най-вкусният кекс

  • 2 864
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 123
  Здравейте, ще ви продиктувам един много  вкусен и лесен за пригатвяне сладкиш:
2-3 яйца
2ч.чаши захар
1/2ч.чаша олио
3ч.чаши брашно
1ч.лъж.сода"Бикарбонат"
1ч.чаша газ.безалкохолна напитка (кексът бухва повече)
1/2ч.чаша орехи

Пече са на 180 градуса, 40-50мин.

# 1
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Мерси.

# 2
  • Мнения: 4 496
Благодаря за рецептата! HugВинаги съм се питала при рецептите с газирано, да ли има значение каква точно ще е напитката.. newsm78

# 3
  • Мнения: 22 867

Направих го, вкусен е. И става бързо, с кафето върви добре.  bouquet  за рецептата!



И като количество е доста, аз направих половин доза, пекох в тавичка с диаметър 24 см. Сложих 2 яйца, защото бяха дребнички.

# 4
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Благодаря з рецептата, ще го пробвам.

# 5
  • Мнения: 3 622
И аз ще го пробвам  Peace

# 6
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Ще се пробва  Hug

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 787

Направих го, вкусен е. И става бързо, с кафето върви добре.  bouquet  за рецептата!



Тези красоти от какао как се оформят?  Flutter

# 8
  • Мнения: 22 867

Направих го, вкусен е. И става бързо, с кафето върви добре.  bouquet  за рецептата!



Тези красоти от какао как се оформят?  Flutter

Да живеят руските форуми! Ето тук съм сложила илюстрации., към средата на страницата.

# 9
  • Мнения: 2 591
тъкмо си търся някоя нова рецепта за кекс  Peace мисля обаче че майка ми го прави същия и става страхотен Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 2 724
А аз приготвям така блатове за торта "Зебра". Peace

# 11
  • Мнения: 1 089
Благодаря, iori!   bouquet
За първи път ми се получава такъв страхотен кекс. Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 591
и при мен се получи добре - сложих и стафиди, нашарих го с какао, но тъй като доста отдавна не бяхме яли кекс, го ометохме скоропостижно  hahaha

# 13
  • Мнения: 171
Здравейте bowuu!Аз също искам да направя този кекс chef.Бихте ли ми споделили как постигате този "зебра" ефект newsm78???Благодаря ви предварително  bouquet

# 14
  • Мнения: 22 867
Здравейте bowuu!Аз също искам да направя този кекс chef.Бихте ли ми споделили как постигате този "зебра" ефект newsm78???Благодаря ви предварително  bouquet

Погледни тук!

Общи условия

Активация на акаунт