Къде и какво щяхте да правите сега, ако...

  • 2 101
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 521
О, щях да съм застроила Байерн, да съм все още 50 кг. и нямаше да имам нито един бял косъм... Laughing
Сега сериозно. Нямам никаква идея. Най-вероятно щях да се разбивам от работа и да въртя няколко хиляди километра седмично по обекти.

п.п. Противно на всичко написано до сега, през последните 2 години, откакто съм в къщи прочетох поне 4 пъти повече книги(не учебници!), отколкото в предхождащите ги "студентски" и "работни" времена Embarassed. Тогава силиците ми стигаха смо да се довлека до вкъщи и да си сваря някоя супа Маги.

# 31
  • Мнения: 3 576
Щях да работя и ...
.....и щях да развивам философски теории, че това е пълна глупост и че за мен работата е най-важна Outta Joint
Simple Smile
Детето, не ми пречи на нищо в живота!

# 32
  • Мнения: 2 070
щях да направя едно отдавна лелеяно пътуване с транссибирската желеzница.

Ти пък откъде ме присети сега. Четеш мисли?

Петя, не знам как се казва мястото, само знам, че е на острова и мисля, но не съм сигурна, че е Ошо център в някакъв модерен вариант...сега ще проуча.

Мисля, че повечето от полвината сте ми разбрали грешно питането. Не питам дали детето ви пречи на нещо в живота, много крайно го приемате. И изобщо не исках да намесвам дезата, по-скоро за вас питам, има ли нещо друго, освен детето, което да ви е важно. Ходи ли ви се някъде, научава ли ви се нещо. Нещо, което отнема повече от две-три седмици.

# 33
  • Мнения: 911
теzи медитативни центрове не се ли каzваха ашрами?
щях да направя едно отдавна лелеяно пътуване с транссибирската желеzница.

Ти пък откъде ме присети сега. Четеш мисли?

ами това беше първото, което ми хрумна в тоzи смисъл, че с детето просто не става. Хем не върви да го вzемем с нас, хем не искам да го оставя zа толкова дълго време, та ми се струва, че съвсем точно си си формулирала въпроса, щом се раzбрахме Wink

# 34
  • Мнения: 2 070
Сердика, понеже не го направих това преди детето може би ще изчакам детето да стане по-голямо и ще го взема или ще го пратя на лагер, не знам...когато му дойде времето ще е, но ще отида.

Петя, ето линк, Ошо център е. http://www.afrozmc.gr/

# 35
  • Мнения: 24 467
И аз, като байбиби, ако на тази възраст нямах деца, щях да съм се депресирала поради този факт, щях да го превърна в идея- фикс и едва ли това, с което щях да се занимавам, би ми доставяло някакво особено удоволствие.

# 36
  • Мнения: 3 423
Ох, не, защо пък ви е Ошо-център?
И нали уж сектата се разбишка, а
най-близката довереничка на боса
бе подгонена за данъци... Както и
да е, ако искате линк на дискотека
в Берлин, където по стените ви се
лензи двойникът на Дядо Мраз, ще
ви дам. На централно място е.  Joy

А иначе мнението ми по темата се
покрива с това на Малена на 100%.

# 37
  • Мнения: 3 521
Добавям, че ми се учи италиански и ми се ходи в Индия...и двете неща са мишън импосибъл с ремаркето, но ако бях без нея със сигурност щях да съм ги направила до сега Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 123
ako deteto go nqma6e 6tqh da si stoq v balgariq a nqma6e da sam v ispaniq.6tqh da rabotq,da hodq po diskoteki.6tqh da se grija samo za sebesi...

# 39
  • Русе
  • Мнения: 7 791
Да пътувам по света.Където мога го влача със себе си но има места където не мога.
Ще го изчакам да порасне и ще миткаме заедно.

П.С.Длъжница съм му.Благодарение на него разбрах е що е туй да имаш големи цици.

# 40
  • Мнения: 3 491
Ох, не, защо пък ви е Ошо-център?
И нали уж сектата се разбишка, а
най-близката довереничка на боса
бе подгонена за данъци...
А иначе мнението ми по темата се
покрива с това на Малена на 100%.
Ей това ме уцели гадно наистина, защото любимият на моя много близка приятелка я заряза заради Ошо, да му работи в Индия, при това точно някаква счетоводна работа му вършеше. Поне да си беше струвало.  Twisted Evil
А по темата - и аз като Малена.  Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 1 783
Ако сега, на тези години, нямах деца, щях да съм супер депресирана, каквото и да вършех и с каквото и да се занимавах. Децата не ми пречат, те са желани и не съм направила никакви жертви заради тях. Просто замених един вид удоволствия и забавления с други - отглеждането на дъщеря ми и сина ми.
Аз бих казала не "замених", а "допълних с"

# 42
  • Мнения: 2 070
На мен пък ми е малко странно как за някои хора /не конкретизирам някой от тук или реалните ми познанства/ да имаш дете идва малко като заместител на скуката,  с която са се сдобили в живота след насищането с определен вид удоволствия или пък прекалено много работа или дълга връзка ... детето все пак не идва , за да ти задоволи егото и целта му не е да те забавлява.

# 43
  • Мнения: 3 537
Не мога да знам какво щях да правя.

# 44
  • Мнения: 801
Ох, не, защо пък ви е Ошо-център?
И нали уж сектата се разбишка, а
най-близката довереничка на боса
бе подгонена за данъци...
А иначе мнението ми по темата се
покрива с това на Малена на 100%.
Ей това ме уцели гадно наистина, защото любимият на моя много близка приятелка я заряза заради Ошо, да му работи в Индия, при това точно някаква счетоводна работа му вършеше. Поне да си беше струвало.  Twisted Evil
Спокойно бре...не ми трябва Ошо - център..........аз съм любопитна, затова попитах за мястото............

Общи условия

Активация на акаунт