Режим на Пиер Дюкан - 33 част

  • 28 914
  • 650
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 241
Гери, честит рожден ден на мъжа ти
да сте много влюбени и щастливи още много години

# 31
  • Мнения: 1 183
Хайде, и аз запис в новата тема!
Вещи, да ме запишеш и моите мерки: начало 91, сега 85, цел 64
Дюкан от 01,10,2007 Мерси  Heart Eyes
Гери, честит ти рожденник!
Цвети, чесит ти празник и на теб!
Бачи, кликни върху снимките и ти се отварят в отделен прозорец големи.

# 32
  • Мнения: 402
Момичета, благодаря за пожеланията! Hug

Цвети, извини ме че пропуснах момата ти, и тя е дипломатична Везна като съпруга ми, да ти е здрава, умна и щастлива!
Много усмивки, желани подаръци и радост в детските очи в днешния ден ти пожелавам!  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 454
Ordy, ако искаш някое по централно място...във Bonjour-a го има Simple Smile на Славейков, аз от там си го купувам

# 34
  • Мнения: 745
Честито на празнуващите днес  Hug  bouquet

# 35
  • Мнения: 3 970
Ето още малко сканиране от мен да кажа само че това е от друга книга ,но има ВХ на 100гр. Peace  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=174378&photo=5  Сложих за месата ,млеката и зеленчуците Peace

Някой в предната тема питаше къде във Варна има трици и др. Всичко си купувам от Пикадили-център Peace  Изварата ми е на Мистър пикс,триците са само един вид,мляко 0,1% също има там мин.2вида За сирене и кашкавал не знам с какво разполагат не съм проверявала

# 36
  • София
  • Мнения: 1 783
Честито на всички празнуващи   bouquet    bouquet    bouquet!
Присъединявам се и аз към вашия клуб, с желание да сваля двуцифрено количество килограми. Вече ми е трети протеинов ден. Започвам от 85, целта е 60 кг.
Много трудно ми беше да избера диета, винаги съм спазвала хранителна дисциплина, но не беше достатъчно. Този режим ми хареса- тренира волята!
Надявам се да издържа и с ваша помощ! Peace

Последна редакция: чт, 04 окт 2007, 16:41 от Im_im

# 37
  • Мнения: 3 640
Im_im, добре дошла и успех!   bouquet
Щом си спазвала "хранителна дисциплина" изобщо няма да ти е трудно да спазваш режима. Не го възприемай като диета, защото това е режим на хранене за цял живот (колкото и крайно да звучи), който ще ни помогне да се отървем от излишните килограми, а в последствие да задържим постигнатото с минимални усилия.  Peace

# 38
# 39
  • София
  • Мнения: 1 783
Благодаря ви много  Hug
Точно това ме привлече, че не е диета, а стабилен стил на хранене, без гладуване и лишаване от важни хранителни съставки.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 838
Имам още време до раждането, но вече се заглеждам по хранителни режими, щото има много да се сваля след това. Моля ви момичета, кажете дали според вас този режим е подходящ за кърмачки? newsm78

# 41
  • София
  • Мнения: 807
 Им_Им, Grinning Добре дошла! Няма да останеш гладна тук!  newsm22 eat

# 42
  • Мнения: 980
Цвети, да ти е живо и здраво детенце! Много да те радва !!

Гери, и на теб рожденика да ти е жив и здрав !! Много да те обича !

# 43
  • Варна
  • Мнения: 2 720
Честито и от мен на празнуващите!  bouquet

Добре дошли на всички новодошли, които не са получили личен поздрав от мен!  Hug

Записвам се в темичката, с надежда тази да е вече темата, в която ще мръдне кантара. (Номерчето й е 33, като моите години) Трябва да стане номера, щото вече  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 44
  • Мнения: 980
Софиянките !! Много сте готини !!


Общи условия

Активация на акаунт