за гаврата на моето тяло с мен

  • 2 625
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 295
Здравейте, преди време открих форума и поисках съвет дали да започнем да си правим изследвания с приятеля ми след пет месеца неуспешни опити за забременяване, във тази връзка благодаря много на тези, който ми отговориха. Лятото пътувахме много, така, че не можах да се организирам чак до средата на август и за моя неприятна изненада установих, че това, че аз съм намерила време да се обадя по телефона в клиника, не значи, че ще имам час за преглед след една седмица. В Надежда ми предложиха час за февруари 2008, а в София за октомври тази година. Естествено записах в София. Вчера ми беше прегледа и като тръгнах да си преписвам датите на менструация предишната вечер видях, че ми закъснява с няколко дена. С бебеправене се занимаваме от февруари месец и до сега никога не бях имала каквото и да е закъснение. Менструацията ми макар и не като по часовник е редовна с максимум един- два дни разлика, но никога не е била повече от 27 дни, а вече беше 30-тия.Тънка надежда покълна в моята душица, но не си направих уринален тест, защото на другия ден щях да ходя на преглед и ако имаше нещо щеше да се види. Д-р Владимиров, ни разпита, а мене ме прегледа с ултразвук и нищо. Тънката надежда очакваше донякъде да ми каже, ама вие всъщност сте бременна. Каза ни, че нещата за момента изглеждат нормални,и ако искаме да си направим първоначални изследвания за потенциални проблеми. Назначи на приятеля ми спермограма, а на мене хормони и проследяване на проходимостта на тръбите и тръгнахме да си ходим. Аз не се сдържах и му казах, че имам малко закъснение и искам да си направя кръвен тест за бременност, който той веднага ми назначи. Взеха ми кръв и ми казаха, да се обадя след три часа. През това време душичката ми место не си намираше между вече не толкова тънката надежда и отчаянието. Обадих се на доктора за резултата, но той вече беше излязал от клиниката и ми каза да звънна там. Рецепционистката не можа да ми намери резултатите и ми каза да се обадя утре - демек днес. Това ми донесе още половин ден трепетно очакване, но се оказа напразно. Д-р Владимиров днес ми каза, че теста е отрицателен. А сутринта като говорих с него още не ми беше дошло и ставаха 31 дни. В това се състои гаврата на моето тяло с мен. Знам, че повечето от вас са преживели къде по-големи гаври, но просто ми стана много криво днеска и имах нужда да си излея душата някъде.

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Съжалявам,миличка!Дано следващото ти закъснение е за девет месеца!!!

# 2
  • Мнения: 2 120
Само ти пожелавам едни добри резултати от изследванията и да не се налага да влизаш в нашия отбор. Успех.

# 3
  • Мнения: 2 422
Съжалявам Sad а между другото да питам казваш че още не ти е дошло  newsm78

# 4
  • Мнения: 939
 Laughing тези хормонални гаври миналата година изпитах три пъти на гърба си. Въпрос на стрес, напрежение и какво ли не. Хормоните могат да си играят както си искат. Успех!

# 5
  • Мнения: 4 324
Уфффф Sad Съжалявам.
Единият вариант за това е цикъла да е ановулаторен и в резултат на което менструацията да закъснява - случва се на всеки 12 - 14 цикъла и е нормално.
Трябвало е преди прегледа да кажеш на д-ра за закъснението ти, ама карай ... Обади му се по телефона за консултация - питай го какво да правиш.
Ако искаш премери си БТ. Ако е минала овулацията БТ ще е висока.

# 6
  • Мнения: 1 950
Съжалявам за нервите, които хабиш в момента. Хубаво е било да кажеш на доктора, че ти закъснява. Хубаво е било той също да те пита кой ден от цикъла ти е в момента. При прегледа не каза ли, че ти предстои скоро менструация, или нещо подобно? За да си по-спокойна пусни още един тест, ако тези дни не ти дойде, стават и грешки понякога.

# 7
  • Мнения: 3 010
Аз може ли най-нахално да попитам тук нещо?! Ами зна4и, преди 3 месеца имах една извънматочна, отстранена с лапаро запазена тръбата. Този месец от петък съм с променено на цвят те4ение- бежово, направих кръвен в понеделник- 0.00 резултат и днес със силни болки и кръвенисто те4ение уж ми дойде, но мие  толкова слабо и така воднисто, 4е..... newsm78 незнам какво да мисля, гърдите не ме болят, дали е бил ановулаторен цикъл?! За протокола с цикъл от 28 до 40 дена съм, а днес ми е 33 ден /ден за леля/

# 8
  • Мнения: 1 224
Денди и аз имах ановулаторен този цикъл. И мен не ме боляха гърдите грам, не ме боля хич като ми дойде (никви ПМС), но си ми е обилничко, макар воднисто дет викаш. Ама аз преди това пиех Дуфастон и от него лигавицата се лющи на парцали направо после та знам ли??? Но като нищо да е било ановулаторен и при теб (закъсня ми с 3 дни).
Успех !!!!!

# 9
  • Мнения: 295
 Hug Благодаря ви за милите думи. На въпросите - казах на доктора още при прегледа, че ми закъснява няколко дни и той заради това ми пусна теста. След отрицателния резултат, той също ми каза, че се случва понякога и ако не ми доиде още една седмица да се обадя. Обаче няколко часа след като пуснах поста лелката доиде и при това направо ме прегази. Иронията е, че се зарадвах, защото без бебе и да не ти идва, значи има някакъв друг проблем. По повод ановулаторния цикъл - може и това да е, но при мене ПМС беше здрав. Бях се подула като плондир и гъдите щяха да ми се пръснат. А снощи така ме болеше, че не можах да заспя до три часа. Течението също си изглежда нормално - не ми е по-воднисто. Знам, че такива работи се случват, че и къде по-гадни, просто вчера ми изпушиха бушоните и имах нужда да споделя. За това благодаря още един път. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 951
Денди, май си се наплашила мила, щом вднага си направила кръвен... Може да е ановулаторен, а може и просто хормоните да са ти още объркани. Понякога и аз имам такова бежово зацапване преди цикъла. Успех и  Hug

Cerera, радвам се че си се успокоила  Grinning

# 11
  • Мнения: 975
cerera,мила не губи надежда .Сега поне си спокойна.Успех ,дано не дочакаш следващия месец. Hug Praynig

# 12
  • Мнения: 295
Мерси Пантерка. Сега съм още по-спокойна за момента. Вчера бях при д-р Владимиров и резултатите от изследванията ни са задоволителни. Много ме беше страх ,че спермограмата ще е лоша, но се оказа приемлива. Моите тръби са проходими, хормоните ми що годе в норма. Бързам да кажа, че не пиша точни резултати защото изследванията ни останаха в клиниката. Заключението на д-рВладимиров беше да пробваме още два три месеца естествено и ако нищо не стане да направим инсе. Аз го питах не може ли направо инсе защото много се изнервих в последно време и искам да играя на сигурно и той каза, че може. Обаче приятеля ми се успокои и сега иска да продължим естествено. Ако го натисна ще се навие за инсе, но и аз още не съм решила 100% какво да правя.

# 13
  • Мнения: 7 716
Защо изследванията ви останаха в клиниката? Практиката е е да се дават на пациентите.  Laughing

# 14
  • Мнения: 295
zashtoto kazah che iskam inse i mi napraviha papka. suzhaliavam za maimunitsata no kirilitsata neshto mi izchezna

Общи условия

Активация на акаунт