КЪМ САМОТНИТЕ МАЙКИ-МОЛЯ ЗА СЪВЕТ!

  • 1 567
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 315
Не бих родила дете заради самата фикс-идея да имам такова  Confused (лично мнение). На мен ми се струва много егоистично.

Иначе самотното майчинство лично за мен никак не е трудно.

Млада си още, много си млада, има време!

# 16
  • Мнения: 9 990
И от мен един глас против.Децата не би трябвало да са ти самоцел...Млада си много, ако родиш сега и утре срещнеш Него-дали тази ти стъпка няма да ви изиграе лоша шега?

# 17
  • Мнения: 2 655
Децата: се правят с любов, чакат с любов и гледат с любов от двама родители.
Хората тук са самотни родители, не защото са искали и целяли, а защото така се е получило и са попаднали на хора, които не струват. Не могат да дадът достатъчно любов на детето им.

СЪВЕТ: На 25 живота е розов, я си го гледай и живей. Учи, работи, развивай се, прави кариера, ходи по дискотеки, на екскурзии, купувай си нови дрехи и т.н. Прави всичко, ковето обичаш.
А като се появи ТОЙ и като дойде време за ДЕТЕНЦЕ. Ти няма да ни питаш, а ще пуснеш тема:
"Вече щастлива и очакваща бебе" или нещо от тоя род.
Сега живей, за себе си, а после ще има за кого да живееш!

# 18
  • Мнения: 911
Децата: се правят с любов, чакат с любов и гледат с любов от двама родители.
Хората тук са самотни родители, не защото са искали и целяли, а защото така се е получило и са попаднали на хора, които не струват. Не могат да дадът достатъчно любов на детето им.

СЪВЕТ: На 25 живота е розов, я си го гледай и живей. Учи, работи, развивай се, прави кариера, ходи по дискотеки, на екскурзии, купувай си нови дрехи и т.н. Прави всичко, ковето обичаш.
А като се появи ТОЙ и като дойде време за ДЕТЕНЦЕ. Ти няма да ни питаш, а ще пуснеш тема:
"Вече щастлива и очакваща бебе" или нещо от тоя род.
Сега живей, за себе си, а после ще има за кого да живееш!


 Peace

Общи условия

Активация на акаунт