САПУНЕНИ СЕРИАЛИ

  • 1 674
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте! Днес прочетох някъде, че Нова ТВ ще излъчва нов бг сериал, от т.нар. сапунки... С колегите ми започнахме дискусията "за и против сапунените сериали" и тъй като стана много забавна тема, задавам този въпрос и тук, за да се включите с вашето мнение Simple Smile Благодаря за вниманието newsm37

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 12:53 от M.Nachkova

# 1
  • Мнения: 3 521
О, Леонсио!!! *замечтан емотикон*

# 2
  • Мнения: 6 991
Хм, като се събудих и цъкнах телевизора, с учудване разбрах, че Марина още върви Shocked

# 3
  • Варна
  • Мнения: 672
Не съм им фенка май  newsm78

# 4
  • Мнения: 14 133
Не мога да ги понасям Naughty

# 5
  • София
  • Мнения: 62 595
Не харесвам сериалите, но ако е български, готова съм да му хвърля едно око.
Напоследът предпочитам и най-тъпия български филм пред която и да е чужда суперпродукция.

# 6
  • Мнения: 4 806
на мен пък ми стана интересно: как може тази тема да стане забавна на някой?

я сподели, че и ние да се позабавляваме ... щото ССФ е над тези неща ...

# 7
  • Мнения: 431
Аз съм ЗА сапунените опери. Както съм ЗА любовните романи. Жените имат нужда от подобно разтоварване. Само че и на сапунките, и на арлекините трябва да се слагат предупредителни надписи: 'Внимание, не пробвайте вкъщи!". Това за по-впечатлителните натури, които все чакат мъжа им да е като Освалдо.

# 8
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Любимата ми сапунка беше бразилския "Клонинг". Не знам дали защото го гледах бременна ме грабна, но два пъти му ревах, дръпнах си музиката и се спуках да търся дали не се е намерил още някой луд фен да го дръпне за да си го сваля на дискове.

# 9
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Сериали гледах само като бременна и после, като родих и не излизах насам-натам. То, фактически, просто си следях тези, които гледах като бременна. Laughing Иначе не съм им почитател, някак си не мога да се загледам, какво остава пък да ги следя. То тогава пък и не бяха чак толкова много. Иначе бразилския "Клонинг" и на мен много ми хареса и него вече си го следях най-съвестно.

# 10
  • Мнения: 3 622
Когато бях брененна и после с детето в къщи гледах по някой сериал. Сега няма и кога да ги гледам

Общи условия

Активация на акаунт