56
  • Мнения: 4 435
И много е тъпо тва да я наричат нон-стоп Мара-отворачката.Супер грозно е,особено от жени.Поне според мен  де....

В Кърджали как й казват?  newsm78

Пак така я наричат. Но само завистливите комплексарки. Ако си наясно с географията -  Кърджали се намира в България. Опитът ти да се заяждаш е много плосък.

# 57
  • на село
  • Мнения: 1 028
Лъха интелект и стил от тва момиче. Личи си, че е от сой.

Псолютно!

# 58
  • Мнения: 6 417
Slav4e_Av4e, Затварачката ми е слабост на мене, ама няма да обяснявам сега защо.  Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 4 435
Slav4e_Av4e, Затварачката ми е слабост на мене, ама няма да обяснявам сега защо.  Crossing Arms

 smile3504

# 60
  • Мнения: 1 303
И фолка и неговите представителки са ми адски тъпи.А визията на Мария е типична и леко клоунска с тази уста
Не си падам по такива.

# 61
И много е тъпо тва да я наричат нон-стоп Мара-отворачката.Супер грозно е,особено от жени.Поне според мен  де....
Да не би някой насила да я е карал да отваря бирени капачки с циците си?

# 62
  • Мнения: 4 435
И много е тъпо тва да я наричат нон-стоп Мара-отворачката.Супер грозно е,особено от жени.Поне според мен  де....
Да не би някой насила да я е карал да отваря бирени капачки с циците си?


Първо-не ги отваря с цици.Пък и с цици да ги отваряше какво от това.Емилия си разхожда задника по прашки ,Галена си развява циците в динен сутиен.Преслава рекламира мастика,Райна вафли и т.н и т.н.Защо на тях нищто не се вика?Да не  би да я е отворила тая бира с оная си работа?"
 

# 63
  • на село
  • Мнения: 1 028



Първо-не ги отваря с цици.Пък и с цици да ги отваряше какво от това.Емилия си разхожда задника по прашки ,Галена си развява циците в динен сутиен.Преслава рекламира мастика,Райна вафли и т.н и т.н.Защо на тях нищто не се вика?Да не  би да я е отворила тая бира с оная си работа?"
 

Мда-а а, общо взето направи синтезиран преглед на дейностите на фолк - гилдията.

# 64
  • Мнения: 1 303



Първо-не ги отваря с цици.Пък и с цици да ги отваряше какво от това.Емилия си разхожда задника по прашки ,Галена си развява циците в динен сутиен.Преслава рекламира мастика,Райна вафли и т.н и т.н.Защо на тях нищто не се вика?Да не  би да я е отворила тая бира с оная си работа?"
 

Мда-а а, общо взето направи синтезиран преглед на дейностите на фолк - гилдията.

Хихи, thumbsup

# 65
  • Мнения: 4 435



Първо-не ги отваря с цици.Пък и с цици да ги отваряше какво от това.Емилия си разхожда задника по прашки ,Галена си развява циците в динен сутиен.Преслава рекламира мастика,Райна вафли и т.н и т.н.Защо на тях нищто не се вика?Да не  би да я е отворила тая бира с оная си работа?"
 

Мда-а а, общо взето направи синтезиран преглед на дейностите на фолк - гилдията.


Еми какво да правя,винаги съм се дразнила на тези коментари,много са ми елементарни.На Роналдиньо,защо никой не му вика Чипса или нещо такова?

# 66
  • Мнения: 1 303
Те самите "фолк-звезди" са елементарни Wink

# 67
  • Мнения: 100
Те самите "фолк-звезди" са елементарни Wink
newsm10

# 68
  • Мнения: 4 292
Еееех, тва жените сме страшна работа.. Laughing Докато не оплюем някой хубавичко, няма да сме ние.  Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 4 371



Първо-не ги отваря с цици.Пък и с цици да ги отваряше какво от това.Емилия си разхожда задника по прашки ,Галена си развява циците в динен сутиен.Преслава рекламира мастика,Райна вафли и т.н и т.н.Защо на тях нищто не се вика?Да не  би да я е отворила тая бира с оная си работа?"
 


Еми какво да правя,винаги съм се дразнила на тези коментари,много са ми елементарни.На Роналдиньо,защо никой не му вика Чипса или нещо такова?

Имам чувството, че ти си Мара. Или поне си й адвокат.

# 70
  • Мнения: 1 303
Еееех, тва жените сме страшна работа.. Laughing Докато не оплюем някой хубавичко, няма да сме ние.  Rolling Eyes
И мъжа ми е на това мнение  Sunglasses-за Отварачката

# 71
  • Мнения: 4 292
Еееех, тва жените сме страшна работа.. Laughing Докато не оплюем някой хубавичко, няма да сме ние.  Rolling Eyes
И мъжа ми е на това мнение  Sunglasses-за Отварачката
А пък на моя не му дреме - както и на мен  Sunglasses Laughing

# 72
  • Мнения: 2 891
На Роналдиньо,защо никой не му вика Чипса или нещо такова?

Защото му викат  Зъбчо, Кончо и т.н.  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 4 435
На Роналдиньо,защо никой не му вика Чипса или нещо такова?

