ПАЗАРДЖИШКИ майчета добрички - за БАЗАР се стягат всички!

  • 14 051
  • 320
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 577
Здравейте момичета - ето , че дойде време за поредната акция - да я наречем работно - "Предизборни срещи - майки в действие". Днес се видях с Бобимин и нещата се изясниха. Нарочно до сега не писах, за да е сигурно.
На 15-16 октомври ще поканим кандидат-кметовете в Градската или в някоя от емблематичните градинки в града и ще им задаваме въпроси - какво биха направили, с какво ще се ангажират за нашите деца и въобще за майките и децата в Пазарджик.
Срещата се очартава да е интересна. Много се надявам да се съберем повече майки с децата си. това е идеята - ние открито да кажем - това не ин харесва - това искаме. За яслите да се каже, за градинките, за чистотата и за всичко, което ни вълнува. Колчаков и кандидата на Герб са дали съгласие, ще се говори и с другите кандидати. После ще си търсим всичко, което е обещано!
Гответе се - да атакуваме нашите симпатични кандидат-кметове. Hug

Срещата ще се предава на живо по радио Пазарджик
Да заповядат всички майки, чувствайки се съпричастни и отговорни за това, какво искат за децата си! Hug Hug Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 2 214
Не трябва ли това да се обяви някъде та повече майки да знаят за този диспут.
Първия ми въпрос към кандитат кмет:
Как ще постигне целите си, защото какво трябва да направим за да стане гръда ни е по добър ние знаем и сами и даже можем да му подскажем, друг е въпросът "КАК".
Знаете че много ме интересува въпроса с чистотата по градските градини, много ми се ще да ми отговори КАК ще направи така че да промени отношението на пазарджиклиите към този въпрос. Всеки излиза и критикува другиго и казва какво трябва да се направи мен повече ме интересува въпроса "КАК". Защото на въпроса "КАКВО трябва да се направи" ние майките можем да напишем списък на 10 листа.

Последна редакция: пт, 05 окт 2007, 15:39 от winter

# 17
  • Мнения: 2 336
Не трябва ли това да се обяви някъде та повече майки да знаят за този диспут.
Това и аз попитах в другия форум Grinning

# 18
  • Мнения: 2 577
Да, ще се обяви срещата - подготвям писмо-покана, което ще се чете по радиото - все пак това е инициатива на ДБМІПазарджик с радио Пазарджик/идеята е на Боряна/Бобимин/
Другото - всяка от нас като покани своите приятелки - ще се съберем . Не е задължителнои всеки да задава впъроси, идеята да сме обединени, да имаме позиция и след това да си търсим обещаното. Peace
Ще стане въпрос и за базара, и за всички належащи нам проблеми!
Мисля, че това ще  е много добър стратегически ход и за базара и рекламна стъпка, защото хората ще знаят, че си имаме позиция!
Уинтер, ако имаш време подготви въпроси на лист!
нека всяка мама да си оформи въпроси и да ги напише тук, за да си ги обсъдим Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 336
Ако може и по радио "Деш", защото по-голямата част от хората слушат него/това емое мнение/

# 20
  • Мнения: 2 577
Ако може и по радио "Деш", защото по-голямата част от хората слушат него/това емое мнение/
Няма как да стане - пак да подчертая - това е инициатива на радио Пазарджик, като ще е под нашата шапка. Те канят кандидатите, те уреждат срещата/по-точно Борянка/
Това ни се предлага, трябва да се възползваме, в плюс е за нас.
Всяка изява преди базара е добре дошла, а и все пак един от тях ще е бъдещият кмет. bowuu

Последна редакция: пт, 05 окт 2007, 16:54 от mama_iana

# 21
  • Мнения: 3 050
Сега правя гривнички и по -късно ще ви ги покажа. Купих си от един много хубав, но малко скъп магазин нещица за гривничките Heart Eyes Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 2 577
здравейте, момичета!
Аз не съм в момента в града, но все чета и се притеснявам - много е важно да знаем - приема ли се тази идея за среща с кандидатите за кмет?
Много ви моля да споделите - за или против сте. В никакъв случай събитието не трябва да е на всяка цена и в никакъв случай няма да отида сама, аз не съм ДБМ, а всички ние, които подкрепяме идеята на движението.
Пиша това, защото Боряна ще покани кандидатите и после ще се получи малко кофти ситуацията. Ако наистина не сте съгласни - докато е време да и кажа. Тя е много ентусиазирана и всички са приели идеята много добре от колегите и.
Много моля всеки, независимо за или против е да напише, за да имаме реална
представа за нещата.
Поздрави от мрачен Велинград.

Игуанка, много ти благодарим за това, което правиш  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 336
И тук ще пиша че аз съм за, но пак съм на мнение че не всички мами които си разхождат дечицата из градската или където и да било имат Интернет а и дори и да имат не всички имат възможност да влизат и четат често. И ако разчитаме на това всяка да каже на свои приятелки мисля че щ есе съберем малко, но това е мое лично мнение.

# 24
  • Мнения: 2 336
А забравих да пиша за Базара- видях едно малко магазинче което продават мъниста паиети и ще се опитам да направя нещо то тях + рамки със снимки. Но т.к. нямам много време да се занимавам с фото шопо ще направя чрез програми а ако някой държи да му се обработи снимката ще се постарая да стане. Между другото стават много ефектни при изкарване на фото/пробвах го вече/.
 Игуанка ми направи 2 рамки е направо са страхотни, можете сами да ги видите. Повече няма да досаждам лек ден  bouquet

# 25
  • Мнения: 2 577
Теди, да, ако е някаква мащабна акция си права, но идеята на Борянка, доколкото успях да разбера е, да сме като на интервю събеседване. Нека и тя да каже замисъла.
Аз така разбрах. Не  е важно количеството, а качеството. Ние и за акцията за почистване казахме на всички медии, но си отидохме само 6-7 майки, но се получи страхотно, който искаше от форума дойде, никой друг. Писаха за акцията, чу се след това.
Радио Пазарджик организира срещата - следователно ние не можем да се обадим на други медии...Това е. Плакати или постери да лепим - има ли желаещи?

# 26
  • Мнения: 529
Брей за 5 дни Ви оставих а Вие и нова тема сте пуснали и нови идеи имате - Браво!!!   bouquet

Инициативата ми харесва  Wink

# 27
  • Мнения: 2 577
Сонче, хайде, душо, къде си Hug
Затъжих се направо Hug

# 28
  • Мнения: 529
 ooooh! тук съм бе,снощи се върнах и много ми се спи, ама на пусто тоя нет,веднага да видя какво става  Laughing

# 29
  • Мнения: 145
Аз съм вече в Пазарджик и съм "ЗА" идеята.Днес установих че и работещи майки на по-големи деца биха дошли на подобна среща(по повод стачките на градините и училищата да питат)

Общи условия

Активация на акаунт