Ще ходим ли утре на училище?

  • 18 547
  • 211
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 622
Вчера срещнах нашата госпожа и тя ми каза "Продължаваме стачката"
Става дума за ОУ"Св.св.Кирил и Методий"

# 46
  • Мнения: 98
Няма да ходим до края на седмицата. #Crazy

# 47
  • Мнения: 3 743
Няма да ходим до края на седмицата. #Crazy

И аз така разбрах, че със сигурност няма да учат до края на седмицата, а за другата още не се знае.

# 48
  • Мнения: 6 029
Няма да ходим до края на седмицата. #Crazy

мда. и нашата госпожа така рече. Гледайте ТВ... тва е.

# 49
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Вече и аз не се обаждам Confused...гледам телевизия, пък и не мисля, че има смисъл да дам Рони за четвъртък и петък само Thinking...ако работят.

# 50
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
направиха ни диви и щастливи  #Crazy

# 51
  • Мнения: 473
Леле мами точно чух новино , която ми изправи косите. Учителите може да стачкуват и другата седмица. #Cussing outОфициално стачката е обявена до 16.10. Може да приключи и по-рано ,но е много съмнително ,защото в момента няма никакви преговори. #2gunfire
Само на едно ме е яд ,че децата ще си патят ат цялата работа. Мая син играе и отново забрави и малкото научено. Надявам се ,че скоро ще приключи и нещата ще си влязат в релсите.  bouquet

# 52
  • Мнения: 2 700
направиха ни диви и щастливи  #Crazy

За диви, ДА, но за щастливи не съм съгласна. Дъщеря ми ходи на танци в сградата на училището и ако се засече с някой съученик настава такава бурна радост...
Вярно, че е само дете, но откровено заявява, че иска да ходи на училище Laughing

Шани, сега видях, че си писала НИ, а не ГИ.
Нищо де, и за мен се отнася - подивях, но не съм щастлива от това.

# 53
  • Мнения: 6 029
направиха ни диви и щастливи  #Crazy

направо... моето чааве ходи само една седмица на даскало. сигурно си мисли, че свърши вече... явно някакъв странен период от живота й, който е свършил.

# 54
  • София
  • Мнения: 62 595
На мен ми харесва еднин друг ефект от стачката - на децата все пак започна да им се ходи на училище. Може би започват да оценяват поне донякъде предимствата от тази дейност.

# 55
  • Мнения: 135
На мен ми харесва еднин друг ефект от стачката - на децата все пак започна да им се ходи на училище. Може би започват да оценяват поне донякъде предимствата от тази дейност.
Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 469
И ние не ходим.
Градината стачкува, училището стачкува ...........
Не звъня да проверявам. Очаквам да ни известят в новините, само се съмнявам кога ли ще стане  newsm78
Освен да ни предложат дистанционно обучение. Да преподаваме уроците сами на децата си и после да се явят на изпит. Mr. Green

# 57
  • БГ
  • Мнения: 349
На мен ми харесва еднин друг ефект от стачката - на децата все пак започна да им се ходи на училище. Може би започват да оценяват поне донякъде предимствата от тази дейност.
Peace
и другия ефект -гледането на новините от цялото семеиство Laughing
и на моите вече им се ходи, не толкова за учене колкото от скука

# 58
  • София
  • Мнения: 62 595
Моите са малко на кантар - желание "на четвъртина или на половина"  Joy Joy

# 59
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
направиха ни диви и щастливи  #Crazy
За диви, ДА, но за щастливи не съм съгласна. Дъщеря ми ходи на танци в сградата на училището и ако се засече с някой съученик настава такава бурна радост...
Вярно, че е само дете, но откровено заявява, че иска да ходи на училище Laughing
Шани, сега видях, че си писала НИ, а не ГИ.
Нищо де, и за мен се отнася - подивях, но не съм щастлива от това.

точно така си е...
Изпуснатото от учебния материал ще Ни излезе през носа. Вярвам, че с това си съгласна Wink
А да ти кажа честно, донякъде съм щастлива, щото ми е по-спокойна дневната програма с 1 задължение по-малко. Гледам и щерката се радва на липсата на уч. занятия.

Общи условия

Активация на акаунт