Работещи майки 2006 г. - тема 9

  • 22 155
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 658
Много хубава тема. Миньонче, още малко остава Simple Smile
Аз се затрих пак, голямо бач му ударих напоследък Close Но за работа не ми се пише сега.
Както Равия вече писа, Нико проходи и то много стабилно. От днес даже се изправя сам.
Тръгна на ясла от понеделник - частна, но не тази на която попаднахме най-напред. Справя се повече от чудесно. Сутрин няма търпение да го заведа, а вечер плаче за новите си приятелчета. Персонала за сега ми вдъхва доверие, справят се, макар че и за тях всичко е ново (градината я откриха на 15 септ.) За три дена, откакто ходи на ясла, намираме значителна разлика - говори много повече, пуска се да ходи много повече, ето на, днес започна и сам да се изправя. Пу, пу, пу, за сега е здрав. Вечер заспива по-рано, което значи че изразходва достатъчно енергия там. Лелките не спират да ми го хвалят всеки ден. Айде стига толкова, че много хубаво не е на хубаво...
Инче, вярно че много отдавна не си писала тук. Радвам се да прочета, че нещата при вас са добре. По-често да пишеш тук ... намерила се коя да го каже  Embarassed
Цачи, признавам че не съм чела последните страници и не знам писала ли си кога ще идваш в Софията. Моля те, звънни ми да не те пропусна. Аз ще идвам у Бургаско след една седмица, но само за 2-3 часа и после отлитам за Варна Confused
В събота шефката ще ни води на тийм-билдинг в Банско - в Кемпински  Sunglasses Това ще ми е първото "излизане след работа" с колегите и ще ми е много интересно
То вече зима доде, ама ето малко снимки от морето:
http://picasaweb.google.com/nicky.stefanov/200708 - и срещичката с Равия
http://picasaweb.google.com/nicky.stefanov/200709
Леле, колко съм дебела Shocked... Сега съм на едни френски хранителни добавки за ослабване... да видим кво ще стане Thinking

# 31
  • Varna
  • Мнения: 503
Kabiv, като стигнеш до Вана се обади....

# 32
  • Мнения: 1 668
Кабив, аз и новата прическа съм пропуснала... Ха, честито ви прохождане и честито безпрепятствено тръгване на ясла. Кажи къде го прати, че и аз нали все се ослушвам и оглеждам  newsm78 newsm78 newsm78....
Герчо, нали за това работим, душо, за да не ядат децата ни боклуци!  Радвай се на финото небце на Иван - ще бъдеш възнаградена със здраво дете без стомашни и психични проблеми.
Спирам, че работа ме чака. Още малко и ще стана факир на html-a  Mr. Green
Миньон, абе моето диване от 15 дни отказа всякакви манджи, а те май са по-полезни от печени меса и печени риби всеки ден  newsm78. Аз се надявам да е някакъв период и да му мине, че преди си беше доста добро прасе и набиваше всичко, та си ми беше добре. бях го записала в Ози - винаги топло, доставка до вкъщи, разнообразно  - ей, хубавини... А иначе за стомашните проблеми - май томаа му е слабото място - на 20 дни лактозна непоносимост, на 2 месеца диария, сега на морето пак близо месец и половина не можах да го спася от диарията.... А иначе е захранен сравнително късно - на близо 5м му е дадена първата храна, солети и обикновенни бисквити опита 3 дни преди да тръгнем на морето - тоест на 1г3м, ама добре, че ги опита, че на морето живя 2 седмици само на тях по съвети на педи... Но да ти кажа в момента му давам и малки кроасанчета, сухи пасти, вафли, детски шоколад и кво ли още не... Е, явно повечето неща ги изхвърля, но не го ограничавам изобщо. Той и без това е един слаботелесен....
Мами, предложение за събота - да направим едно Моето гардже към 10 сутринта  newsm78. Те обикновенно имат партита чак към 11-11.30 и пролетта често си пиехме кафето там по това време. Как ви се струва?

# 33
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 371
Хубава идея, ама аз съм на курс. Поредния. Нищо, че почвам мечтаната от мен работа, след курса обещават още срещи с работодатели. Знае ли човек какво може да изникне.  newsm78 Едва ли ще извади някой по-добра оферта, ама . . На 16. ще го видя де е

# 34
  • Мнения: 1 336
Ако всичко ми е ок след инсталациите в офиса там съм  Peace
За мен яслата отпадна катоп вариант  Wink след номера с куцането твърдо се отказах, само дето опуках толкова връзки да си навия на ината да го приемат в държавна  ooooh! Мисля си за догодина за 1-ва група на детската градина, май Пумъкъл на Борис  е добър вариант, чух хубави неща и плюс това е немска. Някой има ли повече инфо за там  newsm78 Аз се обаждах там когато търсех ясла, защото ми е удобно като място точно между нас и офиса, таксите бяха около 380-400 лв.
Кабив, на твоето дете не мога да му се нагледам на очите  Heart Eyes ще взема да ти родя една снаха  да не го изпуснем този юнак  Joy
Миньон има страхотен самоучител за html http://www.w3schools.com/html/default.asp  Wink

# 35
  • Мнения: 1 668
къде изчезнахте пак всички  newsm78 newsm78 newsm78

# 36
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Аз на линия, обаче скапан! Търсим холова гарнитура - станал разноглед от цени и модели.Подробности-утре!

