Хора, аз идиот ли съм???

  • 17 187
  • 452
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 423
Аз мога да обясня, че не се изписва
обрЪщение, а обрАщение, когато
става дума за пари. Запишете си го.

# 31
  • Мнения: 3 216
Абе аз доколко знам в момемта нямаме право да печатаме пари.Ако греша моля някой да ме поправи да не остана в заблуда  Naughty
грешиш , да, пари се печатат и то не от сега ..
не знам колко е инфлацията - вече е над 20 % със сигурност


Не би трябвало да се печата-нали сме вьв валутен борд?

# 32
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
. Всичко зависи от тези, от които реално зависи  Mr. Green


т.е. от кого зависи?

# 33
  • Мнения: 4 447
Нали трябва от някъде да компенсират загубеното.

Това не са загубени ,а пренасочени пари.И при всички случай ще се вьрнат пак в отправната си точка-вьпрос на време.

Ме-та-фо-ра. Метафора.  Peace

# 34
  • Мнения: 7 110
Ами така набъбналите заплати ще се калкулират в себестойността на продукта. Цената съответно ще подрипне.

И да, фискът е за шибане, че не си събира дължимото. Сигурно и бирниците не са мотивирани, защото и техните възнаграждения са хумористични за това, което се очаква да вършат.
А тези, които в момента искат увеличения, и тези които утре ще си поискат по-високи заплати всъщност въртят едни много прилични пари. Изцяло в сивия сектор.

# 35
  • Мнения: 4 447
И...всичко е с цел конспирация. Всичко е нагласено. Шшшт, тихо, че подслушват - В Русия съм, в Русия съм! Дим-дара-ду-дам!

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 10:50 от анче_мамче

# 36
  • Мнения: 293
Аз предлагам учителите масово , заедно да напуснат ...

Набързо ще се появят  анализи с обратен знак ...

Те това и ще направят, повечето, ако не успее стачката. Дали тя ще "успее", е друга тема. Изказвам се като пълен лаик, просто вчера си побъбрих с една директорка.
Тогава как ли ще се отрази намаленото предлагане на учители на инфлацията  Mr. Green

Господинът, изказал гениалното умозаключение, бих го ритнала, ако ми беше в обсега.

# 37
  • Мнения: X
Това с инфлацията ми прилича на изказваен на Мечо Пух:
"Колкото повече уча, толкова повече знам,
колкото повече знам, толкова повече забравям,
колкото повече забравям, толкова по - малко знам.
Следователно колкото повече уча, толкова по - малко знам!" Mr. Green

# 38
Брееей, пък аз се чудех защо скочиха цените, а то било заради увеличението на заплатите на софийските шофиори от транспорта. А при тях работата е много трудна и отговорна мнооого трябва да си учил пък и след работа колко му мислят, апък учителите какво предадат си урока и шапка на тояга.

# 39
  • Мнения: 4 447
Това с инфлацията ми прилича на изказваен на Мечо Пух:
"Колкото повече уча, толкова повече знам,
колкото повече знам, толкова повече забравям,
колкото повече забравям, толкова по - малко знам.
Следователно колкото повече уча, толкова по - малко знам!" Mr. Green

Мечо Пух:

"Колкото повече, толкова повече"

# 40
  • Мнения: 3 405
Господинът, изказал гениалното умозаключение, бих го ритнала, ако ми беше в обсега.

Че то не е негово. Отвори който и да е учебник по Макроикономика, там го има. Wink

# 41
  • Мнения: 2 427
Как'Сийке хубава тема си пуснала.Ама четох отгоре отгоре,признавам.Твоя в началото го изчетох баче много внимателно.Ами да идиоти сме.И ти и аз и всички.Докато търпим и цъкаме и си пишем глупости по форумите вместо да отидем всички и да ги пометем,така ще е,няма как друго.Хайде да не е цялата,но поне половин България си задава твоите въпроси.Ми че ти Как Сийке,ако намериш един будала,да ти идва в къщата,да ти готви,да ти пере,ноктите на краката ти да реже,чинии да мие,децата да води по градини и училища,колата на мъжа ти да мие,боклука да изхвърля и ти да му даваш 20-с лева накрая на месеца,пък той да мърмори ,ама пак да идва да ти слугува,е на такъв как да не му кажеш че е идиот.В нашата страна точно това се получава.Ти бачкаш,нямаш,чудиш се от къде да вземеш че да им платиш(щото тез пари дет ги вземаш нали ги вземаш за да им ги дадеш,я виж ТеЦ-а к'во прави,данъчното,БТК...да не изреждам всичките)псуваш ги ,ама пак им служиш най-вярно.Е какво,хората нямат пари,ама по добре!Ти знаеш ли какво ще стане ,ако всички имаха.Салам нямаше да остане по магазините.Една вафла ни мож намери.И какво ще го правиш увеличението?Тапети ли ще сменяш с тез пари.Освести се бе човек,на теб говоря. Sunglasses

# 42
  • Мнения: 3 216
Аз пьк не мога да разбера защо ви е толкова странно. КАто чуя за стачката на  даскалите и все си спомням оная случка от евро парламента: Вьв Франция на една крава всеки ден се полагат по 2 евро. Предложиха за кравата да се отделят по 1 евро и другото останало евро да се дава за образование. И Франция отказа. Уж са по-напред от нас,но предпочитат да наблегнат на селското си стопанство,а после на образованието.Може би има логика.

# 43
  • Мнения: 4 447
Аз пьк не мога да разбера защо ви е толкова странно. КАто чуя за стачката на  даскалите и все си спомням оная случка от евро парламента: Вьв Франция на една крава всеки ден се полагат по 2 евро. Предложиха за кравата да се отделят по 1 евро и другото останало евро да се дава за образование. И Франция отказа. Уж са по-напред от нас,но предпочитат да наблегнат на селското си стопанство,а после на образованието.Може би има логика.

Каква? Освен, че тука всички живеем на стада, друга не виждам. newsm78

# 44
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Да наблягахме поне на селското си стопанство

Общи условия

Активация на акаунт