Плодове и чай с мед - 17 част

  • 14 406
  • 357
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 523

КиСчЕ най добре редувай плодови дни, захранка, нещо белтъчно после, после пак плод и т.н. прави едно разнообразие и така ще редуваш периоди на спад, застой и поддържане на теглото, без да качваш!!! Аз не съм решила, но ако не издържа може и да ям събота и неделя, 5 дни плод после, но от сега не мисля за това за да не си развалям психическата настройка, реших да го мисля ден за ден и така, но без ядене като за последно, никога повече  Naughty

Олееее олеееее олеееее Кисче супер линийка имашшшшшшшшшшшшшшш, искам и аз, може ли да си сложа нещо такова, сега ще погледна адреса, малейййй супер веселячешко ееееееееееееееееееее  Crazy Crazy Crazy


Може може и мен много ме радва !Суперска е! Hug Hug Hug
Колкото до захранването,не знам ама никога не съм правила захранка и не знам дали ще успея! ooooh! А не може ли 5 дни плод след това 2-дни салати +плод!? newsm78Туй захранване не го обичам ,ама хич,ядат се неща ,които не обичам! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 46
  • IT
  • Мнения: 3 704
Здравейте от мен,
четвърти ден съм на плодове, -1.5 кг съм, а и здравословното ми състояние се подобри.пия някакви отварки от билки за моите болежки, а докторът днес ми каза че водата, която приемам на ден може и да е 1 л. след като се храня с плодове, защото в тях си има вода.
и днес съм изпушила само една цигара, от което съм мн. доволна

# 47
  • Мнения: 523
Следобед е!
Време да се почерпим!
Hug Hug Hug

Избирайте!


# 48
  • IT
  • Мнения: 3 704
 КиСчЕ това е мило от твоя страна, аз днес съм на грозде Simple Smile

# 49
  • София
  • Мнения: 317
Алекса и аз имам подобрение в здравословен план след 15 дни на плодчета-това не си е диета, а лечение.

преди малко се оказа, че колежките докато си пушат цигарките (аз не пуша и не стъпвам в тяхната пушалня) са ме обсъждали-колко съм отслабнала и колко съм се рахубавила за кратко време-кратко ли newsm78 ?само аз си знам как броя дните  #Crazy

А вчера имах среща с една приятелка, която не ме позна, защото според нея съм се стопила  hahaha

# 50
  • Мнения: 6 958

КиСчЕ най добре редувай плодови дни, захранка, нещо белтъчно после, после пак плод и т.н. прави едно разнообразие и така ще редуваш периоди на спад, застой и поддържане на теглото, без да качваш!!! Аз не съм решила, но ако не издържа може и да ям събота и неделя, 5 дни плод после, но от сега не мисля за това за да не си развалям психическата настройка, реших да го мисля ден за ден и така, но без ядене като за последно, никога повече  Naughty

Олееее олеееее олеееее Кисче супер линийка имашшшшшшшшшшшшшшш, искам и аз, може ли да си сложа нещо такова, сега ще погледна адреса, малейййй супер веселячешко ееееееееееееееееееее  Crazy Crazy Crazy
Може може и мен много ме радва !Суперска е! Hug Hug Hug
Колкото до захранването,не знам ама никога не съм правила захранка и не знам дали ще успея! ooooh! А не може ли 5 дни плод след това 2-дни салати +плод!? newsm78Туй захранване не го обичам ,ама хич,ядат се неща ,които не обичам! Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms


Ми аз правя така цяло лято вече и пак до никъде съм така, незнам, пробвай се 1-2 седмици виж как ще е, но след яденето на салати не се тегли, че покачването е гарантирано и после 1-2 дена плод и пак сваляш, така се прави т.нар. утъпкване на сланини...  Rolling Eyes

Здравейте от мен,
четвърти ден съм на плодове, -1.5 кг съм, а и здравословното ми състояние се подобри.пия някакви отварки от билки за моите болежки, а докторът днес ми каза че водата, която приемам на ден може и да е 1 л. след като се храня с плодове, защото в тях си има вода.
и днес съм изпушила само една цигара, от което съм мн. доволна

Браво и за пушенето, а ти нямаш много за сваляне, така че си ни отличничка  Hug

Албиета много е готина оценката на другите които ти дават, дано само не са злобари, а искрено и точно говорят, щот аман от такива около мен... Дори собствената ми леля завижда че съм отслабнала, а братовчедка ми е 75 кг. и изглежда повече от мен и само злобее и постоянно се мери с мен коя как изглежа и защо и как аджаба аз съм свалила килата...  #2gunfire

...

