бебешка косичка

  • 1 179
  • 24
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 735
здравейте мами,имам едно въпросче свързано с косичката на бебетата.На мойта беба чак сега започна да и пада косата с която се роди.Някъде четох, че това ставало до 10 ден,а тя е вече на 35 дни.В Joyъпросът ми е като опада,след колко време ще се появи друга.Да не караме зимата плешиви Joy

# 1
  • Русе
  • Мнения: 2 354
моята дъщеря беше на 2 мес, като й се смени косичката. Много бързо израства новата. Няма да е без коса зимата  Laughing

# 2
  • Мнения: 7 723
Почти е сигурно, че зимата ще сте плешиви,
то косата ще порасне- спокойно! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 983
Аз пък изобщо не съм забелязала, че се е сменила косичката  Crazy Нямаше период на плешивост  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 353
Бебо беше с много гъста коса , а сега е на 4мес и всички ме питат да не съм го подстригвала /луда работа/  как ще го подстрижа бе хора бебе на 4 мес. Просто му окапа косичката чак сега

# 5
  • Мнения: 2 677
Към третия месец започна да му пада косата и за около два месеца изникна "новата".

# 6
  • Мнения: 5 362
Почти е сигурно, че зимата ще сте плешиви,
но косата ще порасне- спокойно! Simple Smile
Peace

# 7
  • Мнения: 9 973
и ние сме на 35 дни,но нищо не се сменя още Peace

# 8
  • Мнения: 858
към 3я месец започна да пада косицата с която се беше родил и едновремено с това да расте новата.

# 9
  • Мнения: 753
Към третия месец започна да му пада косата и за около два месеца изникна "новата".
Peace

# 10
  • Мнения: 402
И при нас косичката не е падала нацяло,просто неусетно си расте и се подменя

# 11
  • София
  • Мнения: 2 734
Не е вярно,че косата опада до 10-тия ден.На 10 дни дъщеря ми си беше с черната коса от раждането и нямаше никакво намерение да пада!Започнах да забелязвам косми по възглавничката на 2-3 мес,имаше един период на около 4-5 когато нямаше почти никаква коса,а на 6 вече се забелязваше новата косичка.Сега вече е доста пораснала.

# 12
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Аз пък изобщо не съм забелязала, че се е сменила косичката  Crazy Нямаше период на плешивост  Mr. Green
Peace

# 13
  • Мнения: 4 621
Доколкото си спомням на Яна започна да и пада косичката около 2-3 месец, но веднага започна да расте нова. Не е била плешива, но имаше около месец много малко вече "нова" косичка Hug

# 14
  • Мнения: 95
на моята беба не и е падала косата досега

Общи условия

Активация на акаунт