Защото му викат  Зъбчо, Кончо и т.н.  Mr. Green


Еми тогава да й викат устата на нея.

# 74
  • sofia
  • Мнения: 1 185
Тя май е доста ниска, наистина. А мъжът и колко е висок? В смисъл като Крачун и Малчо ли са или изглеждат по-нормално един до друг(което ще означава, че и мъжът и не е особено висок)


Митко не е особено висок. С него учихме в едно училище 128 СОУ в Младост и живеехме в един вход. Дори му викахме малкия Митко, тъй като в класа имаше друг, който беше висок.
Баща му е военен, разведен с майка му и женен за рускиня от Коми. Тя почина скоро от рак.
Всъщност и аз много се учудих като разбрах, че бил много заможен. Допреди около 6-7 години не беше. Тогава се преместиха да живеят в ново жилище и нямам наблюдения как и кога се е замогнал.

# 75
  • Мнения: 2 897
Венета започна да си кани повторно гостите.Изчерпва се май.Всъщност Марийчето за трети път гостува.Не го гледах,не гледам вече това предаване.

# 76
  • Мнения: 2 891
По-скоро ми е интересно, защо преобладават пайнерките  Thinking

# 77
  • Мнения: 4 435
Тя май е доста ниска, наистина. А мъжът и колко е висок? В смисъл като Крачун и Малчо ли са или изглеждат по-нормално един до друг(което ще означава, че и мъжът и не е особено висок)


Митко не е особено висок. С него учихме в едно училище 128 СОУ в Младост и живеехме в един вход. Дори му викахме малкия Митко, тъй като в класа имаше друг, който беше висок.
Баща му е военен, разведен с майка му и женен за рускиня от Коми. Тя почина скоро от рак.
Всъщност и аз много се учудих като разбрах, че бил много заможен. Допреди около 6-7 години не беше. Тогава се преместиха да живеят в ново жилище и нямам наблюдения как и кога се е замогнал.


Замогна се и то доста.В момента строи хотел в Дубай.Много е напред финансово.Абе да са живи и здрави.


Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 12:14 от Slav4e_Av4e

# 78
  • Мнения: 18
 Много е нежна и секси, за интелекта не съм много убедена обаче.
 След като говори пред такава аудитория, за шамари и юмрюци и нещо за дебелите домакини се изказа, това не ми направи добро впечатление. Надменна е .

# 79
  • Мнения: 3 576
Какво толкова за интелекта обсъждате - тя е певица, има глас и дарба да пее.
Не се изявява като атомен физик?!!! На нея не й трябва да е с IQ 200!
Може да говори пред камера, стига толкова.  Peace

# 80
  • Мнения: 5 622
Какво толкова за интелекта обсъждате - тя е певица, има глас и дарба да пее.
Не се изявява като атомен физик?!!! На нея не й трябва да е с IQ 200!
Може да говори пред камера, стига толкова.  Peace


И аз мисля така  Peace Освен всичко друго тя не ми е в манджата( обкръжението), че да ме вълнува колко и дали е интелгентна, умна, образована и прочие...

# 81
  • Мнения: 4 435
Какво толкова за интелекта обсъждате - тя е певица, има глас и дарба да пее.
Не се изявява като атомен физик?!!! На нея не й трябва да е с IQ 200!
Може да говори пред камера, стига толкова.  Peace


И аз мисля така  Peace Освен всичко друго тя не ми е в манджата( обкръжението), че да ме вълнува колко и дали е интелгентна, умна, образована и прочие...



И аз съм на същото мнение.

# 82
  • Мнения: 677
Може да говори пред камера, стига толкова.  Peace

Е, да, де! Точно там и е проблема, че говори.

# 83
  • София
  • Мнения: 4 272
Има една приказка: "По-добре мълчи, за да те мислят за глупав, отколкото да си отвориш устата и да го разберат"

# 84
  • Мнения: 46
 Старае се момичето, гласи си се, пък доколко успява се вижда от всички  Sick

# 85
  • Мнения: 4 435
Вие пък съвсем ме убихте с вашите очаквания.Тя е просто певица, и като се замисля има къде-къде по-прости от нея. Simple Smile

# 86
  • Мнения: 3 576
Не че я защитавам, но говори доста по-прилично от много нейни колежки.
Защото точно в неделя по случайност хванах Емилия по Елит и наистина по-добре да си беше затваряла устата.
Говореше само с някви заучени фрази и не можеше да се изкаже като хората.
Даже не ми хареса как изглежда!!!
Докато на клип като я гледам направо се прехласвам от красота.....

# 87
  • Мнения: 4 435
Не че я защитавам, но говори доста по-прилично от много нейни колежки.
Защото точно в неделя по случайност хванах Емилия по Елит и наистина по-добре да си беше затваряла устата.
Говореше само с някви заучени фрази и не можеше да се изкаже като хората.
Даже не ми хареса как изглежда!!!
Докато на клип като я гледам направо се прехласвам от красота.....


