Болки в гърдите по никое време!

  • 1 634
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Искам съвет момичета Hug
Този месец гърдите ми започнаха да ме болят 15-16 дни преди цикъла. Цикълът ми по принцип е 28-29 дни. Мога да предположа, че тогава ми е била овулацията. Правих си тест за ову, но така и не разбрах дали втората черта ми е достатъчно наситена та теста да отчета като положителен. В момента ми остават 10 дни до предстоящия цикъл и от тогава те си болят все  едно ще ми идва утре.
На някой случвало ли му се е такова нещо? Thinking
И на какво мислите, че се дължи това? Thinking
Честно казано от както започнахме да правим бебе се случват някакви ненормални неща в цикъла ми newsm78

# 1
  • Мнения: 202
На мен ми се е случвало.Аз си мисля, че просто откак правим опити за бебе, имаме навика да се вглеждаме повече в тялото си и да констатираме състояния, на които иначе не сме отдавали значение

# 2
  • гр.София
  • Мнения: 250
и при мене откакто започнахме да работим за бебе цикъла направо ми се побърка. А и бланш е права, че сега се вглеждаме в неща който са си напълно нормални и на който преди не сме отдавали значение.Просто манията да имаме бебе ни прави малко луди и вманиачени  Blush

# 3
  • София
  • Мнения: 1 098
На мен ми се е случвало.Аз си мисля, че просто откак правим опити за бебе, имаме навика да се вглеждаме повече в тялото си и да констатираме състояния, на които иначе не сме отдавали значение

Или започваме да си търсим всякакви причини които да ни карат да си мислим, че сме бременни, и накрая се оказва че сме се лъгали.
Велислава , не ме разбирай погрешно, но от собствен опит знам колко е болезнено постоянното търсене каквито и да било признаци за бременност по никое време на месеца. От сърце ти желая да си бременна, и на всички в този форум, но знам и колко повече боли, когато след всички симптоми вземе че дойде месечния цикъл, и с него сълзите в очите.
Моето мнение е да не се побъркваме излишно.
И пак искам да кажа, че не искам да нагрубя никой, защото и аз съм в същото положение, и знам каква е драмата на всяка една от нас.
Успех и се моля за положителен резултат.

Последна редакция: вт, 02 окт 2007, 19:07 от rita_zita

# 4
  • Мнения: 62
Напра ви си тест за бременност според мен ако наистина гардите сати напрегнати толкова време преди цикала си бременна
.Една моя приятелка вчера ми вика чея боляли страшно много гардите много преди цикал направих ме и тест и се оксза положителен успех и на теб оште утре си вземи тест

# 5
  • Мнения: 2 309
Когато бях бременна,преди да разбера всъщност,гърдите започнаха да ме болят точно след самата овулация.Мислех си,че карам цветна бременност и се затичах при лекарката ми,съответно тя нищо не видя Mr. GreenНаправих тест,отрицателен...Но въпреки всичко гърдите ми се пръскаха и 3 дни преди цикъл видях положителен резултат на Шуър Чек-а Praynig
Сега се усещам по същият начин Praynig Praynig Praynig


Всъщност,нали над 50% от опложданията завършват в рамките на месечният цикъл!?Какъв е проблема да вярваме в тези признаци...може да ни излезне късмета всеки един момент Hug Mr. Green

# 6
  • Мнения: 28
И аз съм по същия начин като авторката и не знам какво да мисля... Обикновено гърдите започват да ме болят 3-4-5 дни преди да ми дойде, а сега са почнали от повече от 2 седмици. Rolling Eyes
Велислава, дано да е това, което искаш. Peace

# 7
  • Мнения: 3 675
и аз в същото положение с разликата, че ме болят и яйчниците.обикновено гърдите ме болят 2-3 дни преди цикъл, корема също.и аз започвам да се чудя какво ми е,но момичетата са прави, трябва да се изчака датата.стискам палци на всички и се  Praynig за две чертички.

# 8
Здравейте, не искам да поливам никой със студен душ, или да ви обидя, но моля ви, не хранете надежди, преди датата на М. Случи ми се същото - и с болки ниско долу, и с напрегнати гърди, преди няколко цикъла... Бях станала като секс-бомла (а принципно разчитан ма сутиена, за да съм със сачувствие  Mr. Green)... Ходих и на преглед, и тестове правих, но си ми дойде!
Стискам палци при вас да е хубавата новина, но имайте и едно на ум ... Naughty

# 9
  • Мнения: 2 309
Достатъчно студени душове сме понесли Mr. Green

# 10
  • Мнения: 202
Аз действително от 3 месеца забелязвам че буквално непосредствено след ову се започва с болки в гърди и яйчници(не преувеличавам Peace) И съответно имайки тези болежки, от 3 месеца все се изживявам като бременна, започвам да си мечтая разни неща, прекалявам дори Rolling Eyes.....и докато накрая не лъсне оная омразната и ме запрати пак в кота-нула да си ближа раните Cry
И в този смисъл момичета-аз определено предпочитам реалността, колкото и да е груба, от напразните надежди, от които после боли повече Hug

# 11
  • Мнения: 2 309
Да кажа за себе си,че пет пари не давам ... кеф ми е да се надявам bowuu

# 12
  • Мнения: 41
И при мен е така от 3-4 месеца,а преди това ме наболяваха 4-5 дена преди лелката.
Всеки месец си викам,че може да е станало,но после гостенката си идва Sad

# 13
  • Мнения: 2 120
Имала съм две неуспешни забременявания. В първия случай гърдите ме заболяха веднага след ову, във втория изобщо не ме боляха, а чак 3-4 дни след закъснението се започно и с това.

# 14
  • Мнения: 33
Демек момичета не съм повредена Simple Smile Болят си, защото ....си болят Simple Smile
Не съм си мислила, че това е признак за бременност, защото е прекалено рано да има каквито и да било признаци дори и да съм Wink
Просто исках да се консултирам с вас дали и при някои от вас се случва такова нещо и евентуално на какво се дължи newsm78
Благодаря ви за свежите мнения  bouquet
Дано скоро да дочакаме и на нас да не ни дойде Praynig

Общи условия

Активация на акаунт