Кое кулинарно предаване гледате най-често? Защо?

  • 5 310
  • 89
  •   1
Отговори

Анкета

Кое кулинарно предаване гледате най-често?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Ами това ми е върпоса - може да гласувате с до 3 предвания.
Можем да дискутираме какво харесваме/не харесваме в съответните предавания, защо ги следим и т.н.
Моя фаворит е "Вкусотиите на Оливър" и на второ място, когато мога ( в събота най-вече) гледам Бон Апети  Mr. Green
После ще коментирам и защо харесвам тези две предавания и защо ги гледам  Mr. Green
Enjoy  bowuu

# 1
  • София
  • Мнения: 4 294
Вече не гледам защото нямам време.
Преди като бях по майчинство гледах Бон Апети, та затова гласувах за него.

А някои от изброените дори не съм попадала на тях и не ги знам въобще.

# 2
  • Мнения: 4 496
Гледам Вкуснотиите на Оливър,защото ми е симпатичен и ми харесва лекотата и хумора,съпътстващи готвенето.
Гледах и Перфектната вечеря,но ми е неприятно как участниците дават по-ниски оценки на конкурентите си,за да имат те самите шанс за победа.По време на първия сезон гледах всяко предаване,но сега вече не го следя с такъв интерес. Hug

# 3
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Гледам Вкуснотиите на Оливър,защото ми е симпатичен и ми харесва лекотата и хумора,съпътстващи готвенето.
Ооо да, Оливър е супер симпатяга, а и ястията му са винаги интересни и много готино обяснява и обикновено върши по 5 неща едновременно  Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 1 176
Гледам Иван Звездев ако гледам, Ути Бачваров не ми харесва, а най-досадно ми е да говори с умалителни: солчицата, морковчетата ...

# 5
  • София
  • Мнения: 508
Гледам само бон апети, защото обикновенно по това време винаги съм си в къщи и съм свободна  Mr. Green , иначе другите половината не съм ги чувала  Embarassed

# 6
  • Мнения: 301
Гледам "Бон Апети" и през седмицата и в събота(тогава ми е най-интересно,защото кани много интересни хора от всякакви народности,краища на Бг и от др. държави-представят интересни рецепти от всякакви кухни)
също така гледам и Перфектната вечеря,но споделям по-горното мнение- за гласуването на участниците и че 1-вия сезон беше много по-интересен  Peace

# 7
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Гледам само бон апети, защото обикновенно по това време винаги съм си в къщи и съм свободна  Mr. Green , иначе другите половината не съм ги чувала  Embarassed
Гледай Оливър в събота и неделя по Евроком в 12ч, мисля че ще ти хареса

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Вече не гледам никое.Причината е, че се стремят да измислят всякакви завъртени рецепти.Например свинско с мармалад, банан с черен пипер и т.н.Въпрос на вкус, но аз не ги приемам тези изгъзици.Миналата седмица в "Господари на ефира" даваха една рецепта на Ути, с подправки, които не сме и чували в БГ, а какво ли остава да се намерят.Мисля, че тези предавания са за да има какво да излъчват и да не ги свалят от ефир.

# 9
  • Мнения: 795
Бон апети и Перфектната вечеря - тогава съм свободна. Гледах и Оливър по едно време и ми харесваше - динамично е.

# 10
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Гледам Вкуснотиите на Оливър,защото ми е симпатичен и ми харесва лекотата и хумора,съпътстващи готвенето.
Ооо да, Оливър е супер симпатяга, а и ястията му са винаги интересни и много готино обяснява и обикновено върши по 5 неща едновременно  Mr. Green

Това кога го дават и по коя програма? newsm78

# 11
  • Мнения: 5 977
Бон апети, защото ми харесва самото предаване, и това как Иван Звездев представя рецептите....това е

Последна редакция: пн, 01 окт 2007, 16:28 от SlaDk0_i_SoLeNo

# 12
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Гледам Вкуснотиите на Оливър,защото ми е симпатичен и ми харесва лекотата и хумора,съпътстващи готвенето.
Ооо да, Оливър е супер симпатяга, а и ястията му са винаги интересни и много готино обяснява и обикновено върши по 5 неща едновременно  Mr. Green

Това кога го дават и по коя програма? newsm78
Последно гледах тази неделя по евроком от 12ч, мисля че и в събота пак го дават от 12ч.

# 13
  • Мнения: 7 474
Никое не гледам, но ако хвана "Перфектната вечеря"
 ми е интересно, по-изпълними и нормални са рецептите. Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 4 451
Бон Апети Peace Харесва ми самият начин на представяне на рецептите.

Общи условия

Активация на акаунт