Защо съм така объркана?

  • 1 642
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 229
Аз също много исках бебе , но когато видях положителния тест се обърках за момент.Дадох си сметка ,че живота ми се променя коренно.С повечето от нас е така

# 16
  • Мнения: 1 733
Добре дошла! Макар че вече имаш едно дете, според мен е напълно нормално объркването, което чувстваш. При всички положения не е лесно човек да вземе решение да промени живота си в една или друга живота. А едно бебе определено променя живота. Успех ти пожелавам и бързо забременяване!

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
MeryLu какво стана, имаме ли 2 чертички newsm78

# 18
  • Мнения: 4 621
Съвсем нормално е това, което чувстваш. При мен също беше желано и планирано детето, "правихме го" няколко месеца и в момента който видях двете чарти бях много щастлива, но същевременно и объркана и притеснена ooooh! Нещата се номализираха след известно време Peace
Успех и  има желания резултат Peace

# 19
  • Мнения: 645
Нормално е да си объркана. Когато аз забременях (а то беше планирано) хем бях най - щастливата жена на света , хем най - уплашената и объркана! Желая ти успех!   bouquet

# 20
  • Мнения: 636
И аз ще попитам - имаме ли или не две чертички?  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 873
Май при всички го има този момент на обърканост, независимо дали бебето е планувано или не!
При мен това чувство се задържа около 2 месеца #Crazy. Не се притеснявай Hug
така е,дори понякога се чувствам виновна,че в началото не бях сигурна дали си икам детето.а сега не мога да си представя живота без него Heart Eyes

# 22
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Ние бебеправихме половин година. След всеки отрицателен тест имаше ред сълзи, ред сополи от моя страна. Когато накрая видях двете чертички, ми трябваха 3-4 дни да се осъзная. После дойде хубавото - лека бременност с най-прекрасния финал в едната ми ръка, докато тракам по клавиатурата с другата. Wink

Нуждаеш се от време за адаптация - нищо смущаващо няма в това! Hug

# 23
  • Мнения: 141
НАПРАВИ СИ ТЕСТЧЕ И КАТО ВИДИШ РЕЗУЛТАТА ЩЕ ТИ СЕ ПОДРЕДЯТ МИСЛИТЕ

# 24
  • София
  • Мнения: 3 676
НАПРАВИ СИ ТЕСТЧЕ И КАТО ВИДИШ РЕЗУЛТАТА ЩЕ ТИ СЕ ПОДРЕДЯТ МИСЛИТЕ
Не е много сигурно.Аз много исках бебе и дори се притесних че не ставаше щели...два месеца.
Но като ми закъсня 7дни и направих тест-положителен- стоях в банята ,гледах двете чертички  ....плачех.
Незнам защо- от радост,от страх,от....объркване.
Стоях,гледах го и си повтарях:"Ето това искаше ,а сега?!?!"
Хем го исках много това дете ,хем бях много изплашена от неизвесността....
Е след половин час вече бях осъзнала всичко и можех да се зарадвам
 Hug

# 25
  • Мнения: 2 746
И аз се чувствах така в началото.Може би защото не очаквах, че ще стане от първия опит.....Бях се настроила / не зная защо  newsm78/, че имаме няколко месеца да се позабавляваме с мъжа ми без предпазни средства докато стане бебето, ама то си е Божа работа  Laughing

# 26
  • Мнения: 18
Не се тревожи,май това състояние е нормално.Чувствах се по същият начин.от мен  Hug

Да, нормално е!

# 27
# 28
  • Мнения: 31
НАПРАВИ СИ ТЕСТЧЕ И КАТО ВИДИШ РЕЗУЛТАТА ЩЕ ТИ СЕ ПОДРЕДЯТ МИСЛИТЕ
Не е много сигурно.Аз много исках бебе и дори се притесних че не ставаше щели...два месеца.
Но като ми закъсня 7дни и направих тест-положителен- стоях в банята ,гледах двете чертички  ....плачех.
Незнам защо- от радост,от страх,от....объркване.
Стоях,гледах го и си повтарях:"Ето това искаше ,а сега?!?!"
Хем го исках много това дете ,хем бях много изплашена от неизвесността....
Е след половин час вече бях осъзнала всичко и можех да се зарадвам
 Hug
Да да....абсолютно същото нещо...мъжът ми идва и ме гледа учудено, а аз плача.....ама защо плачеш, нали това искахме...а аз - ами незнам....и така,ама след това е супер

# 29
  • Мнения: 8 917
И аз бях така не се притеснявай предполагам че е защото още не знаеш дали си бременна или не като нещата се изяснят вече няма да си объркана , успех
Peace
Успех и от мен - нека стане така, както ти го казва сърцето Hug

Общи условия

Активация на акаунт