Орифлейм 12

  • 16 596
  • 375
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 55
Момичета, много Ви моля да ми кажете номерата на тестерите на фондьотена 2355, 2356, 2357  загубила съм си листа и не мога да си пусна поръчката.

# 46
  • Мнения: 2 323
Явно за Варна се грижат да са стегнати  - браво  Sunglasses

Бамби3 - изтегли си актуалната форма за заявка от сайта

# 47
  • Мнения: 55
трябва ли да имам някаква програма за да го отворя, защото като си свалям мини-каталога не ми се отваря.

# 48
  • Мнения: 2 323
не знам, разрови и го намери Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2 047
   Момичета, вчера ми донесоха тази новата спирала, която  се рекламира в момента с три Д четчица, както и да е, та въпросът ми е нормално ли е, че е без никаква опаковка - картонена или друга?

# 50
  • София
  • Мнения: 971
   Момичета, вчера ми донесоха тази новата спирала, която  се рекламира в момента с три Д четчица, както и да е, та въпросът ми е нормално ли е, че е без никаква опаковка - картонена или друга?

да, спиралите са без опаковка  Peace

# 51
  • Мнения: 2 922
трябва ли да имам някаква програма за да го отворя, защото като си свалям мини-каталога не ми се отваря.

Adobe reader

# 52
  • Мнения: 477
Моят подарък е колие  Laughing

# 53
  • Мнения: 183
трябва ли да имам някаква програма за да го отворя, защото като си свалям мини-каталога не ми се отваря.

http://www.adobe.com/ от тук може да си я свалиш безплатно Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 10 858
Моят подарък е подложки за сервиране Confused

Иначе си взех спиралата, привлечена от многото положителни мнения за нея, но все още не съм я пробвала. Гледайки четката, меко казано ми изглежда Thinking не особенно надеждно, някак си рехава, а самият туш - рядък. Наистина ли прави така дълги и обемни миглите?

# 55
  • Мнения: 2 047
  Finty, мерси за отг.

  На мен спиралата ми хареса, ефектът  се дължи на това, че четката е като гребенче и всъщност разресва миглите и така избягва слепването.

# 56
  • Мнения: 1 540
Моят подарък е гривната Шехерезада, онази със сърчицето.

# 57
  • Мнения: 183
Наистина ли прави така дълги и обемни миглите?
м да-а-а-а прави ги страхотни много по доволна съм отколкото от телескопика на лореал:)<понеже тя е с подобна четка и затова правя сравнение с нея>

# 58
  • Мнения: 338
какво е това  течно червило Naughty Girl? Какъв е цветът му? 2218 е номерът немога да го намеря в сайта

Ще снима ли някой К11?

# 59
  • Мнения: 946
 Здравейте мацки!
Бях писала веднъж тук при вас.Искам да ви запитам някой дали знае кога ще мога да си получа липсващ талк от офертата?Инъче аз имам новия каталог ама незнам как го снимате та да го пусна?Моя подарък е една кутийка с листи като тефтер и молив прикачен  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт