Магазини за дамска конфекция в Русе

  • 7 728
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте на всички.
Чета ли чета за чудните панталони и ризи и какво ли не в Русе и реших другия уикенд да се фейна дотам. Затова бих искала да помоля дамите, живеещи там, да ми дадат някакви инструкции за магазините. Имайте предвид, че никога не съм била в Русе. И ако се сещате за магазини, в които човек може да си намери 50 номер, например, много ще съм ви благодарна.
А пък ако ме и насочите към хотелче на приемлива цена!!!!!!!!!

Мда:)
Много благодаря предварително на всички!  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 376
За хотелите не знам цени,ето линк за Русе,виж в раздел хотели,долу в ляво http://ruse.start.bg/

Иначе за магазините..много е сложно за обяснение имайки предвид,че никога не си идвала тук.Нямаш ли някой познат който да те разведе.Централните магазини на Александровска не са кой знае какво.Иначе по бившия булевард "Чайка" май има,но не съм ходила отдавна,там по принцип са повечето магазини на шивашките фирми.

Да се включи някоя друга русенка с повече инфо,че аз май много не можах да помогна Blush

# 2
 EASpirit, много благодаря.  bouquet
За стжаление няма кой да ме разведе. Ще ичакам и други отговори:)

# 3
  • Варна
  • Мнения: 672
По "Чайка", Николаевска и Александровка няма начин да няма магазини. По Чайка доста от тях са фирмени. Определено избоа е богат.
А, мисля , че и в Ялта трябва да има .

# 4
  • Мнения: 2 309
В центъра има доста магазини и то на шивашки фирми...! Peace
Единият е на ул."Цар Освободител" - АУРА
Малко след този магазин ,завиваш в дясно и е МОНРО
С/у Новата поща е на ЛЕОПАРД - пада се зад 3-те барчета на площада
Центъра е пълен с много магазини Hug
Хотелче мога да ти препоръчам също в ценралната част...
Сори,че не му зная точно името Embarassed Mr. Greenно ще те опътя
Зад нощен клуб МУЛЕН РУЖ,влизаш в тунела отстрани и само направо.Там има и механа ЛОВНА СРЕЩА...Държи ги един човек.Горе е хотелчето.Новичко и чисто Peace

# 5
  • Мнения: 3 376
Кажи кога ще идваш?Ако намеря гледач/ка на детето ще те разведа Wink

# 6
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 734
Живях в Русе седем години и се наносих с прекрасни дрехи
Невероятна конфекция /въпреки, че е конфекция!/ се произвежда там
Имала съм страхотни ежедневни костюми, спортни костюмчета, дрешки и официални тоалети.
Купувах си ги от магазините по центъра и от Николаевска
Сега, обаче, кой магазин къде е - не знам.
Но идеш ли там да си пазаруваш дрешки - няма да съжаляваш  Peace

За евтин хотел  Simple Smile - пробвай хотелския сектор в студенсткия "град" - зад Университета. За евтино е евтино, но ще получиш само стая за спане с топла вода и легла - нищо повече - няма храна.  Naughty

Хората от моя град си пазаруват от Плевен и си донасят АМА СТРАШНИ дрешки от там. Този град наистина е зареден страхотно. Аз просто съм пазарувала оттам само веднъж-дваж и не познавам града добре.

А в София си пазарувах преди от Илиенци, заради евтините цени /макар, че вече не е така!/ и заради избора от модели, цветове е размери, но сега вече нищо не ми става оттам - бая съм напълняла. Шия си дрехи при една от най-добрите шивачки в града и това, което обличам е невероятно и всеки ме пита за шивачката ми Hug Вярно, така ми излиза доста по-скъпо, но в крайна сметка дрехите са като тези на Леопард и Меги мод, например.
Ако искаш да ти дам координати - нямаш проблем  Peace

Успех ти желая!

# 7
  • Мнения: 619
Аз ги знам,че са скупчени около Арда. По тази главна улица ,коят тръгва от историческия музей към гарата Simple Smile.

# 8
  • Мнения: 31
Аз ще изразя едно по различно мнение от останалите. Дано да не съм права и да си намериш нещо интересно в Русе, но според мене Русе отдавна не е център на шивашката индустрия (повечто шият на ишлеме). ПОзнавам много хора свързани с ЛЕОПАРД една доста добра фирма за готини дрешки , но и те вече се отказаха от  конфекцията и шият на ишлеме. До лятото ползвах тях когато ми трябваше нещо интересно, но вече немога. И  от доста магазинчета занам , че много от нещата ги разпращат по другите градове и за Русе не остава. Не знам какъв тип дрехи си търсиш , може би не са такива каквито аз бих облякла. Майка ми примерно си открива костюми, но не са мой тип... Успех ти йелая , дано си намериш нещо. Аз пък ходя да пазарувам Във Варна.

# 9
  • Мнения: 1 368
Аз ще изразя едно по различно мнение от останалите. Дано да не съм права и да си намериш нещо интересно в Русе, но според мене Русе отдавна не е център на шивашката индустрия (повечто шият на ишлеме). ПОзнавам много хора свързани с ЛЕОПАРД една доста добра фирма за готини дрешки , но и те вече се отказаха от  конфекцията и шият на ишлеме. До лятото ползвах тях когато ми трябваше нещо интересно, но вече немога. И  от доста магазинчета занам , че много от нещата ги разпращат по другите градове и за Русе не остава. Не знам какъв тип дрехи си търсиш , може би не са такива каквито аз бих облякла. Майка ми примерно си открива костюми, но не са мой тип... Успех ти йелая , дано си намериш нещо. Аз пък ходя да пазарувам Във Варна.
Аз също съм на мнение,че тук фирмите си лежат  на стара слава. Аз много рядко си намирам нещо интересно, и то обикновено е от магазини, където има ишлемета, а не Русенска конфекция . Незнам точно какъв тип дрехи търсиш, аз бих ти препоръчала 2-3 м-на : "Арена", м-н на Наталия(това е една рускиня с усет към модата) има ишлемета и нейни дрехи, доста добри и може би бутик "Алекса".  Но след като не познаваш града, ще ми бъде трудно да ти обясня.

А най-често аз си пазарувам от Варна или Търново.
Дано съм ти била полезна!  bouquet

# 10
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз пък от Русе си купувам страхотни неща, при това на добри цени. Основно в района на спирка "Чайка", там са повечето фирмени магазини. Аз си наобикалям редовно "Фурнари", "Естел Колекшън", "Леопард" и "Стела Белчева", но и ма и много магазини с големи номера. Имай предвид обаче, че работят в събота до обяд (най-късно до 14.00) и в неделя почиват. Из центъра също има маазини, където ще намериш хубави дрешки, но не са много. В "Ялта" нищо няма - само китайски боклуци продават напоследък, след последното ми посещение се зарекох да не стъпвам там повече!
А за пазаруването въвъ Варна - виждала съм сако, което съм си купила от "Естел Колекшън" в Русе за 25 лв., тук да се продава за 58. Изводите си ги направи сама...

# 11
  • Мнения: 389
В събота всички фирмени магазини по Чайка работят до  14 часа, така че по-добре е  да обиколиш първо тях, защото по главната улица си работят през целия ден. Леопарда за съжаление още не са пуснали есенната си колекция, така че още са с лятното намаление на дрехи. А относно магазина на Стела Белчева по Чайка - не е много зареден, в комплекс Евас са новите им модели и има по-голямо разнообразие. Има други фирмени магазини по Чайка, може да ги обиколиш набързо, няма да изгубиш много време, а и те са съсредоточени на едно място. Дано да си харесаш нещо.

Общи условия

Активация на акаунт