az sam na 15 :( maichici...pomognete!!

  • 3 931
  • 39
  •   1
Отговори
Ta znachi...sajalqvam,4e pisha taka,no prosto nqmam izbor.. poprincip mi idva na 15-i ... ili okolo 15-i...iuli mesec mi doide na 6...pih mnogo vitamini sqkakvi.. iuli mesec na4aloto..a na 25 g.d pravih lubofff  avgust mi 'doide' na 12..nqkakvo zacapvane kato cikal ama mn po malko..samo 1 prevruzka da sym izpolzvala za cql den..na dr den sleda nqmashe ot cikala ..napravih si test na 25 avgust koito beshe otricatelen.. molq se naistina da e bilo taka  i mi doide na 5-i ... sled kato pih kanela i mlqko... imah bolki v gyrdite i t.n PMS-to si go imashe...korem4eto mi se podu..dosta..  ili nadebelqh nz..ponqkoga mi stava losho..no ne hodq 4esto do toaletna..ne qm koi zn kolko... a veche 2 meseca i nqkolko dni ot kakto pravih sex..ta vyprosa mi e gyrdite prez cqlata bremennost li te bolqt..i sled kato go vidqh,4e se izhvyrli dva puti...vyrhu men *ako ima zn kyde* moje li da sym bremenna ...????? i gyrdite prez cqlata premennost li te bolqt..??? iii dali imam cvetna bremennost.. ? ? ? ?

# 1
  • Мнения: 4 451
Съветът ми е да си направиш още един тест и да посетиш веднага гинеколог.

# 2
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Бе не съм много тъпа, но не разбрах много от този пост  newsm78!

Та, сега! Ти си на 15, идва ти на 15, правила си любов на 25 и  си пила канела и мляко ... не схванах много  Blush!

П.П. Пиши на кирилица!

# 3
  • Мнения: 1 446
Та значи...съжалявам,че пиша така,но просто нямам избор.. по принцип ми идва на 15-и ... или около 15-и...юли месец ми дойде на 6...пих много витамини сякакви.. юли месец началото..а на 25 г.д правих лубоффф  август ми 'дойде' на 12..някакво зацапване като цикъл ама мн по малко..само 1 превръзка да съм използвала за цял ден..на др ден следа нямаше от цикъла ..направих си тест на 25 август които беше отрицателен.. моля се наистина да е било така  и ми дойде на 5-и ... след като пих канела и мляко... имах болки в гърдите и т.н ПМС-то си го имаше...коремчето ми се поду..доста..  или надебелях нз..понякога ми става лошо..но не ходя често до тоалетна..не ям кой зн колко... а вече 2 месеца и няколко дни от както правих секс..та въпроса ми е гърдите през цялата бременност ли те болят..и след като го видях,че се изхвърли два пъти...върху мен *ако има зн къде* може ли да съм бременна ...????? и гърдите през цялата пременност ли те болят..??? iii дали имам цветна бременност.. ? ? ? ?

Преведох текста на момичето.
Направи си още един тест и се консултирай с гинеколог. Доколкото разбирам си имала поне два цикъла след сексуалния контакт, нали?
И не разчитай на т.нар. метод "пазене". Задължително ползвай презерватив. Желая ти всичко да е наред!

# 4
първия път след акта..ми доиде на 12-и...за няма и ден...и спря..и след това..4ак др месец на 5 и си бе6е уж нормално Sad но сега имам много силни болки в лявата 4аст ниско долу на корема...понякога ми се гади..дали е внушение или не нз,но сякаш живея малко по разли4но..по отговорно и съм казала..даи боже да ми няма ни6то..пове4е се*с няма да правя..докато не стана отговорна да бъда маика ... а сега трябва да съм ве4е 2 месеца и не6то..ако все пак съм бременна .. Sad( признаците при всеки са строго индивидуални..това го знам..но гърдите не ме болят постоянно а само преди да ми доиде... ?? попринцип през цялата бременност ли болят ??

# 5
  • Мнения: 1 446
Роси, при всяка бременност е различно. Нещата може просто да са се променили, защото си вече жена. В никакъв случай не отлагай повече, а иди на гинеколог. Той ще те прегледа и ще ти даде компетентен съвет.

# 6
  • Мнения: 4 700
Направи си пак тест и отиди zадължително на лекар. И го попитай какви мерки можеШ да вzемеШ, zа да не zабременееШ.

# 7
  • Мнения: 2 309
Щом не си се предпазвала от нежелана бременност,ще си носиш последиците...нищо друго не мога да ти кажа!

Последна редакция: нд, 30 сеп 2007, 10:35 от Рожбо

# 8
Чакайте малко нищо не се разбира от написаното но момичет.Миличка ти за първи път ли си правила секс .Казваш два пъти" се изхвърли върху мен" - какво имаш предвид върху коремчето ти или в теб.Ако това ти е било за първи път и след като теста е отрицателен е възможно да не си бременне.Просто след първия секс с организма на жената ставам промени.Нормално е да се получат и някои аномалии.А това зацапване първия ден да не е от разкъсването на десвенетата ципа незнам не разбирам нищо от това което си написала и не знам какво да мисля.
направи си още един тест за всеки случай.

# 9
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И аз много, много не разбрах newsm78
Бягай на лекар най-добре.

# 10
  • Мнения: 1 195
Роси най-добре отиди на лекар!
Предполагам че те е срам и страх но няма как! Ние тук само можем да гадаем, но по принцип би трябвало вече и теста да ти покаже верен резултат.
Аз когато забременях чак след около месец и половина ми се появи втората чертичка на теста.
И най-добре от тук нататък е да се пазиш сама попитай лекаря за контрацептив подходящ за теб.
А и още един съвет дано не ти се наложи но имай в предвид че има едни хапчета казват се Постинор Дуо които се пият веднага след като си правила секс и мислиш че има възможност да забременееш!
НО ти пожелавам от сега нататък да си по-отговорна към себе си и да не допускаш рискови контакти.

# 11
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Абе миличка, я отивай на лекар веднага след като имаш някакви съмнения. Какво си седнала да пишеш тук. И освен това като си решила да правиш секс, имай куража да си носиш последиците или най-малкото сподели с майка си.

# 12
  • Мнения: 5 468
Купи си един тест за бременност. Има и такива по 60 ст. И провери отново. Може да си бременна, а да си направила теста много рано и да ти е отчел "отрицателен". И после вече ще бъдеш сигурна, какво ти е, оттам и как да действаш.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 672
Щом не си се предпазвала от нежелана бременност,ще си носиш последиците...нищо друго не мога да ти кажа!


Абсолютно  Peace
Не разбрах на колко е години момичето

# 14
  • Мнения: 5 468
Щом не си се предпазвала от нежелана бременност,ще си носиш последиците...нищо друго не мога да ти кажа!


Абсолютно  Peace
Не разбрах на колко е години момичето
Е, как не разбра? В заглавието го пише дори...
А това с носенето на последиците звучи много злабарско. Не виждам нищо "абсолютарско" в него.

Общи условия

Активация на акаунт