Коритаров си заминава. Ще ви липсва ли?

  • 4 017
  • 72
  •   1
Отговори
Работата звучи сериозно:
http://kliuki.net/view-article.php?t=459
Защото Гергов го слушат не само в бТВ, а и в Нова...

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
Не,няма да ми липсва,никак даже.

# 2
  • Мнения: 2 407
Все ми е едно.

# 3
  • Мнения: 1 080
Незаменими хора няма .Ако не е агент или дудук ,няма да е талантлив ,сигурно ...

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 200
Мен ме съмнява да го махнат.Все пак не е ли това работата му-да взема интервюта от хората.Такива междуличностни конфликти е по-добре да си ги решават двама души помежду си,а не да запълват с напрежение и без това изнервеното ни ежедневие. Simple Smile

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 Саимпатични са ми с Лора, биха ми липсвали.Не харесвам водещите на другите сутрешни блокове.Особено Бареков  Sick

# 6
  • Мнения: X
Не! Категорично - няма да ми липсва! По-противен водещ от него няма - мазен и дразнещ!

# 7
  • Мнения: 1 612
След предаванията за учителите, които направи хич няма да ми липсва.

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
Саимпатични са ми с Лора, биха ми липсвали.Не харесвам водещите на другите сутрешни блокове.Особено Бареков  Sick

 Peace
едно от децата, с които работя го нарича Коментаров Laughing

# 9
  • Мнения: 7 430
...той не, но Лора - да Peace

# 10
  • Мнения: X
Коритаров ще го махат!?

Ааалелуя!

 newsm20

# 11
  • Мнения: 2 013
Тази сутрин мернах края на някаква махленска свада в Пазарджик, пред която дори Коритаров остана безмълвен...

По темата - не вярвам много на тази история, Кеворкян и Кирил Гоцев май бяха доста гъсти с Гергов и какво е виновен Коритаров, че Кеворкян топи Гергов? Иначе Коритаров няма да ми липсва, както и всеки сутрешен водещ, защото рядко гледам сутрешни блокове.

# 12
  • Мнения: 2 161
Да,ще ми липсва.

# 13
Определено НЕ!
С него може и Лора да махнат, много са ми антипатични и двамата!..

# 14
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
да, ще ми липсва, той е единствения журналист , задаващ неудобни въпроси дирекно, без предупреждение в ефир ...не знам за друг такъв

Общи условия

Активация на акаунт