Обличате ли потници на децата?

  • 10 292
  • 201
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 371
Обличате ли потници на децата?
Нямам предвид тези, които още носят памперси, защото те са с бодита обикновено.
И ако не - какво друго слагате под блузите им в студените дни?
Моля да не ми местите темата за сега в "Нашите деца" Praynig

# 1
  • Мнения: 1 866
Да, обличам.

# 2
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
На голямия слагам защото все бяга и се изпотява много.
Вечер също под тънката пижама има потник, защото обикновенно спи отвит.

# 3
  • Мнения: 2 071
Може би от средата на септември й слагам потник под блузката, вкъщи е само по потник. Вечер - само с пижамка.

# 4
  • Мнения: 212
Моля да не ми местите темата за сега в "Нашите деца" Praynig
Защо да не се мести. Ми тя си е точно за там - за раздела "нашите деца" И какво значи "за сега" след колко време да я преместят - след половин час, след 3 часа...

# 5
  • Мнения: 4 371
Борис, защото така моля Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
Обличам им естествено.

# 7
  • Мнения: 1 800
Слагам да, с изключение на лятото, през другите сезони носи потник и слипче.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Да. От един месец насам винаги е с потниче от долу, дори и в къщи. По-скпокойна съм, кръста му не е гол.  Wink

# 9
  • Мнения: 2 161
Аз още не.Много е топло.

# 10
  • Мнения: 47 981
да, или потник, или тениска

# 11
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
В студените дни му слагам памучни блузки с дълъг ръкав ..като камизолите, но за по- големи ... шарени потници и тениски му обличам лятото и понякога вместо горнище на пижамата

# 12
  • Мнения: 1 080
Не слагам .Ако е студено ,обличам тънка блузка с дълъг ръкав и след това друга блуза .Не обичам потници  Crazy

# 13
  • Мнения: 3 447
Да, слагам.

# 14
  • Мнения: 2 070
Като излизаме навън и обличам потниче, ама такова - не бельо, а дрешка и така - само по него. Защото в Плевен още е топло и като си играе и тича и е най-добре така. Вкъщи е северен апартамент и е много студено, обличам и потниче и отгоре някаква памучна блузка с дълъг ръкав. Не я навличам. Тя обича да и е ххладно, не търпи да и е топло и често и въкщи се събува боса или по потник, а аз съм с вълнена жилетка.

# 15
  • Мнения: 425
Да,обличам.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 623
Откакто махнахме бодитата заради яслата
това е единствената алтернатива или
блузки с къс ръкав.
Купила съм му няколко комплекта потниче + боксерки
и потниче + слипове естествено голяма част от тях
са със "Строителя Боб "  Hug

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 09:54 от jullianna

# 17
  • Мнения: X
Слагам потник от средата на септември някъде...като се застуди. Върху потника блузка и якенце, а имаше няколо много студени дни, тогавах слагах и тениска върху потника и тогава блузка. Вечер обикновено е само по пижама.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Да, слагам потник откакто захладня. През лятото не слагам.

# 19
  • Мнения: X
Слагам, макар че предпочитам тениски с къс ръкав.

# 20
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Да, обличам им потничета. обличам също и тениски с къс ръкав, ако е по-студено, но за сега са с потници.

# 21
  • Мнения: 3 405
да, потник или тениска с къс ръкав

# 22
  • Мнения: 2 672
да, отдавна се запасих с няколко чифта - комплектчета/ които са със слипове/ и сега му ги слагам, а отгоре блузка с къс ръкав.

# 23
  • София
  • Мнения: 7 097
Да, а ако е много студено - тениска.
Дуци, какво те тревожи?

# 24
  • Мнения: 1 120
Да,обличам. Когато стане по-студено, слагам и тениска.

# 25
  • Мнения: 104
Естествено, че ДА! Комбинезон ли да слагам?

# 26
  • Мнения: 8 769
А каква е причината да не обличаме потници на децата?
Каква е причината темата да е в клюкарника?

# 27
  • Мнения: 6 039
Дуци, какво толкова провокира у теб тази тема?
Слагам й потник. Основната причина е, че повечето й блузи са с някакви апликации и отвътре има шевове и парчета плат, които драскат и дразнят кожата.

# 28
  • Мнения: 17 407
Да, обличам, зимата- също.

# 29
  • Мнения: 1 187
Не. Naughty Не харесвам потници.Все още е с памперс,за яслата взех няколко тениски с къс и дълъг ръкав и отгоре анцунг или блузка.

# 30
  • Мнения: 1 919
И аз слагам потник под блузката и нощем си спи с пижама и потник отдолу.

# 31
  • Мнения: 100
Да,обличам.А когато е по-студено слагам тениска с къс ръкав.

# 32
  • Мнения: 4 841
Обличам. Лятото не, естествено - тогава е само по тениска. Но есента и зимата - задължително.
И аз нося - не такива с дантелки и тънки презрамки, а най-обикновени стандартни потници:


За мен това си е най-обикновено и доста практично ДОЛНО бельо. А да тръгне човек по бельо по улицата вече си е селяния и простащина, но определено нито аз бих тръгнала така, нито детето ми.