# 37
  • Мнения: 1 336
и аз съм на линия  Wink ама съм и на работа, стискайте палци да се прибера поне около 12 на обяд  Whistling и всичко да е ок, че утре нали сме на клуб  Wink

# 38
  • Мнения: 1 336
Още спите нали  newsm78 да няма с кой дума да си кажеш между 1 и 8:15 и работливки били  Joy

# 39
  • Мнения: 1 668
А, аз не спя от 7 ама няма кво да кажа днес... Как мина преинсталирането - вижда ли му се края, че утре клубчето ни зове...

# 40
  • Мнения: 1 240
И аз съм от 6 на крак...
Да ви се оплача как вчера бях наречена: будала  newsm78
Виждам позната да си разхожда бебчето (ок.1 мес.) и се заговаряме.
Споменах, че вече 5-ти месец съм на работа. Тя ме изгледа така  Shocked и после ми каза: будала!
 Close Close Close

# 41
  • Мнения: 1 336
И аз съм от 6 на крак...
Да ви се оплача как вчера бях наречена: будала  newsm78
Виждам позната да си разхожда бебчето (ок.1 мес.) и се заговаряме.
Споменах, че вече 5-ти месец съм на работа. Тя ме изгледа така  Shocked и после ми каза: будала!
 Close Close Close
А ти остана ли и длъжна  Rolling Eyes
А, аз не спя от 7 ама няма кво да кажа днес... Как мина преинсталирането - вижда ли му се края, че утре клубчето ни зове...

Кво да ти кажа наскоро споменах колко мразя гърците, понамазаха нещата през нощта и отидоха да спят да сега ги издирваме да си оправят бозите  ooooh! НО като цяло е почти безпроблемно към момента, надявам се в 2 да се прибера и да си легна с Михаил и да поспя поне час и нещо.... Ако заформите нещо за утре и не съм разбрала пратете смс с часа и мястото  Wink

# 42
  • Мнения: 1 240
И аз съм от 6 на крак...
Да ви се оплача как вчера бях наречена: будала  newsm78
Виждам позната да си разхожда бебчето (ок.1 мес.) и се заговаряме.
Споменах, че вече 5-ти месец съм на работа. Тя ме изгледа така  Shocked и после ми каза: будала!
 Close Close Close
А ти остана ли и длъжна  Rolling Eyes

Хм, ще и остана длъжна! Ама то тъпо и упорито, държи си на нейното, какво повече да и обяснявам. Всеки си знае.  Peace

Още спите нали  newsm78 да няма с кой дума да си кажеш между 1 и 8:15 и работливки били  Joy
А ти нощно време ли работиш? Извинявай ако съм пропуснала!

# 43
  • Мнения: 1 263
Днес деня е вторник на трета степен.

# 44
  • Мнения: 2 109
И аз съм от 6 на крак...
Да ви се оплача как вчера бях наречена: будала  newsm78
Виждам позната да си разхожда бебчето (ок.1 мес.) и се заговаряме.
Споменах, че вече 5-ти месец съм на работа. Тя ме изгледа така  Shocked и после ми каза: будала!
 Close Close Close
А ти остана ли и длъжна  Rolling Eyes

Хм, ще и остана длъжна! Ама то тъпо и упорито, държи си на нейното, какво повече да и обяснявам. Всеки си знае.  Peace

Още спите нали  newsm78 да няма с кой дума да си кажеш между 1 и 8:15 и работливки били  Joy
А ти нощно време ли работиш? Извинявай ако съм пропуснала!

Нееее.... тя катето работи И нощно време.

Кате, не знам колко палци да ти стискам и аз вече.   Hug Hug Hug

аз снощи прочетох какво съм писала в една друга тема през деня, отчаях се как няма 2 грама мисъл в написаното, и аз не можах да разбера какво съм казвала... то липсват букви, цели думи. и изведнъж наполовина спрял поста...
казах "Стига" Нагуших кало и заспах с него. спах до 11 Blush
много ми е добре сега. ако не ме домързи, и на работа може да ида Simple Smile

Дю, такива мами ги оставям да си живеят рахата и да се радват на живота. По-скоро ги съжалявам. На нас ни е приятно да си работим работата, където прекарваме толкова голяма част от живота си. За да го каже, сигурно и е било много неприятно да работи, но като детенце порасне, няма да и се размине... колко ли ще и е зле тогава. ама да си му мисли тя.

за среща утре... ние с кало в събота спим до 12 Joy равия? Simple Smile гушки
ще пътуваме утре следобяд и ще оправям багажи, надали ще можем да се включим, ако да, ще звънна да ви издиря.

Последна редакция: пт, 05 окт 2007, 12:40 от kalina na kayo

Общи условия

Активация на акаунт