Модната линия на Александра Раева?!?!?!

  • 16 847
  • 127
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 039
Пишеше в Монитор, 4е и в Шумен има магазин, някой да знае каде?

официално на сайта им пише Варна, София, Дупница, Велико Търново и Пловдив

# 91
  • Мнения: 3 782
Пишеше в Монитор, 4е и в Шумен има магазин, някой да знае каде?
Ако има магазин ще е много хубаво. Искам да го посетя. Peace

# 92
  • Мнения: 281
Пишеше в Монитор, 4е и в Шумен има магазин, някой да знае каде?
Ако има магазин ще е много хубаво. Искам да го посетя. Peace

Скоро ще отвори, в един търговски център е. В началото на главната улица.

# 93
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
ХХххммм  newsm78
Тази тема ми стана интересна! Това, което видях от дотук публикуваните снимки на моделите на Алекс....определно ще има и нещичко за мен. Не си падам по българските марки (а и откакто има Молове, съвсем съм ги зачеркнала), но тази "марка" ще я проуча още утре  Wink и ще докладвам  Hug

# 94
  • Мнения: 1 107
Дрехите са много хубави, за съжаление аз когато бях влязла ми хареса нещо, което само по себе си беше хубаво, но на мен не ми отиваше, а от другата блуза, която харесах имаше само големи размери. Вие ме подсетихте да мина скоро да погледна, но като гледам дискусията сигурно пак ще има дефицит от малки размери Laughing

# 95
  • Мнения: 4 435
ХХххммм  newsm78
Тази тема ми стана интересна! Това, което видях от дотук публикуваните снимки на моделите на Алекс....определно ще има и нещичко за мен. Не си падам по българските марки (а и откакто има Молове, съвсем съм ги зачеркнала), но тази "марка" ще я проуча още утре  Wink и ще докладвам  Hug


Чакам да докладваш утре. Grinning

# 96
  • Мнения: 677
Не мога да разбера защо просто не питате Кошничката?! Та нали е разследващ журналист и би трябвало вече да знае всичко.

# 97
  • Мнения: 4 435
Не мога да разбера защо просто не питате Кошничката?! Та нали е разследващ журналист и би трябвало вече да знае всичко.
rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 98
  • Мнения: 6 039
Не мога да разбера защо просто не питате Кошничката?! Та нали е разследващ журналист и би трябвало вече да знае всичко.

че какво има за разследване?
то ние оправихме цялата фамилия Раеви Crazy

# 99
  • Мнения: 13 512
Не мога да разбера защо просто не питате Кошничката?! Та нали е разследващ журналист и би трябвало вече да знае всичко.

че какво има за разследване?
то ние оправихме цялата фамилия Раеви Crazy
Ами -да...щом и до Мелани стигнахте... Joy

# 100
  • Мнения: 1 941
Сопранов, ще дойда и ште плесна накрая....

# 101
  • Мнения: 6 039
Сопранов, ще дойда и ште плесна накрая....

той на алкохол и бой носи

направо го гръмни  #2gunfire Joy

# 102
  • Мнения: 2 323
Не мога да разбера защо просто не питате Кошничката?! Та нали е разследващ журналист и би трябвало вече да знае всичко.

че какво има за разследване?
то ние оправихме цялата фамилия Раеви Crazy
Ами -да...щом и до Мелани стигнахте... Joy

А-а-а не сме, не сме  Naughty Само сестрата не оправихме как се казва  Mr. Green

# 103
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
И в Шумен има магазин. Нещо не съм очарована.

# 104
  • Мнения: 4 435
И в Шумен има магазин. Нещо не съм очарована.


Какво имаше в магазина?Аз много харесах тези рокли от ревюто.Деловите неща просто неса моя стил,малка съм за тях.

Общи условия

Активация на акаунт