# 33
  • София
  • Мнения: 596
Дуцка, за какво се сети сега ?! 78

ДА, обличам му потник, ако е по-студено тениска слагам.

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 14:32 от misseli

# 34
  • Мнения: 46 508
Не. Никога не е носила, няма и да носи.
Сега ходи с тениска + блузка, а зимата отгоре мятам и едно яке. И чорапогащници не носи  Laughing

# 35
  • Мнения: 7 474
Слагам потник.

# 36
  • Мнения: 17 407
Стана ми странно: тениска- да, потник- никога! Разлика кой знай каква аз не намирам. Вие?

# 37
  • Мнения: 4 371
Ми тормози Laughing ме това, че обличам сина си с потник, гледам и доста майки го правят. Това означава ли, че ще остане стар ерген, тъй като децата порастват и си остават с навиците от детството Laughing А повечето съфорумки мразят мъже с потници, така ще възпитат и дъщерите си.

Цитат
Абе може и да им стоят, но като ги видя тез хубави мъжове в тез бели, рипсани потници от времето на баба ми и  Sick  Не мога да го преживея. Ама превръзка на очите, да не им виждам потниците, е няма да си сложа.   Mr. Green

Цитат
.............герданче, небрежно прорасла
косица за мъжете и потник на всяка цена.........

Цитат
...само ще прибавя и белия потник на дупки...

Цитат
...но, ако му прозира белия потник под ризата..... НЕ!!!   Sick

# 38
  • Мнения: 7 821
О, Дуци искаш двоен стандарт? Твоята тема да е тука, а на новобранците да ги местим  Wink?!?
Малко по-късно ще я метна при мен, ако някоя колежка не ме изпревари  Simple Smile.

# 39
  • Мнения: 4 371
Е защо да я местите, темата си е баш за клюкарника вече  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 17 407
Да, бе, сякаш майките на мъжете им( на тез мацки) не са им обличали никога потници....Аман!

# 41
  • Мнения: 3 537
О, да , разбира се,че му обличам.Понякога когато стане по -хладно при резките промени на времето му слагам даже тениска с къс ръкав.Купила съм даже вече и тениски с дълъг ръкав.Скоро дават пак рязко застудяване и започвам и с тях.Това е за навън и у дома, иначе в детската градина е топло ,зимата нали имат и парно и там отдолу си е само с потник.

# 42
  • Мнения: 442
по-рядко потници, защото бодитата са ми по-удобни. ама аз имам момичета. не знам за момче-небебе дали има бодита.

# 43
# 44
  • Мнения: 2 070
Еми за деца е нормално, като големи се променят. И на мен са ми обличали потничета, но сега не нося нито тениска, нито боди, направо сутиен  и пуловер отгоре, рядко нещо под него. Засега не съм била с мъж, който носи потник под пуловер или риза, тенсика само, такава лятна и отгоре пуловер или там каквото има за зимата. Ама няма лошо, има готини потници, ама в бг не съм виждала или са мн скъпи.

# 45
  • Мнения: 3 405
Аз обаче не нося вече панделки, а като малка носех  Grinning
Изводът за мен е, не няма да им повлияе носенето на потник в детска възраст.

# 46
  • Мнения: 212
Е защо да я местите, темата си е баш за клюкарника вече  Mr. Green
Аха тая тема била с дълбок предварителен замисъл  Grinning Ей ся вече наистина е за клюкарника Simple Smile
Да си кажа и аз мнението за потниците. Майка ми ме е обличала с потник естествено, но сега не нося с едно изключение - когато е студено под бялата риза нося бял потник по простота причина че не мога да облека бяла фланелка и тя да ми се вижда под ризата.... Става въпрос когато съм с костюм и вратовръзка. Обичам да ми е топло който го кефи да мръзне от студ да се прави на мъж като не носи потник.

# 47
  • Мнения: 6 039
Дуциииииииииииииииииииииииии
какви мисли имаш в главата си. Няма по-готино нещо от мъж  или жена със секси бял потрник с широки презрамки
Босс и К.Клаин могат да продават бели потници, ние тука отворките - не , селско било. Селско - таратанци hahaha

 

а тоз миличкия, имиджа му срина ли се, заради белия потних - Ъ-ъ  Naughty


тоя кофти ли е?




гледай тук какво става?
http://www.freshpair.com/catalog.php?sectionid=1&brand=& … rasize=&id=53

# 48
  • Мнения: 46 508
Стана ми странно: тениска- да, потник- никога! Разлика кой знай каква аз не намирам. Вие?

Ако ходи по потник и блуза с дълъг ръкав, като й стане топло и свали блузата, по потник ли да остане  Rolling Eyes другия вариант е да сложа И потник, но стават много дрехи.

# 49
  • Мнения: 3 405
ах, той дори не обезкосмен  Mr. Green ще възкликне ССФ

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Нека потника да му е кусура ако стане красив, умен и богат  Simple Smile
Да, слагам и на двете си деца. Вечер седим до късно на двора и е студено.

# 51
  • Мнения: 212
ах, той дори не обезкосмен  Mr. Green ще възкликне ССФ
Ужас - това не е никакъв мъж. Как може мъж да има косми.. Отврат  Grinning

# 52
  • Мнения: 6 039
Стана ми странно: тениска- да, потник- никога! Разлика кой знай каква аз не намирам. Вие?

Ако ходи по потник и блуза с дълъг ръкав, като й стане топло и свали блузата, по потник ли да остане  Rolling Eyes другия вариант е да сложа И потник, но стават много дрехи.

аз пък бельото, което е под блузата не го залагам като вариант, ако й стане топло да я съблека и да остане по боди, потник или тениска.
Бельото си е бельо. Не използвам и Т-шътри с къс ръкав за под блуза с дълъг.

Връхните дрехи са със сравнително тесни ръкави, предпочитам да не наслагвам няколко един под друг.

# 53
  • Мнения: 7 263
Не не обличам потник.
Носят потници лятото като дреха и сега в този сезон спят с потник и къси гащета.
Зимата ходят само с тениска и блузка с дълго ръкавче, не смятам че имат нужда и от потник.

# 54
  • Мнения: 516
Обличам му потници и го водя на спортна гимнастика, за да направи плочки на корема.  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 6 039
ах, той дори не обезкосмен  Mr. Green ще възкликне ССФ
Ужас - това не е никакъв мъж. Как може мъж да има косми.. Отврат  Grinning

ти остави космите, ами този бял рипсен потник  ooooh! ooooh! ooooh!
майка му е била властна натура, още му държи влажно  Joy hahaha

ай, стига глупости

# 56
  • Мнения: 4 841
Хм, знаех си аз, че натам отива темата  Twisted Evil
Но пък колко под-теми могат да се формират от нея...
- Ще се разведете ли, ако видите мъжа си по потник?
- Какво предпочитате - мъж с потник или гол, но с "естествена растителност"?
- Помощ, свекървата подари на мъжа ми потник!!!
и т.н. и т.н. и т.н.

Апропо, има моменти, в които хич, ама хич не ти е до това дали човека срещу теб е с потник. Сега като се връщам назад във времето, спомняйки си най-хубавите си интимни преживявания, бельото е последното, което си спомням. Даже не си го спомням  Embarassed

А пък този го взимам всякак, дори и само по потник да ходи:

# 57
  • Мнения: 17 407

аз пък бельото, което е под блузата не го залагам като вариант, ако й стане топло да я съблека и да остане по боди, потник или тениска.
Бельото си е бельо. Не използвам и Т-шътри с къс ръкав за под блуза с дълъг.

Връхните дрехи са със сравнително тесни ръкави, предпочитам да не наслагвам няколко един под друг.

Мисля си, че е по- удобно с потник, отколкото с тениска. И, бельото си е бельо, да. Никол, ти си знаеш Peace

# 58
  • Мнения: 677
Не нося потници и нямам спомен дали съм носил. Много ми е гот сега, защото ще преместят темата и мнението ми ще врътне брояча. Мерси Дуци!

# 59
  • Мнения: 46 508
Искате да кажете, че под тениската трябва да има потник  Shocked
Сега например като я оставям в градината, на входа й свалям горната блуза и цял ден е по тениска и анцуг надолу и става вир вода, ако има още нещо под тениската съвсем ще заври  Crazy

Дуци, споко, няма да му се отрази  Sunglasses

# 60
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Не обличам потници. Зимата е с тениска, отгоре с блуза/пуловер.
Лятото е само по тениска или потниче, което не е бельо. Спи с пижама или без пижама.

# 61
  • Мнения: 323
да,обличам.

# 62
  • Мнения: 27 524
Моето е с памперси и бодита, да, но иначе съм се запасила за после с много тениски с къс ръкав. Аз лично нося потници и не ми е било неприятно мъж с потник, само да не е под бяла риза, иначе какво, бельо като бельо. Малкият няма, защото тук таквоз чудо за децата не продават, освен шарени за лятото  Grinning Пък и с тениска са му покрити раменете.

# 63
  • Мнения: 1 080
Слагам, когато е студено!

# 64
  • Мнения: 3 405
Искате да кажете, че под тениската трябва да има потник  Shocked

Aз не, Ники ходи с ризи, заради униформата. Отдолу е с потник или тениска, ако имат физическо.

# 65
  • София
  • Мнения: 7 097

Ох, този и с бялото потниче да ми се появи, няма да го върна... Mr. Green

# 66
  • Мнения: 6 029
Да, има няколко с млката русалка и други прИкрасни героини. Но повечето пъти е с тениски.

# 67
  • Мнения: 5 622

Ох, този и с бялото потниче да ми се появи, няма да го върна... Mr. Green

Ох, Нати...  Wink  Twisted Evil


По темата- да, слагам потничета на Габ. А и така го искат в градината, така или иначе. На обяд им ги махат и слагат пижамите, а след това им ги слагат отново, за да не ги изпотят предполагам..Или щото е още топло. Не знам.

# 68
  • Мнения: 3 622
Обличам му, но само зимата  Peace

# 69
  • Мнения: 6 029
обаче пък думата ПОТник ми е най-противната в българския език. и винаги, като чуя потник, си представям чичка с големо шкембе и потник за 1,10 лв. на дупки.  Sick

# 70
  • Мнения: 3 479
Аз на моите синове им слагам потници, най-вече в преходните сезони. През зимата им обличам тениска с къс ръкав.
Дуци, да ти имам кахърите Wink
Големият ми син е на 13 и от две години не ще и да чуе за потник, а пък съм го отгледала с такива. Когато дойде моментът на самостоятелният избор, вече нищо не може да се направи и живота на синовете ни тръгва не по нашите правила Laughing

# 71
  • Мнения: 6 039
еххххххх, да не им пусне човек мъж по потник и се размечтаха bowuu
само да не се сбият Whistling

# 72
  • София
  • Мнения: 7 097
еххххххх, да не им пусне човек мъж по потник и се размечтаха bowuu
само да не се сбият Whistling

Ами, пусни още тогава...да има за всички  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 5 468
На Гери съм й купила такива хубави потници, че няма как да не й сложим просто. А и как иначе? Блузата в 21 век на голо ли се слага през есента и зимата?

# 74
  • София
  • Мнения: 2 958
Да - на малкото ми дете.
Големият от  8-9 годишен  не слага потник. Sunglasses

# 75
  • Мнения: 1 858
Да, слагам потниче от средата на Септември. Но само в по-студените дни.

# 76
  • Мнения: 620
Обличам му или потниче или блузка с къс ръкав,а когато много застудее даже и с дълъг ръкав.
Като беше с памперс,в жегите шляпаше само по него и бос.....като цигане беше Joy Joy Joy

# 77
  • Мнения: 6 039

Ами, пусни още тогава...да има за всички  Mr. Green

e как, аз пуснах
за всеки има

            

# 78
  • Мнения: 5 577
аха, аз огащвам яко, и себе си и него. не мога да си позволя да боледуваме - аз лично винаги, цял живот съм ходела опасана като за световно, майка ми ме караше.

# 79
  • Мнения: 5 577
Малена, какви са тези красоти?  Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 3 268
Стига,бе момичета,получих сърцебиене.Какво е това и кой го пипа най-вече.Завиждам,даже не благородно.
По темата-да,слагам от две седмици.

# 81
  • Мнения: 7 474


 Crazy Страхотно, вече ги искам с потници  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 677
И тая тема се опедерасти...

# 83
  • Мнения: 5 577

 bowuu извинете

# 84
  • Мнения: 3 405
Моля, моля, не е причината в потника, а в носителя му  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 6 029
кат напишеш потник в гугъл и дадеш Търсене в изображения ти се явява Гнуси.  Sick

# 86
  • Мнения: 1 187
обаче пък думата ПОТник ми е най-противната в българския език. и винаги, като чуя потник, си представям чичка с големо шкембе и потник за 1,10 лв. на дупки.   Sick

И аз,пък ако прибавим каскет и един веф на рамо-ей ти го завършен колхозник.. Mr. Green

Мъжа ми има няколко ризи,които при изпотяване стават на петна,тогава се огащва с потник.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Да.

А каква е целта на темата и защо да не се мести в Нашите деца?

# 88
  • Мнения: 3 405
как в Нашите деца, при тия снимки Wink

Ето на този потник не му трябва, има си риза  Mr. Green

# 89
# 90
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Само лятото не,през останалото време да! Wink

# 91
  • София
  • Мнения: 2 958
Стана ми интересно мъжете ви под бяла риза какво си слагат? Защото ако прозира много мъжът ми няма да я облече без потникза нищо на света. Той и без това страда от страхова невроза, че някой го вижда всеки път щом се събуе по гащи в нас. Аз съм ексхибициониска, а всичките ни съседи от мъжки пол го мислят за баджанак  Laughing

# 92
  • София
  • Мнения: 7 097
Стана ми интересно мъжете ви под бяла риза какво си слагат?

Мъжът ми не носи чисто бяла риза. Но така или иначе потници не употребява. Когато е с риза, не слага нищо отдолу.

# 93
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Носим всички Peace

Последна редакция: ср, 03 окт 2007, 15:35 от ЕлиТ

# 94
  • Мнения: 7 430
...НЕ, никой в нашето семейство не носи, изключение правя, когато му обличам ризка Peace
Слагам тениска

# 95
  • Мнения: 677
Потник под бяла риза върви и с бели хавлиени чорапи.

# 96
  • Мнения: 46 508
Мъжът ми не носи чисто бяла риза. Но така или иначе потници не употребява. Когато е с риза, не слага нищо отдолу.

И моят  Simple Smile

Потник под бяла риза върви и с бели хавлиени чорапи.

И плетени обувки  Mr. Green

# 97
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Женските майки да не отговарят за дъщерите си, а да отговорят например дали ще одобрят зет по потник.

# 98
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Да Дуцка, Алекс ходи с потници , винаги,освен лятото Mr. Green

# 99
  • Мнения: 5 468
Този младеж, мога да го поомърлям с потник и без потник, все тая.

# 100
  • Мнения: 1 666
Ми тормози Laughing ме това, че обличам сина си с потник, гледам и доста майки го правят. Това означава ли, че ще остане стар ерген, тъй като децата порастват и си остават с навиците от детството Laughing А повечето съфорумки мразят мъже с потници, така ще възпитат и дъщерите си.

Дуци, предлагам мъжките майки да се вземем в ръце и да променим нещата! Имаме още време пред себе си да преобърнем мнението на ССФ, респективно - дъщерите им. Кампания "ДА на потника"!

# 101
Koгато стане време за по-дебело якенце започвам да слагам и потник

# 102
  • София
  • Мнения: 3 787
Слагам потник,да.И аз не обичам мъж с потник,в интерес на истината Mr. GreenНо пък за толкова малко дете не виждам друга алтернатива на бодито newsm78

# 103
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
На Ивайло обличам потник, но предпочитам шареничък, а не бял.
Съпругът ми не носи потници, понякога облича фланелка с къс ръкав под дебела блуза.

# 104
  • София
  • Мнения: 13 206
Да! Купих й много сладки кукленски потничета с тънки презрамки... мадамка голяма е  Flutter Flutter Flutter
Аз много мразя загащени блузки и фланелки. Така че кръста й е винаги гол. Лятото е ОК, ама сега не е за гол кръст  Wink

# 105
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Да! Купих й много сладки кукленски потничета с тънки презрамки... мадамка голяма е  Flutter Flutter Flutter


Български ли са?

# 106
  • Мнения: 550
Да,задължително му обличам потник,а когато стане много студено го сменям с тениска или долна блузка с дълъг ръкав.

# 107
  • Мнения: 5 391
Откакто тръгна на ясла-да.
Хич не ги обичам, ама няма как.
Като не е там му обличам боди.

# 108
  • Мнения: 1 526
Не. Тук климата е различен.
Но дори и когато сме в Б-я не им слагам. Блузка и нещо отгоре ако има нужда.

# 109
  • Мнения: 1 233
Да, в яслата задължително ги искат с потници, а не с бодита.

# 110
  • Мнения: 3 886
естествено.Това е основното бельо.отгоре всичко друго Peace

# 111
  • Мнения: 349
Обличаме,понякога Laughing

# 112
  • Мнения: 934

Потник под бяла риза върви и с бели хавлиени чорапи.

И наполеонки за зимата.

# 113
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
какво им е на белите хавлиени чорапи... мен пък ме дразнят сивите , тънките чорапки ...белите найлонови също  Sick ...

# 114
  • Мнения: 605
Обличам им потници задължително през зимата, под фланелките с дълъг ръкав. Лятото - категорично не, освен ако не е горен потник т.е. не като бельо / през това горещо лято май изкараха само с потници и рокли с презрамки/. През есента и пролетта - в зависимост от температурата. Като се замисля, когато са с блузки с дълъг ръкав, май винаги са с потници.

# 115
  • Мнения: 272
Да, слагам.

# 116
  • Мнения: 3 360
Да,и на двете.

# 117
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
И аз обличам на моето дете.

# 118
  • Мнения: 8 769
Това означава ли, че ще остане стар ерген, тъй като децата порастват и си остават с навиците от детството Laughing А повечето съфорумки мразят мъже с потници, така ще възпитат и дъщерите си.
Сина ти няма да остане стар ерген, не се коси. Flutter
Моят съпруг носи потници и не виждам нищо лошо в това. Обичам да му купувам такива секси, като на картинките на Малена. Flutter
Освен това, ми е любопитно, каква е препоръката на жените, които мразят мъже с потници към изпотени мъже в риза-срещу залепването на ризата и прозирането на космите през нея? За мен това е отвратна гледка  Sick
Единственото у потниците, което не харесвам е да бъдат загащени. Sick Успях да отуча този навик у съпруга си Flutter

# 119
  • София
  • Мнения: 3 113
Да, винаги са с потници, освен през лятото.  Simple Smile

# 120
  • Мнения: 834
Обличам му потник, а през зимата тениските от лятото които догодина ще са му малки.

# 121
  • София
  • Мнения: 3 679
Да, обличам и потници, много са и тесни блузките и ако слагам тениска ще и се набира ръкавчето.

# 122
  • Мнения: 4 371
Забавна стана темата, така се и надявах, а не да се хванем за косите Mr. Green
Обличам на Пепи потник, купувам и на мъжа ми. Аз нося пък боди. Баща ми носи потници също и за мен е нормално, а не гнусно. Онзи типаж, който някои описват с плетените обувки и копринената ризка е друго. Но потника си е потник, безценно Mr. Green
Мен пък ми е гадно как някои си обличат пуловер без да сложат нищо отдолу newsm78

...........и прозирането на космите през нея? За мен това е отвратна гледка  Sick
...........
Ми те мъжете на ССФ (хич не се е изтъркала тази дума) се епилират Laughing

# 123
  • Мнения: 934
Не обичам потници-бельо, безсмислени са ми едни такива. Нито топлят като хората, нито пък можеш да се съблечеш по тях, ако се наложи. Ако е за топло, слагам фланелка. По-функционално е.
Когато се носят като нормална дреха, става. С дънки, примерно. Може и с разкопчана небрежна риза отгоре.

# 124
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Не, не му слагам потници. Когато е по-студено (т.е. много студено) му обличам по-плътна памучна фланелка с дълъг ръкав, иначе си ходи с обикновена тениска без нищо отдолу. Спи с пижама пак без нищо отдолу. Потници слагам само лятото когато е много топло, тогава понякога и спи с такива.

# 125
  • Мнения: 151
Да, от около 2 седмици. През лятото - не.

# 126
  • София
  • Мнения: 7 097
Освен това, ми е любопитно, каква е препоръката на жените, които мразят мъже с потници към изпотени мъже в риза-срещу залепването на ризата и прозирането на космите през нея? За мен това е отвратна гледка  Sick

Мъжът ми носи риза без потник, но не съм забелязала да му прозират космите през нея.
Незнам какъв губер трябва да е отдолу, за да прозира  Thinking

# 127
  • Мнения: 2 700
Гледам, пак възниклал спор Mr. Green
На въпроса за децата - ДА, въпреки че имам дъщеря, бельото й е комплект потниче с бикини. Чувства се прекрасно с него, пък и има такива сладки модели...

# 128
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Слагам или потник или тениска. Peace

# 129
  • Силистра
  • Мнения: 288
Да, слагам или потниче или блузка с късо ръкавче /когато е по-студено/

# 130
  • Мнения: 4 371
Гледам, пак възниклал спор Mr. Green

Аз за това исках темата да е в клю-то, защото сега ще мине някой с метлата и ще каже, че сме обсъждали неща не за тоя подфорум Rolling Eyes

# 131
  • Мнения: 202
Обличам му потник, а през зимата тениските от лятото които догодина ще са му малки.
Абсолютно същото правя и аз Peace

# 132
  • Мнения: 8 769
Освен това, ми е любопитно, каква е препоръката на жените, които мразят мъже с потници към изпотени мъже в риза-срещу залепването на ризата и прозирането на космите през нея? За мен това е отвратна гледка  Sick

Мъжът ми носи риза без потник, но не съм забелязала да му прозират космите през нея.
Незнам какъв губер трябва да е отдолу, за да прозира  Thinking
Когато се изпоти, Нати, това питах аз. И не е задължително да е губер. Дай сега да се подиграем на тези, които имат по-обилно окосмяване по природа  ooooh!
Дуци, нека епилиран- полепнала потна риза на кожата->  Sick
За да го казвам, значи съм го виждала, разбирате ли...Явно съм видяла нечии идеални ССФ съпрузи  Mr. Green

# 133
  • Мнения: 1 666

Мен пък ми е гадно как някои си обличат пуловер без да сложат нищо отдолу newsm78

И освен това ми е интересно не им ли боде? На мен ми боцка пуловерът, ако нямам боди под него, независимо колко мека и фина материя е!

# 134
  • София
  • Мнения: 13 206
Да! Купих й много сладки кукленски потничета с тънки презрамки... мадамка голяма е  Flutter Flutter Flutter


Български ли са?

Не. Немски.. за 1,50 лв бройката  Wink Има едно магазинче в София където продават немско бельо нестандартно. Детското няма дефекти. Т.е. има ама за немския стандарт са дефекти.. за нашия не са  Grinning Например потника с по-дебели презрамки дефекта е, че едната презрамка е с 1 мм по-широка  Shocked, че е с 1 см по-къс от стандартния размер и т.н. А иначе са прекрасни. Трикото няма нищо, ама нищо общо с нашето. Тя има и български потници с тънка презрамка, които й седят вече като торби. Немските са по телцето.. Хубави цветове са и са поръбени със сатен. Абе чудесни са.

# 135
  • Мнения: 4 371
Е, редно е да кажеш къде е магазина Mr. Green

# 136
  • Мнения: 46 508
Освен това, ми е любопитно, каква е препоръката на жените, които мразят мъже с потници към изпотени мъже в риза-срещу залепването на ризата и прозирането на космите през нея? За мен това е отвратна гледка  Sick


На мен мъж с риза ми е отвратителна гледка, та до прозиране не стигам, гледам погледът ми да е далече  Mr. Green

# 137
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Освен това, ми е любопитно, каква е препоръката на жените, които мразят мъже с потници към изпотени мъже в риза-срещу залепването на ризата и прозирането на космите през нея? За мен това е отвратна гледка  Sick


На мен мъж с риза ми е отвратителна гледка, та до прозиране не стигам, гледам погледът ми да е далече  Mr. Green

  Това пък защо,какво им е на мъжете с ризи?

# 138
  • София
  • Мнения: 13 206
Е, редно е да кажеш къде е магазина Mr. Green

Магазина е на Симеон. Ако се тръгне от Ботев по посока пазара магазина се намира отляво на ъгъла на първата пряка. Пише "Немско бельо". Предупреждавам.,  изглежда ужасно самия магазин... но кат се влезе вътре жените са много учтиви и вадят всичко от даден размер да се избре. Имаше и фланелки. Но моите наблюдения са, че потничетата са за момичета основно, защото няма бели, поне за нашия размер (аз взимам 116 за 4 г. и половина). Цветовете са резеда, лилаво, розово. Имам снимки, мога да кача, но довечера да видите за какво става дума  Wink

# 139
  • София
  • Мнения: 7 097
Когато се изпоти, Нати, това питах аз. И не е задължително да е губер. Дай сега да се подиграем на тези, които имат по-обилно окосмяване по природа  ooooh!

Да, и аз, за когато се изпоти отговорих  Grinning
Въпрос на вкус е - за теб не е проблем прозиращ под риза потник, за мен пък не е естетично. Няма нужда от спор тук. В спора няма да променим естетическите си възприятия и вкусове.

# 140
  • Мнения: 46 508
... Това пък защо,какво им е на мъжете с ризи?

Нищо им няма, просто не са по моя вкус Grinning

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Слагам.
Още сме с памперс, има и бодита от пролетта, които още й стават, но й купих потничета, по-удобни са, особено като я слагаме на гърнето. Иначе се мъча по половин час да й откопчея и после закопчея копчетата на тия бодита, а тя рита, мрънка и т.н.

# 142
  • Варна
  • Мнения: 2 388
На въпроса за децата - ДА, въпреки че имам дъщеря, бельото й е комплект потниче с бикини. Чувства се прекрасно с него, пък и има такива сладки модели...


 Peace
детските комплекти с Winx и фероите на дисни са много салдурски.

# 143
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Обличам.

# 144
  • Мнения: 1 640
Потник-рядко,блузка тънка с дълъг ръкав,т.е.,блузка-бельо.

# 145
  • Мнения: 2 255
Да, в студено време  Peace

# 146
  • Мнения: 4 473
Не съм фен на това бельо. Обличам потник на Гергана само, когато блузката и е широка около врата и тениската ще се вижда.

# 147
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Да,слагам.А ако стане много студено ще минем на тениски.

# 148
  • Мнения: 7 201
Слагам да, с изключение на лятото, през другите сезони носи потник и слипче.
PeaceИ ние по същия начин.

# 149
  • София
  • Мнения: 676
Слагам да, с изключение на лятото, през другите сезони носи потник и слипче.
  Процедирам и аз така  Peace

# 150
  • Мнения: 368
По принцип не харесвам потници въобще - но напоследък му обличам такива по дълги иначе вечно му е гол кръста.

# 151
  • Мнения: 1 014
Обличам, но само през студените месеци. Не мога да си представя да му облека блузка с дълго ръкавче и под нея да няма потник.

# 152
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ами слагам, въпреки,че не харесвам много. Зимата предпочитам тениска като долно бельо.
Не мисля, че това ще му повлияе и като порасне ще е тип "чичка с потник"  Sick

# 153
  • Мнения: 8 769
На мен мъж с риза ми е отвратителна гледка,
Shocked А мъж с костюм? Или казваш, под сакото да носи фланелки с къс ръкав?  Sick
Никол, влез в час! Grinning

# 154
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Да.

# 155
  • София
  • Мнения: 13 206
На мен мъж с риза ми е отвратителна гледка,
Shocked А мъж с костюм? Или казваш, под сакото да носи фланелки с къс ръкав?  Sick
Никол, влез в час! Grinning

 hahaha hahaha hahaha Само си го представих! УжасТ. Или пък официална риза и отдолу фланелка  Crazy Crazy да се вижда ръкавчето отдолу  Laughing Laughing

А по въпроса за зетьовете. Аз съм казала тежко и горко на тоз дето вземе моето чудо-юдо... и да носи потник и да не носи тя ще си го избира  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 156
# 157
  • Мнения: 4 451
И аз обличам на дъщеря си. През есента, зимата и пролетта задължително.

# 158
  • Мнения: 1 069
Задължително, освен през лятото!

# 159
  • Мнения: 2 910
Да, обличам.

# 160
  • София
  • Мнения: 1 326
Да, слагам- това си е бельо и целта му е предполагам да попива потта

# 161
  • Мнения: 8 505
Да.А също и блузки с дълъг ръкав ако е много студено или ако горната блуза е тънка.Всъщност-само тениски не ползвам като бельо.

# 162
  • където има любов
  • Мнения: 307
Да!

# 163
  • София
  • Мнения: 9 468
Да, обличам и на двамата.
И какво?! Wink Thinking

Сега очаквам следваща тема: обличате ли потници на момичетата си, защото 'нам какво си..... newsm50 offtopic

# 164
  • Мнения: 4 371
Да, обличам и на двамата.
И какво?! Wink Thinking
Ако беше прочела цялата тема, щеше да знаеш какво Wink

# 165
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Да, обличам и на двамата.
И какво?! Wink Thinking
Ако беше прочела цялата тема, щеше да знаеш какво Wink

Да-да! Аз още някъде на 2-ра стр. попитах "и какво?" и нищо!  Mr. Green

# 166
  • Мнения: 4 371
Точно на 2-ра съм писала Wink

# 167
  • София
  • Мнения: 9 468
Да, обличам и на двамата.
И какво?! Wink Thinking
Ако беше прочела цялата тема, щеше да знаеш какво Wink
Точно защото прочетох цялата тема, отговорих. Wink
И затова попитах, дали ще следва и тема за момиченцатата...
Че като ги обличаме с потници от сега, сигурно и те трябва да останат стари моми, по логиката ти.... newsm78

# 168
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Обличам, да.

# 169
  • София
  • Мнения: 26
Да слагам.

# 170
  • Мнения: 4 414
обличам и потник - сега има много симпатични комплектчета с разни сладурски картинки.
няма да остане синът ти стар ерген! Wink според мен, 98% от моите набори са носили потници като малки, ама аз нямам ни един познат на съзнателна възраст, който да ходи с потник Naughty

# 171
  • Мнения: 353
Да,обличам .

# 172
  • София
  • Мнения: 4 294
Да  Peace

# 173
  • София
  • Мнения: 3 688
Да.А също и блузки с дълъг ръкав ако е много студено или ако горната блуза е тънка.Всъщност-само тениски не ползвам като бельо.
това е и моето мнение:)

# 174
  • Мнения: 3 356
Обичам.А като стане много студено ,вместо него слагам долна блузка с дълъг ръкав,тъничка.

# 175
  • Мнения: 1 234
Да, слагам  Peace

# 176
  • Мнения: 240
Да обличам потници.

# 177
  • Мнения: 4 371
............по логиката ти.... newsm78
Логиката ми се лута и за това пуснах тема Laughing

# 178
  • Мнения: 6 039
............по логиката ти.... newsm78
Логиката ми се лута и за това пуснах тема Laughing

изобщо ЛИПСВА логика, ама пък темата стана смешна Joy

# 179
  • Мнения: 46 508
... Или казваш, под сакото да носи фланелки с къс ръкав?  Sick ...

Не разбира се  Crazy исках да кажа, че ми е противно официалното облекло като цяло, а не че трябва да слага тениска под сакото  Laughing

# 180
  • Мнения: 8 999
Естествено, че им обличам. Преценя ли, че е време и аз да си сложа нещо под блузата, което да "огащя" старателно, веднага слагам и на децата. Тениски не им обличам под блузите, защото се подават, стърчат и се набръчкват отдолу. Предпочитам нещо фино с презрамки.

# 181
  • Мнения: 402
Да, обличам. Смятам, че така му е по- приятно и по-топло.

# 182
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Да, обличам. И лете и зиме. Само че през лятото няма друго отгоре  Wink Зимата хем не й е студено на гърба, хем не се бръчкат допълнителни ръкави отдолу.

# 183
  • София
  • Мнения: 1 456
Да! За по- хладните летни дни бях купила летни потничета с много тънки презрамки.
Дойде ли септември обаче, задължително слагаме потник 100% памук с тениска скъсо ръкавче и блузка с дълго.
Това ни е долното бельо за през есен-зима.
Още си ходим с памперс, но в яслите с боди не може и затова още от 1,6 г. минахме на потник с гащета.

# 184
  • Мнения: 186
И ние вече минахме на потничета.Когато махнахме памперса,а ивече сме на ясли ,минахме на потничета.Практични и удобни са,а и зимата е по-топло на детенцето.За зимата имаме едни трикотажни от пан .Много топло държат на кръстчето,не запарват а и тя много си ги харесва-мекички и удобни.

# 185
  • Мнения: 3 611
Като беше бебе му слагах боди, zа да не се раzгащва, ама сега е вече голям и чурулика сам, та е с потник  Grinning

# 186
  • Мнения: 3 929
Да, обличам. Сега например го обличам с потник, отгоре тениска и най-отгоре - блуза с дълъг ръкав.

# 187
  • Мнения: 8 917
Да, обличам когато е студено.

# 188
  • Мнения: 1 187
Да, обличам потници.

# 189
  • Мнения: 2 309
Обличам...

# 190
# 191
  • Мнения: 5 362
Обличам потници Peace

# 192
  • Мнения: 3 271
Разбира се, че да  Peace

# 193
  • Мнения: 71
да слагам  Peace

# 194
  • Мнения: 801
Да слагам, но през лятото Grinning
Децата се разболяват от вируси и топло, а не от студеното.

# 195
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
да, или потник, или тениска

това е и моят отговор  Hug

# 196
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
сега и по причината да се пусне темата:
не мисля, Дуци, че на децата ще им се отрази за в бъдеще това дали сега им обличаме потници или не
мъжът ми няма нито един потник, ако му подаря - ще се обиди, но това си е негово мнение и отношение, не аз съм тази, която му го е натрапила
с една дума - аз нямам нищо против мъж с бял потник /в темата видях страшни пичове/
но мъжът ми носи само тениски с къс ръкав

# 197
  • Сливен
  • Мнения: 197
Да обличам му потничета.

# 198
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Боди потник.

# 199
  • Мнения: 5 393
Предпочитам бодитата, но откакто тръгна на ясла му обличам потник-по-удобно е за лелките и сестрите там.

# 200
  • София
  • Мнения: 632
да,обличам потници.

# 201
  • Мнения: 282
да обличам му,понякога слагам тениски

Общи условия

Активация на акаунт