ФОНД И АЗ СЪМ ЧОВЕК-ЗА ИЛИ ПРОТИВ

  • 7 448
  • 114
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 043
естествено, че ЗА.
И аз съм човек  bowuu
Абсолютно за  Peace

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
Много хубав фонд, моята заплата си е в него, а парите които мъжа ми изкарва са общи Simple Smile

# 77
  • Варна
  • Мнения: 428
Твърдо ЗА!

# 78
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
Бива , бива  да си има такъв фонд  Peace

# 79
  • Мнения: 142
И двамата имаме такъв фонд и не са тайна.
Всеки си дойде с неговия.
Парите ни са общи, неговата заплата е в началото на месеца, моята по-към края.
И двамата в зависимост от месеците заделяме по-нещо.
Моята преди отиваше за по смекчаване на цената на покупките ми /живеех доста богато като тинейджърка  Embarassed/ сега основно купувам за детето. Все се изкушавам да купя някоя красота.
А мъж ми пък е живял доста скромно, и за да не го дразня както казах с фонда си помагам да си купувам каквото искам на цени каквото той харесва. Е не пръскам пари като полудяла, гледам да се съобразявам и пазарувам само когато наистина имам нужда от нещо и в много много редки случаи когато нещо ми хареса ужасно много.

Не виждам нищо лошо в този фонд и мога да ви кажа, че доста мъже го имат. В работата имаме 10-на мъже, все семейни още като не омъжена ми разказваха как имат такъв фонд. /Бях касиерка и все си бъркаха служебните с фондовите пари  Grinning

# 80
  • Мнения: 188
ЗА!
Мъжът ми знае, че имам мой си фонд.

# 81
  • Мнения: 388
Против съм!

# 82
  • Мнения: 165
 Laughing определено съм за  bowuu,но в повечето случаи децата са с приоритет!!!

# 83
  • Мнения: 186
И аз съм "ЗА"такъв фонд.Друго си е като имаш някой лев на страна за черни дни,но въпросът е за какво ще го използваш.Аз си имам ,ама май пак за децата отива.Все ми се иска да ги зарадвам с нещичко.

# 84
  • Мнения: 1 006
И аз съм "за" такъв фонд. PeaceНо нещо не мога да заделя за него Rolling Eyes

# 85
  • Мнения: 4 733
 "За" съм, с тази разлика че когато успея да си заделя нещо никога не го крия.

# 86
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
И аз съм "за" такъв фонд. PeaceНо нещо не мога да заделя за него Rolling Eyes
И при мен се получава така,отделям а после все до тях опираме и един омагьосан кръг се получава ooooh!

# 87
  • Мнения: 34
Защо пък не!Само да има желание човек... може да направи чудеса  този фонд!

# 88
  • Мнения: 2 759
                   За  Peace. Имах си отпреди началото на връзката, беше явен. След раздялата въпросния фонд мина в дълбока нелегалност. Чувствам се защитена. Не го ползвам, събира прах и лихви...

# 89
  • Мнения: 884
Имам всичко , което пожелая-или си го купувам , или ми го купува милото, нямам нужда от такъв фонд.

Общи условия

Активация на акаунт