Гледате ли....

  • 1 674
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
...небето? Mr. Green
Отправяте ли 4ессто поглед към небето?
Ей така...докато отваряте прозореца...или пушите ве4ер по цигарка на терасата...Докато пиете бира на плажа..?
Поглеждате ли на горе?
Или погледът ви е здраво вперен тук на земята.... Thinking
Аз ли4но,всяка ве4ер впервам поглед в небето....Не знам що...к'во толкова търся! Mr. Green
А вие?

# 1
  • у нас
  • Мнения: 443
Всяка сутрин и всяка вечер поглеждам небето, даже съм утановила, че последната цигара я пуша когато минава някакъв самолет "графика ни е еднакъв" правя го без да знам точния час.

# 2
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Много често, защото в Холандия небето е сякаш по-голямо и ниско, отколкото в България.



Аз в небето търся успокоение...

# 3
  • Мнения: 4 447
Гледам, снимам, гледам, заслепявам се, мигам, не виждам.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 623
Обожавам да гледам небето
особено нощем и дори обмисляме
да си купим малък телескоп  Hug

# 5
  • Мнения: 2 759
                     'Когато вечер
                     децата си лягат,
                     големите правят деца.
                     И никой вече
                     не гледа звездите"...


                     По темата: гледам редовно и с удоволствие  Peace... Освен всичко друго снощи пред НДК се наредих до останалите балъци, които срещу левче погледнаха през телескоп нещо, дето трябваше да е Нептун...

# 6
  • Мнения: 750
                    'Когато вечер
                     децата си лягат,
                     големите правят деца.
                     И никой вече
                     не гледа звездите"...


                     По темата: гледам редовно и с удоволствие  Peace... Освен всичко друго снощи пред НДК се наредих до останалите балъци, които срещу левче погледнаха през телескоп нещо, дето трябваше да е Нептун...
Их,....4е готинко! Flutter
А там ли са всяка ве4ер тия с телескопа..или просто късмет!? Thinking

# 7
  • София
  • Мнения: 1 951
О ,всяка вечер/сутрин гледам небето.Този навик ми е останал от мъничка.Поглеждам за звезди и още нещо..
"Настане вечер
месец изгрее
звезди обсипят свода небесен...."

# 8
  • Мнения: 3 622
Гледам, снимам, гледам, заслепявам се, мигам, не виждам.

И аз Grinning

# 9
  • Мнения: 2 759
...А там ли са всяка ве4ер тия с телескопа..или просто късмет!? Thinking
                   Честно казано не знам - възможно е да са само около изложбата на Бертран сега  newsm78. Но пък предлагаха поне на две места, май бяха три телескопа общо. За съжаление не видях това, което очаквах - виждаше се по-скоро като точица в небето. Малко по-голям от точица всъщност. Но пък за левче - толкова  Mr. Green. Казаха също, че за Марс трябва да почакаме до към декември.
                   Намират се малко преди Моста на влюбените. Предлагат и някакви албумчета също за по левче, но не погледнах за какво иде реч...

Последна редакция: нд, 30 сеп 2007, 22:02 от Лигла

# 10
  • Мнения: 3 423
Разбира се, че гледам небето, как
иначе ще си виря толкова носа.

# 11
  • Мнения: 2 759
Разбира се, че гледам небето, как
иначе ще си виря толкова носа.
                 Лесно ти е тебе. Я да те видя нощем на токчета в София без да се взираш отчаяно в краката си  Twisted Evil.

# 12
  • Мнения: 3 611
Обичам лятното, ясно, осеяно с милиарди zвеzди небе...
мога да го гледам с часове, обожавам го...
А и небето е особено романтично, когато човек е на палатка сред природата... а огьнят пращи наблиzо...  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 804
Гледам, особено когато не съм в града.
Преди години разбрах какво е имал предвид Вапцаров, когато е написал ".. и оня див копнеж по Филипините, по едрите звезди над Фамагуста". Е, няма такива звезди на друго място. Имах чувството, че ако протегна ръка ще ги докосна. И сега ги сънувам понякога. Южното небе е вълшебно.
РР. Тази година на 13 август имаше страхотен звездопад. Цяла компания куковци, зарязахме градинския купон и лежахме на тревата вторачени в небето. Невероятно беше...

# 14
  • Мнения: 2 891
Впервам поглед в прозорците на блока отсреща. Искам да ида незабелязано у тях и да разгледам дома им. Ей така, от любопитство.
Чувала съм хубави неща за африканското небе...

Общи условия

Активация на акаунт