Ориенталски танци (Belly Dance) във Варна

  • 62 134
  • 585
  •   1
Отговори

Анкета

Ако във Варна се открие школа за belly dance бихте ли се записали да тренирате?

Опции:

# 15
  • Мнения: 745
В Хуни има, но часовете не ме устройват. Иначе е супер - интересно, екзотично и се стягаш  Peace

# 16
  • Мнения: X
Ами то belly dance си е точно танц на корема. Няма никаква разлика м/у кючека и него. Препоръчвам ти да се запишеш на курсове по валс и т.н.
Е, хайде, хайде. Да те чуе някой арабин или танцьорка на belly dance  ще те изяде с парцалките. Въобще не е едно и също! Naughty
По темата - да, с удоволствие бих тренирала,  танцувала, или там, какъвто е точният термин за ученето и практикуването на belly dance Heart Eyes

Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 09:17 от Анонимен

# 17
  • Варна
  • Мнения: 916
Какво е това Хуни? Във Варна ли е? Който знае да казва къде има такива танци във Варна

# 18
  • Мнения: 745
Хуни е спортния център в хотел Черно море  Simple Smile

# 19
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Бих опитала.Ако ми хареса бих си фръзкала мазнотийките с кеф Mr. Green

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Много ми харесва да гледам някоя наистина добра танцьорка...но не мисля, че бих го заиграла... Crazy
иначе и за мен това си е горе долу кючек  Peace
а точно вчера гледах в някакво предаване една дама беше свалила 30 кг мисля точно с този вид танци  Peace

# 21
  • Мнения: 663

а точно вчера гледах в някакво предаване една дама беше свалила 30 кг мисля точно с този вид танци  Peace
Да и аз за това писах малко по - напред.
A desert princess дали има нещо предвид или само така си пита? newsm78

# 22
  • Мнения: 333
Да, плануваме в най-скоро време да организираме курсове по ориенталски танци.  Тази анкета я направихме с цел за да разберем има ли интерес във Варна към този вид танц. Ние имаме желание да преподаваме и да се забавляваме всички заедно, съчетавайки полезното с приятното. Очаквайте ни в най-скоро време! Wink

# 23
  • Мнения: 3 622
Ще ви чакаме  Laughing

# 24
  • Мнения: X
Да, плануваме в най-скоро време да организираме курсове по ориенталски танци.  Тази анкета я направихме с цел за да разберем има ли интерес във Варна към този вид танц. Ние имаме желание да преподаваме и да се забавляваме всички заедно, съчетавайки полезното с приятното. Очаквайте ни в най-скоро време! Wink

Супер, имате ли идея къде ще бъдете?

# 25
  • Мнения: 389
Включвам се с голям интерес към темата Hug

# 26
  • Варна
  • Мнения: 916
Иииихааа непременно да пишеш кога ще откриете школата

# 27
  • Мнения: 5 239
Иииихааа непременно да пишеш кога ще откриете школата

И къде Wink

# 28
  • Мнения: 321
Ако някой може да ми даде актуални линкове с Belly Dance филмчета ще съм много благодарна,защото тези който ги в старите теми не се отварят TiredБлагодаря предварително   bouquet

# 29
  • Мнения: 332
И на мен ми харесва този танц и бих спортувала така.Само че не ми се ходи сама.Пък ми се струва доста трудно.Поне на мен не ми идва отръки да си въртя корема.

Общи условия

Активация на акаунт