Аз никога няма да забравя едно гостуване на Емилия в ''Шоуто на Слави",където просто аз останах като ударена с мокър парцал.И тогава я обявих за наистина най-тъпата.За мен Мария не се изложи при Венета.

# 88
  • Мнения: 647
А визията на Мария е типична и леко клоунска с тази уста
Не си падам по такива.
И аз не я одобрявам като визия  /харесвам друг тип жени /, а и поведението и е типично......./това ще го спестя , за да се спази добрия тон/.Не можах да гледам предаването , защото мъжът ми като видя кой е гост и категорично отказа да го гледаме.
Както разбрах не съм пропуснала нищо.

# 89
Не че я защитавам, но говори доста по-прилично от много нейни колежки.
Защото точно в неделя по случайност хванах Емилия по Елит и наистина по-добре да си беше затваряла устата.
Говореше само с някви заучени фрази и не можеше да се изкаже като хората.
Даже не ми хареса как изглежда!!!
Докато на клип като я гледам направо се прехласвам от красота.....

За Емилия си знаем всички, че не може да говори, но поне пее...

# 90
  • Мнения: 6 417
Може ли някой да забрави бисера на Емилия, че готвела..."едни такива, купички". Слави остана ей така  Shocked Сигурно дълго се е чудел що Емилия вика на гювечетата купички.  Thinking

# 91
  • Мнения: 4 435
Може ли някой да забрави бисера на Емилия, че готвела..."едни такива, купички". Слави остана ей така  Shocked Сигурно дълго се е чудел що Емилия вика на гювечетата купички.  Thinking


Да да да.Тия купички до ден днешен ги помня.И другото сразяващо изказване беше като разказваше за свтбата и каза че сестра й измислила някваква традиция.Как се измисля традиция аз лично не знам.

# 92
  • Мнения: 6 417
Да се върнем на Марчиту. Мисля, че превъзхожда интелектуално доста от колежките си. Гергана, например се сърди, че интервютата й се пускат 1:1 и не били редактирани.  Thinking

# 93
  • Мнения: 2 891
Един познат работеше като оператор в Пайнер. Такива неща  ми е споделял за интелектуалните им възможности, че...

# 94
  • Мнения: 4 435
А да не говорим че доста голяма част от тях са за логопед.

# 95
Много е нежна и секси, за интелекта не съм много убедена обаче.
 След като говори пред такава аудитория, за шамари и юмрюци и нещо за дебелите домакини се изказа, това не ми направи добро впечатление. Надменна е .
Куче което лае,не хапе!Много хора говорят така просто за да изглеждат по-отворени,но всъщност не биха направили нищо подобно.Мисля че Мария е едно добро момиче вътре в душата си.

# 96
Може ли някой да забрави бисера на Емилия, че готвела..."едни такива, купички". Слави остана ей така  Shocked Сигурно дълго се е чудел що Емилия вика на гювечетата купички.  Thinking

Мен пък най-много ме изкефи, когато Слави я попита как върви брака й... а тя каза "Страхотно, почти не се виждаме"  Crazy

# 97
  • Мнения: 2 891
Може ли някой да забрави бисера на Емилия, че готвела..."едни такива, купички". Слави остана ей така  Shocked Сигурно дълго се е чудел що Емилия вика на гювечетата купички.  Thinking

Мен пък най-много ме изкефи, когато Слави я попита как върви брака й... а тя каза "Страхотно, почти не се виждаме"  Crazy

 newsm65

# 98
  • Мнения: 2 897

Може ли някой да забрави бисера на Емилия, че готвела..."едни такива, купички". Слави остана ей така  Shocked Сигурно дълго се е чудел що Емилия вика на гювечетата купички.  Thinking
Нито него,нито този бисер бих забравила Laughing
http://vbox7.com/play:3595bd7e

# 99
Нито него,нито този бисер бих забравила Laughing
http://vbox7.com/play:3595bd7e
Всъщност вие с Мара (или вашият аватар с Мара) доста си приличате!!!

# 100
  • Мнения: 4 435
Мария е по-хубава от аватара според мене.

# 101
  • Мнения: 648
Един познат работеше като оператор в Пайнер. Такива неща  ми е споделял за интелектуалните им възможности, че...

Кой той? Може и на ЛС Hug

# 102
  • Мнения: 2 897
Нито него,нито този бисер бих забравила Laughing
http://vbox7.com/play:3595bd7e
Всъщност вие с Мара (или вашият аватар с Мара) доста си приличате!!!

Нищо подобно Mr. Green

Славче,пристрастна си Wink

# 103
  • Мнения: 4 435
Права си и си го признавам. Simple Smile

# 104
Нито него,нито този бисер бих забравила Laughing
http://vbox7.com/play:3595bd7e

На това ПС не мога да вида видеото, за какво иде реч?  Flutter

# 105
  • Мнения: 391
Лъха интелект и стил от тва момиче. Личи си, че е от сой.

Мда.

# 106
  • Мнения: 2 180
кой е гост днес?

# 107
  • Мнения: 67
Константин (на Райнето)

Общи условия

Активация на акаунт