**Испания *** España ***Spain**

  • 25 737
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 271
Val , имам проблеми с нета, та за това.Тази сметка ми е за такива неща.По нея не минават големи суми.  newsm78 Вярно, че гледах по новините за източването на една сметка през интернет, ама кой да ти мисли... Blush
В  Мадрид има такава банка на Двете наклонените кули.Ако искате имам други сметки, кажете коя банка се ползва повече и ще ви разпрат другият номер на сметката.?

# 286
  • ES
  • Мнения: 2 172
CAM - Caja de Ahorro Mediterranea, защо да е изчанчена тук е доста широко разпространена. И аз имам там сметка. Ако искате съберете пари в онази банка, в която имате повечето от вас осткрити сметки и после с един превод ще се приведат на Силрай. Аз мисля, че не бива да се задължаваме със сума, кой колкото може, толкова да прати.

Анет, благодаря, записах се за офертата. Не съм я видяла, ама от събота преинсталираме уиндоуса и малко време имам за нета, ама за нашия форум винаги.  Simple Smile

Силрай, от какво са ти блатовете, нещо с желатин май има. Аз почвам да мисля за изпълнението на тортата и ако имам някакви въпроси ще те питам на лични.

Момичета, нищо не писахте за зъбоникненето. Рози, не ви ли мъчат и вас зъби. Има някои майки не разбират, че на децата им никнат зъби.

Я кажете за източването на сметката чрез интернет, че и ние имаме едни суми, уж разплащания по нета, ама никой не е разплащал, че ходихме до банката да правим рекламации. Служителката каза, че много раро било това, как без наше знание е теглено от картата и такава рекламация към банката се  прави с денунсията от полицията. Аз знам че всяка банка плаща солидни суми за застраховки за точно такива събития и при доказване на измамата обезщетява клиента.

# 287
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Val , имам проблеми с нета, та за това.Тази сметка ми е за такива неща.По нея не минават големи суми.  newsm78 Вярно, че гледах по новините за източването на една сметка през интернет, ама кой да ти мисли... Blush
В  Мадрид има такава банка на Двете наклонените кули.Ако искате имам други сметки, кажете коя банка се ползва повече и ще ви разпрат другият номер на сметката.?

Е зна4и наистина сьм я виждала.
CAM - Caja de Ahorro Mediterranea, защо да е изчанчена тук е доста широко разпространена. И аз имам там сметка. Ако искате съберете пари в онази банка, в която имате повечето от вас осткрити сметки и после с един превод ще се приведат на Силрай. Аз мисля, че не бива да се задължаваме със сума, кой колкото може, толкова да прати.


Най_вероятно ,Ще разбереШ ,4е в CASTILLA LA MANCHA е нормално да няма Caja de AhorrO MEDITERRANEA,...нали ....от самото име се разбира заЩо 4овек не живееЩ в тази област на Испания се у4удва.
Както и да е ,така преведена ми ,ве4е усетих 4е сьм я 4увала Crazy.

Както искате,заради мен няма да сменяте банковата сметка Naughty.Ако пьк я смените please уведомете ме  Laughing,без мен на кьде Crazy.

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 16:39 от Val

# 288
  • Мнения: 1 271
Да това е банката,  честито на позналите!!!  newsm51

Подробности за тортичката-Блатовете са-натрошен блат объркан с крем-млечен обикновен.Крема е разбито масло с пудра захар  и постепенно добавяне първо на кондензирано мляко и после на малко прясно, съжалявам че не работя с точни мерки за кремовете, но ще гледате     да не е рядък.Тортата се реди във кръгла форма(за по лесно изваждане може да сложите отдолу фолио) сипва се от блата с крема един пласт, след това сипвате от крема пласт и така редувате докато завършите с блата.Слагате в хладилника и след няколко часа вадите и украсявате.   chef

За помощите-нека да е всеки, колкото може., да не се задължаваме с определена сума.

