По 50 евра за нов паспорт ще се харчим

  • 2 353
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 458
Олелеееее.... ама как може?
А за деца важи ли? Сигурно важи..... Няма ли някакви намаления за децата? Ужас направо. А, намаления за самотни майки с повече от едно дете?  newsm78 Аз пък няма да си подновявам Българския паспорт щом е така - дано не ни потрябва де.

Ама ако това чудо трябва само на САЩ ние що трябва да им уйдисваме на акъла за всичко? Да си събират каквито си искат данни само на тяхна си територия......  Crossing Arms Close Те с техните паранои.....

А, за какъв срок ще издават паспортите? Пак ли за 5 г.? Сигурно ще съкратят периода. за да събират повече пари  Joy
Що не ги направят еднократни като само да добавяме страници като свършат първичните. Турските паспорти са  такива и са ми много смешни с младежките си снимки от преди 10-15 г. но като се замислиш са на далавера

# 31
  • Мнения: 25 550
ръст, цвят на очите, пръстови отпечатъци, отпечатък на ириса или там каквото отпечатват от окото...
А за вградените антени в паспортите какво казват, а? Няма начин да не го направят!

Числото на Звяра, а?  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 4 458
Е, недей така сега, какви ириси, какви чудесии..... Ама това ако е вярно ние по чужбинско как ще си вадиме паспорти?  newsm78

# 33
  • Мнения: 3 622
50 евро на паспорт  Confused И нашите както истичат по една и също време става 150 евро за тримата   ooooh!

# 34
  • Мнения: 3 886
И аз го чух #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out и съм без думи

# 35
  • София
  • Мнения: 1 951
Е колко? Европейска цена ще е, нали ги гоним с цените само...
Ние сме 4 човека ,за всеки по 100лева,=400.

# 36
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Брей.......,до кога ще търпим да си правят извращения с нас тези  #2gunfireзверове?

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 12:26 от k.a.l.i.

# 37
  • Мнения: 4 392
По- скоро :
Цитат
Числото на Звяра, а? Tired

# 38
  • Мнения: 1 434
Крайно неприятно   край нямат тези   смени   разбира се   всяка  смяна  на паспорт е с актулна цена   по  висока Rolling Eyes  Да се  надяваме  че след   като  ги сменим сега   скоро няма да  ни се налага  да   се налага  пак да ги сменяме   току   виж станали 100   евро  hahaha

# 39
  • Мнения: 4 392
Това е от миналата година.. (Има много по въпроса. Доста проекти са в действие.. Биобанк например.)
Тони Блеър: Полицията трябва да има ДНК-образци от всеки британец

Засилващата се истерия по сигурността на Острова е на път да разпали остри дискусии за съблюдаването правата на човека

Премиерът на Великобритания Тони Блеър (Tony Blair) смята, че полицията на Острова трябва да има на разположение ДНК-образци от всички британски граждани, дори и от тези, които никога не са били задържани от органите не реда. Както съобщава британският ежедневник The Guardian, Блеър направи подобно изказване по време на посещението си в централата на Британската служба за съдебна експертиза и веществени доказателства (Forensic Science Service).

Според британският премиер, единната ДНК база-данни на всички жители на страната, ще позволи на полицията да се бори по-успешно с престъпността. При това, Тони Блеър смята, че подобна инициатива среща съпротива единствено от опозиционните политици, а се подкрепя от обикновените британци.

Както напомня The Telegraph, категорично против създаването на единна база-данни с ДНК-образци на цялото население на Великобритания се обявиха множество представители на опозиционната Консервативна партия. Те обвиниха Тони Блеър, че се опитва да създаде ДНК-банка на всички британци, заобикаляйки законите и парламента, и поискаха задължителна ратификация от страна на законодателите на правителствената инициатива.

Британската полиция получи правото да взима и съхранява ДНК-проби от криминално проявени лица в сраната през 2003 г. Те обаче могат да използват процедурата само по отношение на британците, получили затворническа присъда. Към момента, в информационната база на британската полиция се съхраняват ДНК-образците на 3,6 млн. престъпници.

# 40
  • Мнения: 123
ei tezi kojoderi.4udqt se kakvo da izmislqt,4e i cena izkaraha ot 50 evro.za zaplatite ne6to ne kazahali....6to ne vzemat tqh da  gi dignat s po 50 evro,izrodi takiva #2gunfire

# 41
  • Мнения: 2 759
Е, недей така сега, какви ириси, какви чудесии..... Ама това ако е вярно ние по чужбинско как ще си вадиме паспорти?  newsm78
                   Ако си носите очичките, пръстите и слюнката не би трябвало да има проблем  Mr. Green. Но аз лично не бих искала някой да разполага с данните ми - и без това достатъчно спекулации се правят и с наличните бази данни. Искам да знам дали не се нарушават правата ми. И дали има начин да не давам такива неща.

# 42
  • Мнения: 4 392
Нарушават се и още как. Но нали затова си измислиха проблема с тероризма. Twisted Evil
Има начин- да излезеш от цивилизацията.
Малко ще го направят, според мен само най- отявлените християни, и ще бъдат низвергнати.

Статия и видео:.)
(В линковете долу също има видео )



http://bulgaria.indymedia.org/newswire/display/14346/index.php

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 15:32 от Amarena

# 43
  • Мнения: 2 759
...Нарушават се и още как. Но нали затова си измислиха проблема с тероризма. Twisted Evil
Има начин- да излезеш от цивилизацията...
                  Всъщност има доста държави, в които населението масово няма паспорти. Тъй че - кво пък, все ще измислим нещо. Амаха!

# 44
Все едно народа с лопата си копае парите  ooooh! #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт