Ориенталски танци (Belly Dance) във Варна

  • 62 138
  • 585
  •   1
Отговори

Анкета

Ако във Варна се открие школа за belly dance бихте ли се записали да тренирате?

Опции:

# 45
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 416

От колко часа ще е курса и с каква честота през седмицата?
[/quote]
И мен това ме интересува . Ако е вечер , от колко часа е ?

# 46
  • Мнения: 5 239
Принципно сме 3 момичета, които мислим да посещаваме курса. Но и мен не интересува часа?

# 47
  • Мнения: X
Дай някакъв телефон за връзка, също така и някакъв график Peace

# 48
  • Мнения: 333
Курсовете ще се проведат всяка събота и неделя, в следобеден час (от15:00 или от 16:00 часа). Желателно е преди това или най-късно няколко дена преди 3 ноември да се запишете на нашия е-mail: harem_@abv.bg (след харем има долна черта  (harem_ )  ).  Simple Smile

# 49


Ами то belly dance си е точно танц на корема. Няма никаква разлика м/у кючека и него. Препоръчвам ти да се запишеш на курсове по валс и т.н.
[/quote]

 newsm78Много са ми смешни хората дето говорят без да знаят и се правят на важни Sick.Ориенталкия танц няма нищо общо с кючека.Виждам че все пак можеш да използваш инернет,така че преди да изръсиш някоя друга глупост вземи да попрочетеш нещо и да понаучиш Naughty Naughty.Аз се занимавам от 3 год. с ориенталски танци така че мога спокойно да говоря!!! Heart Eyes

# 50
  • Мнения: X
На мен много ми се идва, но в събота съм заета. Ако идвам само в неделя, много, много ли ще съм изпуснала Rolling Eyes  newsm78

# 51
  • Мнения: 333
Не се притеснявай за това! Simple Smile Ние ще наблягаме на основните движения и всеки час ще ги упражняваме, а с хореографията лесно се влиза в час. Wink

# 52
# 53
  • Мнения: 11 747
ей,здрасти!  Hug
Хайде ще се видим на 3 ноември!Да си раздрусаме сланинките,както беше казал някой тука... Embarassed и да видим,дали ще се справя,че май не ми се отдават много тези движения...

# 54
  • Мнения: 389
И аз се записах, ще се видим там  Hug

# 55
  • Мнения: 3 622
ей,здрасти!  Hug
Хайде ще се видим на 3 ноември!Да си раздрусаме сланинките,както беше казал някой тука... Embarassed и да видим,дали ще се справя,че май не ми се отдават много тези движения...

pina и на мен май не ми се отдават, но мисля да се пробвам  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 11 747
да,аз задължително ще се пробвам!Имам голямо желание и много харесвам музиката и танца.
Е,никак не ми се отдават движенията в корема,но се надявам,че това се учи.В крайна сметка,ако не стана кръшна танцьорка,поне ще се забавлявам. Peace

......то аз и да направя джижение,не знам предвид шкембото,дето го имам дали ще си проличи  Confused .

# 57
  • Варна
  • Мнения: 916
Моля, който друг се е записал, да се разпише и тук, да се видим колко сме! Аз съшо се записах

# 58
  • Мнения: 11 747
То направо да вземем и по една табела с никовете да си носим на репетицията... Laughing

# 59
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Е па вие от сега ли се записвате бре? Айде и аз ще им пусна едно мейлче. Ще гледам да се скатая от училище тогаз Mr. GreenНамериха кога да ме викат да уча , баш когато ще ходя на танци манци  Joy

Я да ви питам вие какво ще облечете за да друсаме сланинки?
И къде е тоз фитнес, че изопбщо не ги знам тез неша в града Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт