Депилираща пяна- каква?

  • 11 103
  • 29
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
  • Мнения: 3 672
Преди време една приятелка ми зае депилираща пяна ,с която си обезкосмих напълно интимната зона
Хубавото й беше това ,че само се напръскваш,оставяш 3-5мин и отмиваш с душа.Ставаш гладка като бебешко дупе Crazy
Много ми хареса и после го няма сърбежа при растежа на космите Close
Но....я няма в България Cry
Търсих и всички които проверих са на принципа на "щуренето" с шпатула...ама не ми се иска да го правя на най-интимните си части ...
Затова нека който знае за такава депилираща пяна само с измиване да драсне някой ред,ПЛИИИЗЗЗЗ Praynig
п.с.Не ми се иска с кола маска- не понасям болката отдолу,въпреки че навсякъде все така се епилирам или с епилатор Rolling Eyes

# 1
  • София
  • Мнения: 3 672
Никой ли не ползва депилираща пяна?
Не сте ли чували поне за такова чудо
 Cry Cry Cry

# 2
  • Мнения: 3 622
Ползвам депилиращата пяната на VEET

# 3
  • Мнения: 444
А дали такива депилиращи пяни стават за бременни  newsm78

# 4
  • Мнения: 3 622
Мисля че няма проблем

# 5
  • по света
  • Мнения: 1 587
Ползвам депилиращата пяната на VEET
Аз ползвам същата.

# 6
  • Мнения: 4 435
И аз същата.

# 7
  • Мнения: 1 906
Само един вид ли е на Veet  Thinking ? Май съм виждала няколко цвята. Вие коя точно ползвате?

# 8
  • София
  • Мнения: 3 795
Колко време ви държи ефекта от пяната? Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 3 622
Само един вид ли е на Veet  Thinking ? Май съм виждала няколко цвята. Вие коя точно ползвате?

Аз ползвам зелената с Алое

# 10
  • Мнения: 17 407
Ползвам на Strep- супер е.

# 11
  • Мнения: 3 312
а колко струва  newsm78

# 12
  • Мнения: 3 622
Тази която ползвам на Veet  струва 12 лв.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 672
Момичета тези пяни на Veet и Strep използвали ли сте ги за интимно почистване/цял триъгълник/?
Защото на мен ми трябва за там и не ми се иска да махам с шпатула ,а само да измия с душа
Дали става така? Аз като прочетох на една от тях/ не помня на коя/ пишеше че се маха пяната с шпатула? newsm78 Thinking

# 14
  • Мнения: 17 407
Точно за там съм ползвала депилиращ крем и пяна на Стреп( и не само). Никога не съм ползвала шпатула.

# 15
  • по света
  • Мнения: 1 587
Момичета тези пяни на Veet и Strep използвали ли сте ги за интимно почистване/цял триъгълник/?
Защото на мен ми трябва за там и не ми се иска да махам с шпатула ,а само да измия с душа
Дали става така? Аз като прочетох на една от тях/ не помня на коя/ пишеше че се маха пяната с шпатула? newsm78 Thinking

За това го ползвам после се измиват космите,но аз по принцип изчаквам повече време от посоченото.Харесвам зеления Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 3 672
Благодаря ви- ще си взема един от двата вида и ще докладвам
 Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 1 541
Благодаря ви- ще си взема един от двата вида и ще докладвам
 Hug

не разбрах -за бременни ж 9-ти месец става ли? newsm78

# 18
  • Мнения: 274
а един флакон пяна за колко пъти ви стига?

# 19
  • Мнения: 1 243
Колко дни остава сравнително гладичко или космите си растат нормално бързо - все едно са премахнати със самобръсначка?  newsm78

# 20
  • Мнения: 3 622
а един флакон пяна за колко пъти ви стига?

Зависи за къде я ползваш

# 21
  • София
  • Мнения: 1 176
а един флакон пяна за колко пъти ви стига?
Зависи за коя част на тялото го ползваш, да.
Аз примерно с прекосили ще си изчистя и двата крака и нещо друго Grinning, понеже трябва да се намаже плътно.
Пробавала съм зелен и оранжев /плодов мисля беше/ VEET

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 180

не разбрах -за бременни ж 9-ти месец става ли? newsm78
[/quote]


И аз това искам да питам newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 1 176
На флакона не си спомням да е пишело, че не се препоръчва за бременни, ама знам ли newsm78

# 24
  • Мнения: 3 622
Току що прочетох указанията за ползване и никъде не пише, че не е подходящ за бременни. Аз като бях бременна също се правих с депилатоар и съм нямала никакви проблеми

# 25
  • Мнения: 1 906
...
Зависи за коя част на тялото го ползваш, да.
Аз примерно с прекосили ще си изчистя и двата крака и нещо друго Grinning, понеже трябва да се намаже плътно.
...

Много малко ми се вижда Thinking .

# 26
  • Мнения: 3 459
Цитат
Момичета тези пяни на Veet и Strep използвали ли сте ги за интимно почистване/цял триъгълник/?
Когато се използва за целия триъгълник не е ли възможно да се получат някакви инфекции или обриви,абе въобще има ли някакви странични ефекти,все пак това си е доста чувствителна зона  newsm78.

# 27
  • Мнения: 8 917
Когато се използва за целия триъгълник не е ли възможно да се получат някакви инфекции или обриви,абе въобще има ли някакви странични ефекти,все пак това си е доста чувствителна зона  newsm78.

Едва ли някой може да со плаче от обриви и т.н. Същата чувствителна кожа се третира и с интимен шампоан, но странични ефекти няма, нали Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 3 672
Момичета подновявам си темата,понеже си взех пяна на Стриип- розова.
Влязох в банята и...се наклепах Crazy
дали не трябваше да се слага на суха кожа? newsm78
Нещо не се получи очаквания ефект- сложих обилно количество/повече дори от тази която ползвах на приятелката си/ ,изчаках около 10мин....и измих- не стана гладко,дори и останаха косми #Cussing out #2gunfire
Какво не направих както трябва?
Нека някой ползвал тази марка ,ми обясни подробно цялата процедура ПЛИЙЗЗЗЗ Praynig Praynig Praynig

# 29
  • Мнения: 64
Аз от време на време поради технически проблеми с лазер епилация се наложи да си чистя космите и изпробвах всички депилатоар кремове.Алергична съм към тях.В началото имаше само сърбеж и мажех обилно с хидратиращ крем,но после започна да щипе и да прави зачервявания с корички по една седмица.А аз сменях марката и пак същия ефект.Кажете някой ако е имал алергия към пяна.Досега не съм ползвала -да се самобичувам ли отново с нещо което ще ми донесе грижи.Бременните-внимавайте -алергията е гадна,ако си я докарате много лошо боли и сърби и ..

Общи условия

Активация на акаунт