Оцветители за коса...?!?!?

  • 24 990
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 432
То4но така,не хващат на вси4ки коси и не придават нов цвят,а отенък на съществуващия.Аз съм се правила с патладжан и 4ервено  на 4ерна коса.Сега съм светлокоса и 6те прасна един пепелявп рус ,та да не ми оранжавее.

# 16
  • Мнения: 5 362
Ползвам такъв на Престиж.Доволна съм,защото си удължавам времето между 2 боядисвания.Руса съм,а оцветителя е с пепелив отенък,и с него си убивам жълтото.
Абе с две думи-на моята коса си действа и не я изтощавам често с бои Wink

# 17
  • Мнения: 2 631
Аз пък искам само за няколко дни да се направя косата шоколадова или черна- още не съм решила. Просто искам да видя как ще изглеждам с друг цвят коса- нищо друго- даже ако не се харесам искам моментно да си върна същият цвят...... Дано някой който е пробвал подобно нещо да пише в темата и да сподели.

Такива вафли няма! Всичко де що е оцветител е бъкано с хиния и не може да ти седи само 3-4 дни.
Една съученичка се беше орезилила 2 месеца преди бала, та не знаеше какво да прави!!!
Аз, когато реших да се видя с червена коса си купих оцветител на Palette, на който пишеше, че косата ще е оцветена от 4 до 6 седмици... Найци!!! Седях 6 месеца с червена коса, докато падне съвсем... Не, че се оплаквам, де Simple Smile)
А и не трябва да се нанасят на вече боядисана коса, защото хваща 8 цвята и става като плод и зеленчук  Crazy

# 18
  • Варна
  • Мнения: 672
Крем шампоани, оцветители и подобни уж ги водят за по-безвредни, но мисля че и в тях има амоняк. Те само засилват поизбледнелия цвят, освежават.Има доста от бг производители и чужди марки.
Но със сигурност няма да падне след едно измиване.
Къната е също алтернатива.
Но има едни зелени кутийки на Гарние, и едни оранжевеещи на Вела, които са бои, но май са без амонячни!

# 19
  • Мнения: 502
Аз преди няколко години си бях купила шампоан оцветител на "Арома".Нямам забележки.

# 20
на Hennaplus са доста добри и не са вредни за косата- напротив

# 21
  • Мнения: 619
Някой ползвал ли е оцветители за коса- и ако да, на коя марка. Една приятелка ми каза че друга нейна приятелка си оцветила косата в шоколадово- траело само няколко дни.....къде се продават такива оцветители и вредят ли на косата. Споделете ако имате опит.
Peace
Аз сега съм точно такъв цвят с точно такъв шампоан.Руса ако искаш да ставаш... е абсурдно!
Иначе ако имаш применро кестенява коса.. тумно червено си става веднага Wink
Марката чено казано не я помня. Ама едната доза е около 1.40 и ми стига на мен идеално. Доволна съм  много Simple Smile

# 22
  • Мнения: 6 013
Аз сега съм точно такъв цвят с точно такъв шампоан.Руса ако искаш да ставаш... е абсурдно!
Иначе ако имаш применро кестенява коса.. тумно червено си става веднага Wink
Марката чено казано не я помня. Ама едната доза е около 1.40 и ми стига на мен идеално. Доволна съм  много Simple Smile
Колко време долу горе трае това?

# 23
  • Мнения: 115
Много добри са оцветяващите шампоани на L'Oreal professionnel. Аз съм ползвала бежовия, но има и други цветове. Ето ги:

# 24
  • Мнения: 619
Аз сега съм точно такъв цвят с точно такъв шампоан.Руса ако искаш да ставаш... е абсурдно!
Иначе ако имаш применро кестенява коса.. тумно червено си става веднага Wink
Марката чено казано не я помня. Ама едната доза е около 1.40 и ми стига на мен идеално. Доволна съм  много Simple Smile
Колко време долу горе трае това?
Бе то пише до 4 8 измивания горе долу толкова.
Обаче  не очаквай изведнъж да се измие НАПЪЛНО особено черното може да минат месеци докато окончателно падне-все си сдят отенъзи и т.н.

# 25
  • Мнения: 6 013
Аха, разбрах много неща от тези шампоани оцветители- много ми помогнахте момичета.....то това си е като боя за коса направо- толкова бавно да пада цвета, не ми се рискува, на мен ми бяха казали че е за няколко дена, максимум седмица, но от вас разбрах че не е така и сега нямам намерение да експериментирам с косата си.....

Общи условия

Активация на акаунт