gery_to  ти питай аз ще казвам , даже и без бой... Joy

# 289
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
за банката супер то4но до нас има такава
герито за кредитните карти ако са решили да я изто4ат Ще я изто4ат цялта, ако е плаЩане за интернет или какваото и да е друго искайте разпе4атка на сметката или поискайте да върнете плаЩането
на мен ми се слу4и два пъти единия път ми взеха 2 пъти сметката за телефона а сругия сегурото за колата но ги върнах става само с обикновено нареждане в банката да върнат плаЩането и готово
имах оба4е друг неприятен слу4ай преди две години до като живеех във валенсия откраднаха ми 4антата, спрях картата но между временно ми изтеглили парите от сметката вклу4ително и 300? тогавашния ми кредит, отидох в банката с денунсията и те ми казаха покрии първо тези 300? които де факто дължиш на банката после ние Ще си направим разследването и Ще ти върнем както твоите така и 300 които сега Ще внесеш , аз отказах естествено, и ниЩо не ми върнаха, но ме търсят да им върна техните 300?
посъветвах се с адвокат и ми каза 4е мога да ги съдя, за сега нямам такова намерение
днес отново само ядове, имаШе един безлихвен кредит насимиенто на BBVA със срок за подаване на документите 30.09 5 пъри питах агентката Ще го удължат ли тя да, имах вси4ки документи приготвени предварително, тя вика нека се роди, Ще удължат срока и така отивам аз миналата седмица подавам документите, днес и се обаждам да питам и тя ами той срока бил до края на септември, толкова се ядосах на некомпетентността и не била разбрала, Щяла била да ми се обади, малоумни4ка
поисках после нормалне кредит, нося си аз договор номина и вси4ко и тая ми вика ама ти си в баха пор матернидад и не може, а в номината ми не е отбелязано и Ще ми се плаЩа СС през цялата баха, обяснявам и на глупа4ката но тя не та не и това не ми даде, обадих се по тлефона на атенсион де клиенте да пусна кеха и там пък други луди да съм пуснела кехата в офиса в които съм имала проблеми, направо подивях, утре Ще ходя да си сменям офисината, в тая бабата е напълно луда и супер некомпетентна, много ме ядосва и все обърква неЩо
уф оплаках се
извинявайте но ми дойде много, явно са ми опънати нервите след раждането  Confused

# 290
  • Мнения: 789
Val , Марица , благодаря ви за честитките за РД.

Момичета,днес изкарах един работен ден с Иви за "помощник"и както и очаквах – злополучен.Чистихме с моя приятелка (испанка)един мезонет.Тя чисте6е долният етаж,аз – горният,а Иви естествено разучава6е терена,и вече когато привър6вахме се изтърколи по стълбите.Направо изтръпнах.Първата ми мисъл бе6е"Добре,че изплака веднага!" ooooh! Бързо го качихме в колата и го откарахме на лекар.За щастие всичко е наред – без повръщане,замайване или сънливост,но ме предупредиха да го ограничавам от тичане и скачане и през деня да не го слагам да спи.А и да му следя реакциите постоянно,дори сега през нощта.Дано няма усложнения.
Та май ще се откажа да работя заедно с него! Rolling Eyes

Силрай,ще се разбираме ли за някаква сума или кой колкото?

# 291
  • Мнения: 409
Здравеите!Мими много гадно мила с малката ду6ица ,дано вси4ко е наред newsm17.За банката видях 4е има са6тата в на6ето град4е ,просто не ми е направило впе4етление.И аз такиа се хванах да 4истя един блок и се отказах за6тото няма кои да гледа малкия,вапреки 4е бе6е само два пати в се дмицата,но с малкия не мога.Целувки и лека ве4ер  bouquet

# 292
  • Мнения: 1 271
Mimiii, дано да му няма нищо на детенце.... Sad Много лошо, ама се случва понякога.И аз имам злорулучен опит от ходене на работа с голямата....И тогава се отказах.

За паричките-който каквото може.Така ми се струва, най-добре.

Целувки на всички и лека нощ.Лека и безавариина.  Heart Eyes

# 293
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Момичета,

НОВАТА ТЕМА   Hug

Общи условия

Активация на акаунт