Дудунчо и Дуденце

  • 6 461
  • 142
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Влизам в една тема и виждам,че я преглеждат в момента дудунчо и дуденце.Вчера ми направи впечатление една госпожа с ник Дона Бонбона.Я,казвам си,защо Дона се е прекръстила на бонбона?А то,друга Дона.Страшно объркващо за мен,едва започнах да различавам никовете.Вие обърквате ли се понякога?Толкова еднакви имена.Съжалявам,че в момента не се сещам за други примери.Но аз се притеснявам,ако се скарам виртуално с дудунчо,дудунка,дудулинка,дунда ,дундуня или фондуня,например,как ще запомня името,че да го заобикалям отдалеч,когато го срещна?Виж,ако се скарам с Дафодил ( Heart Eyes),тогава ще е лесно.

ПП Дудунчо и Дуденце,използвах имената ви в заглавието си съвсем чистосърдечно.Нищо лошо не целя,разберете ме правилно.

# 1
  • Мнения: 5 468
"Дуда" викаме на оназ работа на Гери Wink. И като й кажеш нещо друго, тя достолепно казва: "Аз нямам ....еди какво си.., аз имам дуда!"

# 2
  • Мнения: 7 837
Навремето ме бъркаха с Касиди  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 3 447
Я,казвам си,защо Дона се е прекръстила на бонбона?
Защото съм сладичка, Шанел  Joy
В един момент бърках Прасчо и Прасенце  Embarassed Ама и аватарите им бяха почти еднакви. И както се дърлях с Прасенце в поредица от теми, така изведнъж попаднах на много смислени нейни писания в Литературен клуб. Бре, викам си, Прасето хич не било толкова кухо, колкото изглежда. След няколко дни се усетих, че всъщност съм чела Прасчо и нещата си дойдоха по местата  Laughing

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Аз пък съм фенка на пипетата- пипинка, пипилота, пипи, пипинце, пипенце, пипипи2468
супер много са!

# 5
  • Мнения: 1 666
Мдааа, веднъж даже обърках себе си.... hahaha
Една потребителка беше цитирала eis, а eis и els не се различават много, когато си късоглед. Та мигах, мигах, чудих се кога пък съм го писала това и накрая прогледнах!

# 6
  • Мнения: 1 733
Има още Буболина, Bubilina( Heart Eyes), bubinka ..... Simple Smile

# 7
  • Мнения: 25 441
И аз много народ бъркам, все си мислех, че е от пустата ми склероза, ама на, не съм била единствена. Ох, благодаря ви, отдъхнах си!  Hug

# 8
  • Мнения: 2 161
Има и chanell.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 865
Аз известно време имах проблем с Пухчовците и производни съответно на кирилица и латиница.
Сега понякога се шашкам от потребител yyanita, ама като се сетя, че започнах да използвам кирилица за ника си (благодаря, Анда) и всичко си идва на мястото.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 875
Един ник  pukanka Всеки път го чета  путанка  Mr. Green /с ударение на първото А/

Има и един ник ЦИЦИ,  Mr. Green

Нещо лично Peace просто като ги видя и ме напушва смях Mr. Green

# 11
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Като видя в списъка Мина, си мисля, че е тази Мина Peace А сигурно други пък си мислят обратното Thinking

# 12
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Навремето ме бъркаха с Касиди  Rolling Eyes
Аз още не съм сигурна коя от двете е писала еди какво си Blush

# 13
  • Мнения: 2 401
На мен пък ми е много странно, че отделяте такова значение на никовете. Че да ги помните и да ви пука на кой какво казвате.  Аз имам 2-3 ника, които просто са ми се набили в очите и това е. Винаги си пиша, това, което ми е на сърцето и не гледам кой е автора на поста.

# 14
  • Мнения: 2 891
Успявам да се ориентирам. На Maatete, като и видя ника и все си представям лелка, дето си развява циците  Mr. Green Да си имам въображението!

# 15
Навремето ме бъркаха с Касиди  Rolling Eyes

Аха.. и аз скоро разбрах, че сте две  Crazy Crazy ooooh!

# 16
  • Мнения: 442
62 281 потребители, все пак. нормално е.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Чудя се ня някои мноого стари потребители защо си променят никовете като долни гащи.

# 18
  • DE
  • Мнения: 967
Има ли друга мимоза???

# 19
  • Мнения: 7 837


Аха.. и аз скоро разбрах, че сте две  Crazy Crazy ooooh!

Прощавам ти, защото си новак и трябва да съм мила с теб  Grinning

# 20
  • Мнения: 2 161
Чудя се ня някои мноого стари потребители защо си променят никовете като долни гащи.
Ами за да не си променят прическите сигурно.Единствено за Деяна3 съжалявам,че го промени ника си.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 865
Кога ли пак ще стигнем до Спаска и мистериозното й раздвояване  Joy

# 22
  • Мнения: 27 524
Чудя се ня някои мноого стари потребители защо си променят никовете като долни гащи.

И аз се чудя и го намирам за ненужно, ама... тяхна си работа.
Не се обърквам, защото който се открои с нещо, го запомням. Останалите минават и заминават, даже не чета никовете, а отговарям на тема или мнение. Просто са ужасно много и не виждам смисъл да се затромозявам със запомняне.  Crazy

# 23
Прощавам ти, защото си новак и трябва да съм мила с теб  Grinning

Късметлийка съм значи  Mr. Green

  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
А аз реших, че страдам от шизофрения, когато веднъж прочетох нещо написано от Белинда, което въобще, ама въобще не си спомнях да съм писала hahaha

# 25
  • Мнения: 1 733
Има ли друга мимоза???
Има, има!

# 26
  • Мнения: 677
Аз за тва шокам репите на всички изнервили ме, за да няма пропуснати.

# 27
  • Мнения: 2 161
Е какво значи шотап репите?

# 28
  • Мнения: 3 537
Els и на мен ми се е случвало това. Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 677
"Шокам репите" е "начуквам канчетата" в превод. Не ми дреме кой пише и не гледам никове. Кухарката си личи по написаното.

# 30
  • Мнения: 2 161
Аааа,шокам било.Аз грешно съм прочела.

# 31
  • Мнения: 7 474
Веднъж Блонди беше писала, че е бременна, но Blondi отрече  Laughing
И пухчовците бъркам много  ooooh! 
А за сладурчета, сладуранки и т.н. съвсем  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 27 524
Веднъж Блонди беше писала, че е бременна, но Blondi отрече  Laughing

Блонди и Blondi все съм аз  Joy И не съм писала, че съм бременна  Thinking
Има Blondy, а може да има и  Blondie.

# 33
  • Мнения: 7 474


Блонди и Blondi все съм аз  Joy И не съм писала, че съм бременна  Thinking
Има Blondy, а може да има и  Blondie.

Даже ти пуснах линк към темата тогава  Laughing
 Thinking Точното изписване не си спомням, но помислих, че си ти  Laughing

# 34
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Е как може да има две потребителки Мина  ... не изписва ли, че името е заето  newsm78

# 35
  • Мнения: 3 447
Имам и аз адашка - Дона (на кирилица). И синовете ни са почти на една възраст. Случвало ми се е няколко пъти да получа ЛС, предназначени за нея  Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 070
Вале, сигурно е било Бенинда, а не Белинда. И аз ви обърках веднъж. Малко бъркам Буба, Биба, Биби...И Мечопухчовците преди.

# 37
  • Мнения: 2 070
Ох, тая тема ме подсети за Сърбия. Бяхме на конкурс с детския хор и ни бяха разпределили да спим при семейства.  Аз бях при едни дето брата и сестрата в тийн възраст се казваха Душко и Душица, с ударение на У-то. И баб им сутрин ги викаше за закуска, ама се провикваше през десет гори в десета - Душкооооо, Душицееее...с типичния сръбски акцент, диалект...

# 38
  • DE
  • Мнения: 967
Има две потребителки дето ги бъркам - Ах'Не и Да ама Не!

# 39
  • Мнения: 3 153
Последните 5-6 месеца влизам рядко тук и честно казано ми трябва доста време, докато се ориентирам в тази какафония от нови/сменени/повтарящи се никове....... Не ми допада това със смяната на никовете-тъкмо си имаш няк'ъв образ и представа за някой и с един нов ник, всичко отива по дяволите!
Ето, сега виждам в тая тема, че Деяна3 си е сменила ника-дори не знам, а и едва ли ще отгатна кой й е новия.... Thinking

# 40
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Ми аз в началото бях Леля Ог, но се появи и Леля Ог с някакви знаци около името, та се прекръстих набързо. В Отчетните при нас си имаме Арвен и -Arwen-, което е все тая. В началото мислех, че са едно и също лице, но тц, не са.

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Чудя се ня някои мноого стари потребители защо си променят никовете като долни гащи.
Ами за да не си променят прическите сигурно.Единствено за Деяна3 съжалявам,че го промени ника си.
Шанел, заради теб го сменям наново  Simple Smile

# 42
  • Мнения: 2 161
Деяна,много се радвам,че махна Горгона Медуза.Грозен ник и изобщо не ти подхождаше,да знаеш.

# 43
Навремето ме бъркаха с Касиди  Rolling Eyes

споко, аз и сега те бъркам Laughing

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Утешителното за мен е, че няма друга Янтра. И на кирилица съм си открай време.

# 45
  • Мнения: 6 417
А пък във форума има няколко шушита и шушонки  Crossing Arms

# 46
  • Мнения: 7 837
Тържествено обещавам да не се набивам на очи, за да не предизвиквам смут и обърквация  Hug

# 47
  • Мнения: 5 539
Най ме дразни изобилието от производни на БУБ - буболече, буболинка, буболечка, бубуто, бубичка, бубка и прочее насекоми. Сигурно ги има над 200.
БУБА и Буболина са ми отчетливи, нищо лично към тях, но останалитеееее....

# 48
  • Sf
  • Мнения: 808
Деяна,много се радвам,че махна Горгона Медуза.Грозен ник и изобщо не ти подхождаше,да знаеш.

Горгона Медуза носи голям заряд от митологията! На Деяна всякак й прилича!

Кейси, Кейси, Кейси... Аз те помня и като Casey, нали или се бъркам?

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Деяна,много се радвам,че махна Горгона Медуза.Грозен ник и изобщо не ти подхождаше,да знаеш.

Горгона Медуза носи голям заряд от митологията! На Деяна всякак й прилича!

Кейси, Кейси, Кейси... Аз те помня и като Casey, нали или се бъркам?
Точно така , горгона е морско чудовище, което вкаменява с погледа си. Горгона е и логото на Версаче , звучи гадно наистина, особено като се обръщаха към мен с "Медузо" сякаш съм разплута като медуза

# 50
  • Sf
  • Мнения: 808
Хехе, медузите парят! Винаги съм казвала, че си интересна и силна жена! А Версаче просто знаят!

С коси от виевати змии и поглед, вкаменяващ дъха ти... Много секси стана дори...

Аз пък се чудех какъв е Z в края на ника ти  Simple Smile

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Моминската ми фамилия - Зоровска

# 52
  • Sf
  • Мнения: 808
Благодаря!

Ако не те бях виждала на снимки, сега в ума ми щеше да се върти образа на Катрин Зита...

Тази вечер ми се очертава определено сластна, колко спомоществователен е форумът, не мислите ли?

# 53
  • Мнения: 5 713
Наскоро попадам на мнение на Дробче, не знам дали точно така се изписваше, не обърнах внимание. И си викам яяяяя Дробчо се е върнала, предполагам сещате се за това лице. Оказа се, че се бъркам. Simple Smile

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Утешителното за мен е, че няма друга Янтра. И на кирилица съм си открай време.

Няма, щото в последния момент реших да се регистрирам с друг ник. Иначе и аз щях да съм Янтра.  Grinning
Дробчето и аз го мярнах тия дни, но не се обърках, нееее.  Grinning
Трябва да призная обаче, че все още бъркам Мечо-Пухчовците.

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Трябва да призная обаче, че все още бъркам Мечо-Пухчовците.
Винаги ги бъркам

# 56
  • Мнения: 2 013
Може би някой ме бърка с Diviana, но сори, избрах си ника преди да я видя и не смятам да си го променям....

# 57
  • Мнения: 2 212
Веднъж видях потребителка, чийто ник е erset - докато зацепя, че не съм аз бая се пооучудих кога пък съм писала в дадената тема, че и дете имам  Shocked  Laughing Laughing Laughing

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Може би някой ме бърка с Diviana, но сори, избрах си ника преди да я видя и не смятам да си го променям....
Да, бъркам ви постоянно

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Утешителното за мен е, че няма друга Янтра. И на кирилица съм си открай време.

Няма, щото в последния момент реших да се регистрирам с друг ник. Иначе и аз щях да съм Янтра.  Grinning
Дробчето и аз го мярнах тия дни, но не се обърках, нееее.  Grinning
Трябва да призная обаче, че все още бъркам Мечо-Пухчовците.
Няма как Миме, форума не го позволява. Името си е мое открай време. Mr. Green Така, че от сега нататък, вовеки веков само аз съм си Янтра на кирилица Simple Smile Има начини да се постигне графично подобие, но по-добре да не споменавам.

# 60
  • Мнения: 25 441
Най ме дразни изобилието от производни на БУБ - буболече, буболинка, буболечка, бубуто, бубичка, бубка и прочее насекоми. Сигурно ги има над 200.

А някой броил ли е мамите? Като оставим настрана Мамма, колко още има, а?  Wink Mr. Green

Определено се дразня, когато видя горе при новорегистрираните някой известен ник, изписан по друг начин. Не става въпрос за съвпадение, а за очевадни имитации. Като днешната buu. Как да не е случайно пък!  Joy
ПП И на мен Горгона Медуза ми харесва повече - има дух, има послание. А Деяните - под път и над път.  Crossing Arms

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 6 235

ПП И на мен Горгона Медуза ми харесва повече - има дух, има послание. А Деяните - под път и над път.  Crossing Arms
Няма угодия  ooooh! Деяни 1 милион, но ДЕянаЗ единсветна  Flutter

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Сега се уплаших  Confused  Някой нерегистриран сигурно чете и ще ми открадне резеврвният ник. Как мога да го патентовам та само аз да си го ползвам?

# 63
  • Варна
  • Мнения: 10 781

В началото трудно разчитах ника ти, все го четох като Кросмая. Туй Кроасания ми е толкова сладникаво... върни си стария ник, поне за миг!  Laughing

# 64
  • Sf
  • Мнения: 808
А има и две Джулияни - juliana and julianna - много се стреснах като видях едната Джулс без котарака в тиквата на аватара й  Crazy

# 65
  • Мнения: 918
Аз пък Янтра я бъркам понякога с Янита Crazy За Дивиана сте писали, тя не пише мн вече де Tired

# 66
  • Мнения: 6 029
Аз пък никога не съм си сменяла ника...

Бъркам Мина и Мина.... Ми то как да не ги объркаш?

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Няма как Миме, форума не го позволява. Името си е мое открай време. Mr. Green Така, че от сега нататък, вовеки веков само аз съм си Янтра на кирилица Simple Smile Има начини да се постигне графично подобие, но по-добре да не споменавам.

Всъщност, на мен щеше да ми позволи. На теб вече щеше да ти каже, че има такъв ник.  Wink Не се сърди.  Grinning Никът ти много ми харесва, но и през ум не би ми минало да го копирам сега, той си е твой.  Grinning

# 68
  • Мнения: 4 664
 А това как го четете от пръв поглед " pu6ok "?
 Аз си го попитах момичето добронамерено на лична, но да чуя мнения различни от моето.

# 69
  • Мнения: 431
А това как го четете от пръв поглед " pu6ok "?
 Аз си го попитах момичето добронамерено на лична, но да чуя мнения различни от моето.

рибок.

# 70
  • Мнения: 4 841
А това как го четете от пръв поглед " pu6ok "?
 Аз си го попитах момичето добронамерено на лична, но да чуя мнения различни от моето.

Първо реших, че е "пушок" на маймуницата, която ненавиждам. Но за да питаш, значи има закачка и е "рибок"  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 3 537
А това как го четете от пръв поглед " pu6ok "?
 Аз си го попитах момичето добронамерено на лична, но да чуя мнения различни от моето.

рибок.
Аз го прочетох по другия начин. Whistling

# 72
  • Мнения: 4 664
 Кво се правите, на пръв прочит си е жив пишок  Laughing

# 73
  • Мнения: 4 371
Кейси и Касиди са толкова различни, че се чудя как може човек да ги обърка Shocked Явно не четат постингите им или поне не вникват newsm78
А какво ще кажете за Дуцка & Муцка Crazy Някой дали си е мислел, че съм аз? Даже преди време личната ми титла беше Муци.

# 74
  • Мнения: 431
Кво се правите, на пръв прочит си е жив пишок  Laughing

На пръв прочит е пушок. Ама който търси, намира.

# 75
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много ме объркват смените на никовете. Айде, картинките някак преживявам, ама другите промени ги приемам лично.  Laughing
Бавно стоплям и ми е много трудно, ще знаете.  Sad
П.П. То затова съм се кръстила "Умница", та дано поумнея... Някой ден... Blush

# 76
  • Мнения: 6 029
новия ник на Буболина е Марико Сан или нещо от тоз род.. тотално се оплетох, честно.

# 77
  • Мнения: 4 371
Е, Фейтлес/Сърдечко/Жозефина води класацията.

# 78
  • Мнения: 1 533
Имам и аз адашка - Дона (на кирилица). И синовете ни са почти на една възраст. Случвало ми се е няколко пъти да получа ЛС, предназначени за нея  Simple Smile

Аз пък веднъж й писах ЛС, предназначено за теб.

# 79
  • Мнения: 5 622
"Дуда" викаме на оназ работа на Гери Wink.

А на твойта работа как и викаш? Аз щото  дуда и казвам на моята Mr. Green

А колко Буби, Буболинки и прочие има..Не е истина  Crazy

# 80
  • Варна
  • Мнения: 1 306
И да са ми минавали мисли за смяна на ника, така поставената тема на Шанел ме отказа завинаги  Grinning

# 81
  • Мнения: 3 521
Мишленце, Мишенце, mishlentze, mishenze и различните маймуни, мамуни и т.н. ги бъркам често. Също бубанка и Буболина. Добре, че са аватарите Whistling.

# 82
  • Мнения: 6 029
Ау да. и имаше 2 Мечо Пух. един на латиница, един на кирилица. Добре, че кирлишкия Пух има снимка на аватара. А латинишкия се преименува на Лигла.

# 83
  • Мнения: 4 371
"Дуда" викаме на оназ работа на Гери Wink.

А на твойта работа как и викаш? Аз щото  дуда и казвам на моята Mr. Green
Е, това си е за отделна тема Mr. Green

# 84
  • Мнения: X
И на мен ми честитиха  рожденния ден...а аз нямам скоро.
Оказа се, че г-жата е zizi_top, a на мен ми липсва долна черта Twisted Evil

# 85
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Обърквам се и аз. Често. И аз съм питала Dona откога са й плановете за второ (както се оказа, Дона имала такива планове. Еднакви по възраст и пол деца, че и кърмачки...как да не се обърка човек?!).
Мечопуховците... буболини, буболечки, буби всякакви... сладурани... мами на принцеси и принцове... мама на двама/трима/петима... арвен (arwen, arven, arven undomiel и прочее)... pe6ka, pe6ko и т.н.... с 'мам' в търсачката изкарва 6 страници (!!) хора с различни съчетания в имената... с 'mam' - 40 страници... Страшно е.
За моя ник ли се коси някой?

Една малка тайна, която не всеки знае. Ако на един ник, примерно написан на кирилица, му се смени една подходяща буква на латиница, системата го приема и името изглежда еднакво, а всъщност не се дублира. Янтра и Янтра, например (във второто 'а'-то е латиница).

# 86
  • Мнения: 6 029
Една малка тайна, която не всеки знае. Ако на един ник, примерно написан на кирилица, му се смени една подходяща буква на латиница, системата го приема и името изглежда еднакво, а всъщност не се дублира. Янтра и Янтра, например (във второто 'а'-то е латиница).


Хъх, точно това Янтра нарочно премълча  Mr. Green

# 87
  • Варна
  • Мнения: 1 789

Хехеххх, ма ние това много добре го знаеме.  Laughing Но не възнамерявам да се възползвам.  Laughing

Един друг пример: nenepyga е написано с латински букви.
Или Касиди дето питаше някъде за ника "pu6ok", как го четем.  Mr. Green

# 88
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Хъх, точно това Янтра нарочно премълча  Mr. Green
Винаги можеш да разчиташ на мен да издам четата Mr. Green

# 89
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ич нямам грижи и проблеми с никове.

# 90
  • Мнения: 6 029
Една малка тайна, която не всеки знае. Ако на един ник, примерно написан на кирилица, му се смени една подходяща буква на латиница, системата го приема и името изглежда еднакво, а всъщност не се дублира. Янтра и Янтра, например (във второто 'а'-то е латиница).

Нагледно. За малко. И се преформям пак Mr. Green

# 91
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
 ooooh! Ясно ...  Grinning..Благодаря

# 92
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Абе вие  Joy
Внимавайте с преобразяванията, че един наш съфорумец си го беше отнесъл.

# 93
  • Мнения: 6 029
Помня аз, за това бързо си върнах никчето.

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 15:28 от Julie

# 94
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
...аз даже не разбрах като какво се преоформи, говорих по телефона... И на мен ми крадоха ника, ама какво...

# 95
  • Мнения: 677
Имам си нов ник!

# 96
  • Мнения: 6 029
Сопраноо, тоя ник си беше мой  Crossing Arms

# 97
  • Мнения: 3 423
Йоу, секси бейби! Много ти е ананасов никът!

Има неква Писка Лиска. От Лондон писка.

# 98
# 99
  • Мнения: 677
Йоу, секси бейби! Много ти е ананасов никът!

Има неква Писка Лиска. От Лондон писка.

О, Лисо, как си?

# 100
  • Мнения: 1 533

Лисо, не те ли е страх да не те баннат за ползване на чужд аватар?

# 101
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Лисо, не те ли е страх да не те баннат за ползване на чужд аватар?

Има ли бан за ползване на чужда аватар?

На мен два пъти ми го крадоха, ама се саморазправих Blush

# 102
  • София
  • Мнения: 3 421
Като се регистрирах бях написала etia, но после започнах да срещам etia*, eta и др. подобни и реших да го преправя на Етиа.
Не ми се е случвало да получавам погрешни съобщения, дано да не ни й бъркат.

# 103
  • Мнения: 516
То човек да не се отдели малко от компютър. Изпуснах веселата част с размяната на никовете!

# 104
  • Мнения: 6 029
Пфу. Аз единствената Джули ли съм? Никога не съм получавала чужди ЛС.  Thinking

# 105
  • Варна
  • Мнения: 10 781


Има неква Писка Лиска. От Лондон писка.

Тя  е известна в Красива мама. Много е стилна даже. И с хубава фигура.  Wink

# 106
  • Мнения: 4 371


Има неква Писка Лиска. От Лондон писка.
Тя май пише от преди ти да започнеш.

# 107
  • Варна
  • Мнения: 10 781


Има неква Писка Лиска. От Лондон писка.
Тя май пише от преди ти да започнеш.

Аз първо това проверих, преди да се изказвам неподготвена.  Sunglasses

# 108
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Обърквам се и аз. Често. И аз съм питала Dona откога са й плановете за второ (както се оказа, Дона имала такива планове. Еднакви по възраст и пол деца, че и кърмачки...как да не се обърка човек?!).
Мечопуховците... буболини, буболечки, буби всякакви... сладурани... мами на принцеси и принцове... мама на двама/трима/петима... арвен (arwen, arven, arven undomiel и прочее)... pe6ka, pe6ko и т.н.... с 'мам' в търсачката изкарва 6 страници (!!) хора с различни съчетания в имената... с 'mam' - 40 страници... Страшно е.
За моя ник ли се коси някой?

Една малка тайна, която не всеки знае. Ако на един ник, примерно написан на кирилица, му се смени една подходяща буква на латиница, системата го приема и името изглежда еднакво, а всъщност не се дублира. Янтра и Янтра, например (във второто 'а'-то е латиница).
Ти мярка на устата нямаш ли?! Shocked т.е. на клавиатурата. Боооже, само едни снимки затрих, ако повече съм прегрешила кой знае какво ще ми направиш Mr. Green

# 109
  • Мнения: 4 451
Ооо, пухчовците и аз ги бъркам - Мечо Пух, пухи пухи, духи пухи и т.н.

# 110
  • Мнения: 2 427


Аха.. и аз скоро разбрах, че сте две  Crazy Crazy ooooh!

Прощавам ти, защото си новак и трябва да съм мила с теб  Grinning

Кейси,аз съм те запомнила с една лична титла теб,много ми е смешна"Нечистофайница","мръсница".Що така бе Кейсе?То бива бива автоирония,ма ти направо се обезобрази бе пиле.Аз не съм те бъркала-уникална си!
Шанел,аз с теб ли се карах или с другата с двойното Лъ?Разменях си с някого едни реплики,ама сега ме постави в питанка...

# 111
  • Варна
  • Мнения: 1 306
пухи пухи не мога да я сбъркам, мога трактат да напиша за нея.

# 112
  • Мнения: 22 519
Бъркам всички умници,василиси,прекрасници,зли вещици и тн....А колкото до почти еднаквите никове и производни .... просто не ги помня ,чета и подминавам ой го е писал.

# 113
  • София
  • Мнения: 4 423
И аз се обръквам с толкова много Буболини, бубулини, бублини.....аз си бях първа, за това сега съм Марико, да не ме бъркат вече Crossing Arms

# 114
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Буболина, пардон, Марико  Laughing, какво искаш да кажеш с подписа си?

# 115
  • София
  • Мнения: 4 423
ти как го разбираш?

# 116
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Никак, затова попитах.

# 117
  • Мнения: 3 611
Принципно не се старая да помня никове.  Ако zапомня някой, то той сьс сигурност ще ми е направил впечатление с оригинално мислене и ще сьм го чела теми наред...
Дидолинка, дидунчо, дидунка и пр. от тоя род даже не сьм ги срещала...
Чета постингите, ама покрай непоzнатите и неинтересни никове обикновено минавам и zаминавам

# 118
  • Мнения: 4 451
Сега се сетих, че съвсем оплитам и Зоритата - Zorie, Zori, zori, Зори... ooooh!

# 119
  • Мнения: 982
Е,гуспойце Бу,колко пък разновидности на pe6ka  видяхте?Тоооооолкова много?

# 120
  • Мнения: 2 897
Сега се сетих, че съвсем оплитам и Зоритата - Zorie, Zori, zori, Зори... ooooh!

Мда,много сме Crazy(и много разностилни също).Обаче не бих си смениела ника,харесвам си го такъв.

# 121
  • София
  • Мнения: 4 423
Никак, затова попитах.
Е, всеки го разбира по различен начин, някои и никак, за мен, много неща са казани в този кратък цитат.

# 122
  • Мнения: 3 423
Дафодилийо, кво се правиш. Всичко е
казано в тоя цитат. Мъжете духат супата.
Щото са дръзнали да налетят на мръвката.

# 123
  • Мнения: 7 837
Кейси,аз съм те запомнила с една лична титла теб,много ми е смешна"Нечистофайница","мръсница".Що така бе Кейсе?

Хаха, много отдавна беше това. Доколкото си спомням, играта на думи беше провокирана от тема за чистотата и разни  крайни изказвания на Перето в нея. Както и да е...
Нищо лошо не намирам в автоиронията. Даже, донякъде спасява от приемнето много навътре на хорската, спрямо теб. На едни чара им е в перфектността, на други в автоиронията. Не тъжете за нас...

# 124
  • Мнения: 25 441

Ще тъжим, ще тъжим, щом потънете в дебрите на Отчетните!  Tired

ПП Ей я на Василиса, отиде и се не видя повече!  Mr. Green

# 125
  • Мнения: 3 405
Василиса каза, че не се отчита, но пък Ламята се  Grinning

А за никовете, аз различавам потребителите. Общувала съм с 2 Мимоза, и трета съм засичала, различни са. Кейси и Касиди никога не съм ги бъркала, но бях свидетел как ги обърка една потребителка. Да, веднъж се зачудих Хапка и Сладка Хапка дали са различни - да Simple Smile

# 126
  • Мнения: 503
А бирената от тях ли е ?

# 127
  • Варна
  • Мнения: 1 789
Марико сан, точно пък ти се открояваше достатъчно от останалите Буболини. Специално теб никога не съм те обърквала с някоя друга Буболина. И БУБА също си е уникална.
Всъщност, в повечето случаи гледам не само ника, но и аватар, подпис-всичко, което излиза в постинга. Даже помня някои потребители какви аватари са имали преди. И когато се случи да си ги сменят и някой друг им вземе картинката в първия момент се обърквам.

# 128
  • Мнения: 1 858
Успявам да се ориентирам. На Maatete, като и видя ника и все си представям лелка, дето си развява циците  Mr. Green Да си имам въображението!


   hahaha Joy


Моят ник е плод на бебешкия език на сина ми. Като беше малък вместо да каже "махай се от тук" казваше мааатете. Много хора са ме питали да не е смесица от мама и тате но не. Ника е странен да, но пък е неповторим и няма как да ме сбърка човек.

# 129
  • Мнения: 3 405
А бирената от тях ли е ?

виж, такава не съм засичала.

# 130
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Е,гуспойце Бу,колко пък разновидности на pe6ka  видяхте?Тоооооолкова много?
Иди да търсиш потребители по pe6, pesh и пеш и гледай какво става Grinning Все пак, човек обикновено помни ника, а това, с какви букви е написано - не особено...

Кейси,аз съм те запомнила с една лична титла теб,много ми е смешна"Нечистофайница","мръсница".Що така бе Кейсе?То бива бива автоирония,ма ти направо се обезобрази бе пиле.
За всичко си има причина... За това могат да разкажат повече и _mira_ (радка) или deja pere Mr. Green Ние бяхме цял отбор мръсници.

# 131
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Гуспойца Бу, днес видях потребителка  БуБу`и за миг помислих, че си се простила с "моминската" титла  Wink

# 132
  • Мнения: 2 768
Като се регистрирах бях написала etia, но после започнах да срещам etia*, eta и др. подобни и реших да го преправя на Етиа.
Не ми се е случвало да получавам погрешни съобщения, дано да не ни й бъркат.


И на мен не ми се е случвало да ме бъркат с друго производно име  Simple Smile

# 133
  • София
  • Мнения: 3 421
Като се регистрирах бях написала etia, но после започнах да срещам etia*, eta и др. подобни и реших да го преправя на Етиа.
Не ми се е случвало да получавам погрешни съобщения, дано да не ни й бъркат.


И на мен не ми се е случвало да ме бъркат с друго производно име  Simple Smile

Това е хубаво! Grinning Явно се отличаваме! Много мразя да ме бъркат с някой друг - не само тук, а по принцип.

Не мога да си представя, че някой може да бърка Кейси и Касиди, дори ми звучи абсурдно Laughing

# 134
  • Мнения: 7 107
Имало някакви потребителки, които искали към тях да се обръщат като към мен.  Crossing Arms
Ама си нямат мръдливо човечЕ.  Sunglasses

# 135
  • Мнения: 7 837
Ще тъжим, ще тъжим, щом потънете в дебрите на Отчетните!  Tired

Касиди нали е тук, ще ме замества  Mr. Green

# 136
  • Мнения: 431
Бъркам всички, на които им липсва индивидуалност, всички с аватари с мечета, сърчица, куклички, с блестящи надписчета от глитър.ком, всички мами на кралски особи, и всички мамихикс. Освен Мамма, разбира се. Нея съм я чела още в дир-а, преди и по време на създаването на това място.

# 137
  • Мнения: 1 152
 #Crazy
 Joy  Не знам дали има друго dudence във форума, но откакто съм регистрирана, съм си все с това име. Ако го сменя, може и да не се позная  Joy
Повечето ми приятели ме знаят като Дуденце и изобщо не съм мислила за друг ник.

П.П. Chanel, нЕма проблеми. шЪ черпиш по едно малко  cheersи шЪ сЪ разбЕрем  moresmile

# 138
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ей го и Дуденцето.  Laughing
Късмет извади.
Аз откога искам Шанел да ме черпи - с рокля от последната колекция, костюмче или наниз перли.  Rolling Eyes Ама тя - не, та не.  Crossing Arms

# 139
  • Мнения: 1 152
Аааа, нЕма мърдане  Mr. Green. Иначе ш'съ гоним до дупкЪ smile3540  tooth
Пък и парфюмче може- ама от последната колекция  newsm24

 Joy Joy Joy

# 140
  • Мнения: 2 386
Изпариха ми се всякакви идеи за смяна на ника. Кой знае кого ще нацентря ! Laughing
Аз съм доволна, само дето ми омръзна да ме наричат еванесЦент, но ..това се учи в училище  Wink

Никога не са ме бъркали, има само една мацка, с която лееееко си ни приличат никовете - Incadescent.

# 141
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ти се радвай, че не си Еванесценце. Или Ивейнисънт. Или Евънсент. Или каквото още се сетиш. Всичките са ми се случвали, нали и аз съм с такъв ник в Егмонт, само че Еванесънс. Simple Smile

Нищо не ме дразни като Еванесенс обаче.

А моя ник ако някой успее да го наподоби случайно, направо трябва да му дадат Пулицър.

# 142
  • Мнения: 503
А бирената от тях ли е ?

виж, такава не съм засичала.
Почти съм убедена, че има. Ама знам ли вече...

dudence, не си сама, има и Дудинка.

Общи условия

Активация на акаунт