бременност и рициново масло?

  • 3 936
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 145
здравейте мами, моя приятелке е бременна в 9 месец и не е ходила по голяма нужда от 4 дена,кажете може ли да пие рициново масло?Защото нищо друго не и действа
Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 5 362
Такова пих два дни преди да родя.
Най-гадното нещо,което съм близвала през живота си Sick
По въпроса-да,може,но е О Т В Р А Т!

# 2
  • Мнения: 941
За рициновото масло незнам,но ще ти кажа на мен какво ми помогна.Бях бременна в 7м. и имах такъв запек,че ми идваше клизма да си направя ooooh!просто не се търпеше.Гинекологът ми каза да си купя свещички Bisalax,но детски.Подействаха ми светкавично Peace

# 3
  • Мнения: 4 388
дуфалак, активия-шише,като краен вариант клизма/в санитарните аптеки продават всичко необходимо.
и мнооого салати Peace

# 4
  • Мнения: 5 362
Ааа,забравих: и шоколадче "Комфорт" може също  Wink

# 5
  • Мнения: 84
Няма проблем с рициновото масло при бременност - на времето са го давали на родилките като тръгнат да раждат, вместо клизма.
Едно парче бяло сирене след приемането на маслото премахва гадния вкус в устата!

# 6
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
аз се справях с този проблем като през ден вс. вечер пиех 2 суп лъж. лено семе с вода (пр.две чаши )  Peace
Рициновото масло помага но е много гадно на вкус   Sick

# 7
  • Мнения: 3 116
Пробвай с Дуфалак, иначе да, рициново масло може  Hug

Аз съм на това дередже от втория месец, пък какво ще правя в 9 не знам (да сме живи и здрави само)  Crazy

# 8
  • Мнения: 753
има и хомеопатични свещички, но им забравих името, с тях се решава проблема... Hug

# 9
хе, хе, хе   и аз съм на Рициново масло вече 4 мес.
Спрях цигарите и кафето - и резултата беше ЗАПЕК.....
Но няма проблем да го пие твоята приятелка, защото не минава плацентарната бариера и кърмата.  Успех в 00 

Общи условия

Активация на акаунт