ВЯРВАТЕ ЛИ НА СЪПРУЗИТЕ СИ

  • 12 630
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз ако не вярвам на мъжа ми на кого да вярвам?
До сега не съм имала поводи да се съмнявам в него.
Не му ровя по джобовете,не му пипам даже телефона,
не го дебна,не го шпионирам и най-вече
напоследък разбирам
КОЛКО МНОГО ТОВА ОЗНАЧАВА ЗА НЕГО.
И той не ме дебне,не ми звъни да ми прави проверки.
Единствено,ако вечер излизам сама,
а той остава да гледа детето ме пита
искам ли да ме закара или с какво ще си дойда.
Не му звъня,ако няма сериозна причина-
оставила съм го свободно да диша.
Ако наистина иска да живее с мен-
ще е с мен без да е окован.
Ако не иска-
и в кула да е зазидан-
ще отлети,
независимо след две
или двайсет години.

Абсолютно същата ситуация. Мн. точно казано. Peace

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Вярвах до някое време. Вече си имам едно наум.  Confused

И аз така, което е по-добре от една страна

мдам,така е и с мене  Confused

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Не вярвам особено. Но не го следя, питам, разпитвам. Оставила съм го да диша свободно. Да си прави сметката какво и къде ще прави да не научавам, че съм зла. Twisted Evil

# 48
  • Мнения: 34
Може и да няма нищо такова.Може би нервата ме е подгонила яко.Не съм питала и разпитвала за 10 години-той сам ми споделяше.Сигурно ми дойде в повече бебе и тинейджърка в пубертета,а аз както го наричат медиците-криза на средната възраст! #CrazyНадявам се да е това и скоро да отмине,но изгубеното доверие трудно ще се възстанови.

# 49
  • Мнения: 34
Благодаря на iramira.Имах нужда от такъв съвет,а не да ме съдят.Ще ми е приятно ако пак ми пишеш.Подейства ми много успокояващо. Пиша късно защото компа сега е свободен.До скоро.

# 50
  • Мнения: 200
Вярвам дотолкова, че да не си докарвам проблеми и главоболие.Вярвам му!

# 51
  • Варна
  • Мнения: 826
Все още му вярвам ...

# 52
  • Мнения: 1 417
Вярвам му, но...никога не забравям, че е мъж ConfusedАбе винаги си има едно на ум

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 85
"Проверката е висша форма на доверие!" Mr. Green Аз така му вярвам, разбира се без да прекалявам!

# 54
  • София
  • Мнения: 2 840
Ако разговорите на балкона или в стаята са предизвикани от присъствието на някое от децата в помещението - няма нищо обезпокоително.Ако в стаята сте само вие двамата и той излиза, за да говори, значи не се чувства комфортно в компанията ти при такива обстоятелства.Може да е служебно, може да е лично, но при всички положения нещо крие.
Хората, които не крият нищо, нямат причина за усамотение при разговорите си.
А за събота и неделя - нормално, много служебни контакти се осъществяват в тези дни.

Реакцията, че не е длъжен да ти дава обяснения, е притеснителна.На по-късен етап ще премине в грозното:"Коя си ти, че да ми задаваш въпроси".
В една връзка, когато единият пита, другият, ако го уважава и цени, просто отговаря.

# 55
  • Мнения: 809
Аз лично не обичам да говоря по телефона, когато при мен има още някой.
Дори да говоря с майка си, се затварям в другата стая. А с нея си говорим общи приказки, нищо тайно. Hug
Просто не обичам и това е, няма нищо законспирирано.

# 56
  • Linz
  • Мнения: 11 619
човек доверие пълно не може да има на никого дори на себе си  Blush
Точно Peace

# 57
  • Мнения: 46 510
При описаното от теб, не бих му вярвала.

# 58
  • София
  • Мнения: 6 797
Да, вярвам му, защото очаквам същото от него. Не може да се живее с дебнене, това не е живот. Никой не е вързан за мене, ако е решил да се крие и изневерява и да го дебна, какво ще промени това?

# 59
  • Мнения: 2 427
Е,кажете ,как да му вярвам ,въпреки че казва ,че няма друга жена!

Пади,не те съветвам да му вярваш безрезервно.Много е глупаво човек да живее с илюзии и много боли,когато илюзиите се изпарят и трябва да асимилираш реалноста.
Но това което ще те посъветвам е да мислиш логически.Не знам какъв мъж стои до теб,но се предполага че е интелигентен,в предвид поверената му работа.Ти мислиш ли че интелигентния ти съпруг ще те мами толкова плоско?Че ще си говори с жени по телефона в твое присъствие и за да да зароди съмнението още повече в твоята глава на всичко отгоре ще ти демонстрира нередноста на разговорите си ,напускайки помещението в което си ти?
И аз в началото оставах много озадачена от подобни действия на съпруга си,но те уверявам че средно интелигентния ми съпруг никога няма да се остави да бъде изхващан по такъв плосък начин.Би предупредил "гаджето"да не го търси след 9 вечерта или през уикенда или за да избегне подобен вид изхващане поне би си изключвал телефона.Направо ми се вижда смешно да излиза най-демонстративно да говори с либовница под носа ми.
 Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт