Роватинекс и бебеправене?

  • 3 024
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
мацки, да ви питам, на мъжо му изписаха роватинекс, че някакъв проблем с бъбреците има. нали няма проблем за бебеправене, че точно тази седмица хич не трябва да се отпускаме?

# 1
  • Мнения: 9 074
Мисля, че няма общо с бебеправенето. Все пак го пие той, не ти Simple Smile

# 2
  • Мнения: 202
Мисля, че няма общо с бебеправенето. Все пак го пие той, не ти Simple Smile
Стеф, Мари явно има предвид дали роватинекс-а няма по някакъв начин да повлияе в/у качеството на спермата и оттам-да пречи на бебеправенето...Аз доколкото знам го изписват при камъни в бъбреците и не мисля, че би трябвало да има връзка с вашите "занимания", така, че успех Peace

# 3
  • Мнения: 9 074
Да, ясно ми е какво има предвид, ама не ми се обясняваше надълго, затова карах по кратката процедура Laughing
Имах предвид, че дори да му се отрази, то щ е на качеството на спермата, тоест, месецът най-много да е безуспешен, тъй като няма качествени плувци.

# 4
  • Мнения: 3 926
Сори за ОФФ-а (Хери Hug)
Ама като ми спря погледът на темата тъкмо се прозявах и със замъглени очи прочетох - Развратник и бебеправене Laughing
Много се зачудих какво пък сега е това Laughing После прочетох ooooh! hahaha и се смях на себе си.
Та, като съм започнала да пиша - в упътването не пише ли нещо специфично - странични реакции и т.н.? (Далеч съм от мисълта да има надпис - Да не се използва от мъже - осеменители)

# 5
  • Мнения: 306
  Laughing  Laughing Laughing рано, рано ме разсмя! с тоя развратник!  Laughing  Laughing  Laughing
а на въпроса не пише...иначе и аз нямаше да пиша...за кърмачки и бременни, ама нищо друго...

Общи условия

Активация на акаунт