Апропо не съм яла още, не ми се и яде, отивам да пийна едно кафе  Crazy

# 51
  • IT
  • Мнения: 3 704
в един сайт прочетох, че на седми октомври е ден "екадаши"  на луната, и е подходящ за лечебен глад-което се равнявало на три гладувания:)

# 52
  • София
  • Мнения: 317
Мирандичка колежкато, която ми го каза е добричка, сред другите може да е имало злобарки, ама на мен не ми дреме. Те тук някои колежки са вманиечени на тема килограми-сума ти пари хвълиха за някакви процедури за отслабване (250 лв за 5 процедури и сваляш един рамер), пият сякакви щиротии,ама нещо не им се получава  hahaha

Нека си говорят не ми пречат  Joy

# 53
  • IT
  • Мнения: 3 704
ами Миранди остави я да си злобее и да си дебелее:) да за кг. съм горе долу добре, но колко имам да се изчиствам аз си знам, то не е дебело черво, не е черен дроб, бъбреци  и т.н.

# 54
  • Мнения: 6 958
в един сайт прочетох, че на седми октомври е ден "екадаши"  на луната, и е подходящ за лечебен глад-което се равнявало на три гладувания:)

Какво ще рече това, че не разбирам, аууууу колко готино звучи за да е истина  #Crazy Можеш ли да дадеш линк към това нещо...  newsm78  Praynig

Албиета така си е нека си говорят  Peace Мене някой като ме ядоса казвам, че се съдирам от ядене и така слабея baby_neutral  И им вземама акъла като кажа това...  Wink hahaha Joy hahaha

ами Миранди остави я да си злобее и да си дебелее:) да за кг. съм горе долу добре, но колко имам да се изчиствам аз си знам, то не е дебело черво, не е черен дроб, бъбреци  и т.н.


Ще успееш поне 10/10 направи, ти как мислиш  newsm78

# 55
  • IT
  • Мнения: 3 704
http://www.dar-center.com/article/?article=356
в конкретни препоръки го пише; а в лунният календар на сайта пише кои дни са такива

# 56
  • Мнения: 523
Леле да знайте на мен как ми завиждаха преди,защото носих вкеки ден готини дрехи имах хубаво тяло-54кг и съм и с дълги крака!Хихихи ама не съм и скромна де hahaha Joy hahaha Joy hahaha Joy Ама дори приятелките ми завигдаха и после като напълнях постоянно чувах зад гърба си как са говорили колко дебела съм станала и т.н и ми беше много много криво!Даже майка ми си мислеше ,че са ме урочасали преди и така...Мното завист по тоя свят!И на мен как ми се иска да говорят ,че съм отслабнала и да се разхубавила и да си облеча хубавите дрешки,да си купя дънки по мен чернички,ботички,къса поличка......и всичко това да стана много,много скоро -до края на годината! Praynig Praynig PraynigНадявам се с ваша подкрепа да се справя,защото волята си я имам,а подкрепата от страна на близки и приятели никаква! Cry Cry Cry
Но си мисля,че в тази темичка и с вас плодчета МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!
Heart Eyes  bouquet Heart Eyes  bouquet Heart Eyes Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 317
Малко сладко Кисче няма невъзможни неща, а и тук можеш да намериш винаги подкрепа, разбиране и по едно приятелско рамо.Това е много важно за психиката, да си спокоен докато плодуваш и отслабваш.

Пак ще си слабичка и ще си купиш всичко изброено, за което между другото и аз мечтая. Даже ако си от София можем някой ден да си пазаруваме заедно   bouquet  bouquet

# 58
  • Мнения: 6 958
Алекса не видях никъде датата 7 Октомври, до колкото виждам говорят за 11 число, но без месец или нещо такова или аз не вдявам правилно нещата  newsm78

Кисче ще се борим заедно и заедно ще ги свалиме кг'те  Hug

Албиета твоят кантар електронен ли е или е обикновен?  newsm78

Момичета коя от вас спортува нещо по време на режима  newsm78

# 59
  • София
  • Мнения: 317
Мирандичка аз си купих електронен скоро защото адски му се нервех на аналоговия-идеше ми да го метна през прозореца-това е един супер тъп кантар  #2gunfire
Сега вече съм спокойна, че реално знам колко съм
Аз карам велоергометър докато си плодувам

Общи условия

Активация на акаунт