Къде и какво щяхте да правите сега, ако...

  • 2 102
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 897
Щях да работя от сутрин до вечер.
Щях да ходя на езикови курсове.
Може би на фитнес и на някоя екскурзия в чужбина от време на време.

# 16
  • Мнения: 291
Щях да съм на работа и да си късам нервите с кретенизми. Толкова не ми се работи, че отсега съм се зачудила как да си остана по-дълго време в къщи. Ако си бях взела някой реститутин или тото-милионер, нямаше да се моря да мился, ама на, съдба....

аааа, да, и щях да съм слаба

# 17
  • Мнения: 4 371
Ми щях да правя същото - да работя. И да искам дете Wink
Винаги съм си мислела, че не мога да живея в чужбина, но напоследък такива мисли са ме заглождили. Германия ме влече. Или Америка. Та ако бях без дете - щях да съм там и да бачкам. Може би...

Ммм, интересна тема... какво ли ... имам чувството, че съм с детето цял живот  Rolling Eyes
Най-много ми липсва четенето на книги, останалото все го съчетаваме някакси.
Е ти ако се оплачеш, какво да кажат другите Mr. Green
Всичко е до организация. Ето сега съм захванала една книга. Чета я по-бавно, но я чета! Детето гледа детско, аз не си губя времето Simple Smile

# 18
  • Мнения: 4 300
Щях да работя.
А може би щях да съм на круиз нейде из моретата.
Първото обаче е по вероятно Mr. Green

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
щях да правя деца денем и нощем  Joy

# 20
  • Мнения: 3 622
щях да правя деца денем и нощем  Joy

И аз  Mr. Green

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Бях пускала сходна тема.
Щях да гледам филмите докрая, да ида на почивка с приятелки (и аз) Може би нямаше да живея в Бургас, а може би щях, но щях да знам как се казват заведенията в града. Циците ми щяха да са възголеми, благодаря на кърменето, че ми ги смали.

# 22
  • Мнения: 27 524
Е ти ако се оплачеш, какво да кажат другите Mr. Green
Всичко е до организация. Ето сега съм захванала една книга. Чета я по-бавно, но я чета! Детето гледа детско, аз не си губя времето Simple Smile

Така е, съгласна  Peace
Що си тиква, крави  newsm78

# 23
  • Мнения: 6 992
Давайте пари и  идеи, докато не съм родила, да ги изпълня вместо вас. Laughing Ей на , на мен ми се пътува. Китай, Индия ,Русия. Без дете съм, ама кво, нямам пукнат лев да пътувам Crossing Arms Тъй че предпочитам да правя дете Sunglasses Ама и това не правя. Да взема една кариера да си спретна ли newsm78

# 24
  • Мнения: 292
Щях да работя най- вероятно.
Знам ли и аз newsm78

# 25
  • Мнения: 3 447
Щях да работя, да пия след работа с колегите и да се прибирам в 10, без да се тормозя какво да сготвя днес, утре, вдругиден. Щях да пътувам и да разглеждам недостъпни с кола места. Щях да си избирам сутиените според това дали са секси, а не според това, дали са удобни за кърмене. И щях да имам цици, все пак.

# 26
  • Мнения: 911
щях да направя едно отдавна лелеяно пътуване с транссибирската желеzница.

# 27
  • Мнения: 3 271
Вероятно щях да пътувам доста. И много вероятно е да живеех някъде другаде или да се местях няколко пъти, за да разгледам и опозная различни места. Това обаче е несъвместимо със спокойствието и стабилната среда за децата. Така че сега подобни решения ги обмислям много и не смея да рискувам. Това чак ме дразни на моменти.

# 28
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Щях да съм в Никарагуа.

# 29
  • Мнения: 801
щях да ходя на концерти разни най-вече...толкова любими изпълнители изпуснахме с Драго за 2 години......
от 4 години не съм ходила на едни пусти разкопки, ей забравих кво е това археология, но другото лято съм си обещала с детето или без него - ще отида, та квот` ще да става.............
Дес, как се казва това място в Гърция?

Общи условия

Активация на акаунт