Търся добър педиатър!

  • 1 156
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здравейте мами. Имам нужда от съвет как да си избера педиатър за бебчето ми, което очаквам да се роди в края на ноември. Живея в София, в района на 17 ДКЦ, но там не познавам никой педиатър и незнам при кой да запиша бебчето ми като се роди. Можете ли да ми препоръчате някой от там или в този район за които знаете че е добър?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 783
Кой район е това? В Здравен справочник вероятно ще намериш това, което търсиш. Леко раждане и здраво бебе ти желая!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 951
При Подуяне,театър "София" е района,нали?

# 3
  • Мнения: 32
Точно така. Интересуваме за район Подуяне, Редута също.

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Виж в Здравния справочник. Много пъти съм писала, че съм изключително доволна от нашия педиатър- д-р Бойка Иванова 17 ДКЦ. Ако пуснеш търсачката ще прочетеш много отзиви за нея.

# 5
# 6
  • Мнения: 5 228
И дъщеря ми и аз сме при д-р Бойка Иванова. Много компетентна, страхотен подход към децата, отзивчива, страхотна. Единствения проблем при нея е, че много се чака за преглед, но децата приема с предимство.

# 7
  • Мнения: 32
Фукла, да те питам, тази д-р Бойка Иванова идва ли на домашни посещения когато има новородено и има gsm акоито можеш да и се обаждаш по всяко време ако има проблем. Чух че в 17 ДКЦ нямало дежурен лекар, вярно ли е това?

# 8
  • Мнения: 5 228
В 17-та поликлиника винаги има дежурен педиатър - и през нощта, и по празници. Аз съм се обаждала там обаче само 1-2 пъти, защото д-р Иванова се отзовава винаги, когато има възможност да го направи. След като се роди дъщеря ми идваше през няколко дни вкъщи, за да я прегледа, да види как се справяме с кърмене и т.н. По всяко време можеш да я намериш на мобилния телефон. До сега не се е случвало да ми откаже домашно посещение, стига да е в България.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт