Търся компания за 6 год си син, който говори японски

  • 865
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте,

синът ми (на 6 години) се роди в Япония и говореше много добре японски, но откак сме се върнали в Бг го забравя поголовно. Търся му детска компания за игра, в която да практикува езика.
Моля пишете ми на milmirmar@yahoo.com

# 1
  • Мнения: 753
В нашият град живеят  японски семейства с децата си - татковците работят по проект в Марица Изток 2 - предполагам че ще са тук още 3-4 години, така че заповядай да живеете в нашият град Hug

# 2
  • Мнения: 1 017

Привет  Grinning

Ако не се лъжа има посолство на Япония в България  newsm78
Ако е така, обърни се към тях: синът ми при 4 месечен престой в София посеЩаваШе няколко пъти финското посолство, където имаШе организирани занимания за деца, финландчета, на семействата на живееЩи в България финландци. Занимавали са ги на фински, играли са и комуникирали на фински.

Предполагам, чЕ неЩо подобно може да се организира и в Японското посолство/център/група, и т.н....


Успех  Hug

# 3
  • Paris
  • Мнения: 1 727
milmirmar, извинявам се за оффа, но съм страшно любопитна относно японското възпитание на деца. Би ли споделила с нас?

# 4
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 337
Много се кефя на този език, ама много труден ми изглежда говоримо, а още по-труден писмено.

# 5
  • Мнения: 5
Blagodarya za pokanata za Stara Zagora i drugite idei. Shtom kazah na sina mi che ima yapontzi v Stara Zagora i toi kaza da otivame vednaga...
Kolkoto do yaponskoto vazpitanie na detza az byah mnogo dovolna- sinat mi tragna na yasla ot 5 mesetza- v yaslata imashe mnogo uchiteli ot mazhki pol- mladi i stari- edin svireshe na kitara na bebetata, drug im risuvashe, praveha im neshto kato kuklen teatar, v koito se pokazvat rachno izrisuvani kartinki golyam format i uchitelyat gi ozvuchava. Programata beshe mnogo raznoobrazna - imashe piyano v zalata v koyato igraeha i zhivotni v gradinkata, koito te hraneha i se grizheha za tyah. Kato si tragnahme ni podariha album, v koeto vsyaka maika beshe napisala po neshto za spomen, a deteto beshe narisuvalo po neshto. Toi si spomnya s golyama nostalgiya za tam i e podkokorosal vsichki detza ot bg detska gradina da gi vodi v Jp!!!

Общи условия

Активация на акаунт