Ориенталски танци (Belly Dance) във Варна

  • 62 135
  • 585
  •   1
Отговори

Анкета

Ако във Варна се открие школа за belly dance бихте ли се записали да тренирате?

Опции:

# 30
  • Мнения: 745
Каси, няма да си сама - я ни виж колко сме желаещите, заедно ще ходим  Wink

# 31
  • Мнения: X
Каси, няма да си сама - я ни виж колко сме желаещите, заедно ще ходим  Wink
И аз идвам Hug

# 32
  • Мнения: 333
От началото на другия месец най-късно, ще се състоят курсовете по ориенталски танци във фитнес зала "Хуни" в х-л Черно море.  Simple Smile

За връзка и повече информация: harem_@abv.bg

Последна редакция: вт, 02 окт 2007, 20:13 от desert princess

# 33
  • Мнения: X
От началото на другия месец най-късно, ще се състоят курсовете по ориенталски танци във фитнес зала "Хуни" в х-л Черно море.  Simple Smile

Ще пишеш тук като стартирате, нали?

# 34
  • Варна
  • Мнения: 916
От началото на другия месец най-късно, ще се състоят курсовете по ориенталски танци във фитнес зала "Хуни" в х-л Черно море.  Simple Smile

Имате ли вече идея каква ще е цената и часовете на провеждане. Аз рабоят и през деня ще ми е невъзможно да идвам, а много бих искала

# 35
  • Мнения: 3 622
И аз съм на работа и вечер ще ми е по - удобно да бъдат часовете, или събота и неделя. Извинявай desert princess, но с какво облекло трябва да бъдем? Маратонки или боси?

# 36
  • Мнения: 333
Непременно ще ви информираме, когато стартираме. А  дните, които сме определили е всяка събота и неделя. Облеклото ви непременно трябва ви бъде удобно, без дънки и дънкови поли, понеже затрудняват движенията. Желателно е да сте с удобни свободни поли, подчертават по-добре движенията ви. Работим по въпроса да ви уредим кърпи за бели денс. А обувките ви трябва да са удобни, дори може и боси. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 3 622
Момичета тук има малко ориенталски танци или Belly Dance http://www.vbox7.com/collection:157981

Много ми харесва как танцуват тези момичета и си мисля "дали ще мога и аз да се науча така"

# 38
  • Мнения: 42
А знаете ли, че някой от движенията имат прекрасно въздействие върху подготовяне на таза за раждането. И когато жената е практикувала тези танци преди бременността, може да раз4ита на по-бързо възстановяване на корем4ето (в сантиметри Grinning).

# 39
  • Варна
  • Мнения: 3 415
това е така със всеки един спорт Peace

# 40
Полезна нформация за Ориенталските танци може да намерите тук:

www.evelinapapazova.com

# 41
  • Мнения: 333
Здравейте отново! Simple Smile
С най-голямо удоволствие Ви съобщавам, че на 3 ноември (в събота) ще отвори врати "Harem" - нашата школа по ориенталски танци. Курсовете ще се състоят във "Хуни" (бившият фитнес център) в хотел " Черно Море" гр. Варна.
Цена: 1час - 5лв
Желателно е да се запишете няколко дни преди занятие. Това може да стане на нашия e-mail: harem_@abv.bg

Благодаря Ви предварително!!!

# 42
  • Мнения: X
Живот и здраве - там сме Simple Smile

# 43
  • Мнения: 3 622
И мен ме пишете  Peace

Още незнам какво ще облека - май нямам нищо подходящо

Последна редакция: ср, 10 окт 2007, 21:34 от Tasha

# 44
  • Варна
  • Мнения: 916
Здравейте отново! Simple Smile
С най-голямо удоволствие Ви съобщавам, че на 3 ноември (в събота) ще отвори врати "Harem" - нашата школа по ориенталски танци. Курсовете ще се състоят във "Хуни" (бившият фитнес център) в хотел " Черно Море" гр. Варна.
Цена: 1час - 5лв
Желателно е да се запишете няколко дни преди занятие. Това може да стане на нашия e-mail: harem_@abv.bg

Благодаря Ви предварително!!!



От колко часа ще е курса и с каква честота през седмицата?

Общи условия

Активация на акаунт